kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?

Aizsāka daira 

ja dibenu slaukam taèu ne ar pirkstiem, tie vispâr nekur tur nepieskarâs ?
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:02
...mani Oksfordâ iemâcija uz rokâm netecinât, dibenu slaucît ar papîru, savu ìenitalo un citu instrumentâriju turçt tîru...nja...kapçc...smags jautâjums...:)_
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:05
kaut kur lasiiju - esot izpeetiits, ka 80% gadiijumu uz sabiedrisko wc rokturiem ir atrasta sperma..

just info :)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:08
jâ nudien, kâdçï tas jâdara - labui sabiedriskajâs staigâ sazin kâdi un sazin kas, bet it kâ pçc mâjas tualetes ari ir jamazga, a ja es dzivoju viena vai divata, abi esam tirigi, slaukamies ar papiru, tad tas ari obligats pasaakums?
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:21
Mâjâs pçc tualetes lietoðanas rokas nemazgâju nekad. Neredzu vajadzîbu.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:22
...nu ja...nomazgat nomazgâ, bet ejot laukâ vienalga durvis vaïâ jataisa...spert ar kâju vaïâ, vai?...un vçl viens jautâjums fi...klau, kâ sperma tiek uz sievieðu tualetes durvju rokturiem???...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:23
jo sievieshu tualete ieiet pachuraat medcinikjis, un norauj kulakaa... un tad arii tiek :D
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:23
alstere - tikai nebaaz pirkstus mutee...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:24
a kaa tad ar to miljonu mikrobu, kuri mirs, jo naaks domestos vai figvinzin kas veel:)

es tomeer mazgaaju..
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:26
Fui, cik pretîgi iedomâties, ka ir cilvçki, kam nomazgât rokas ir apgrûtinoði... :(
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:27
...eve, Tu arî mani mîli???...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:29
nç :) Vai man vajadzçtu?
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:30
...Tavs liegais rotaïîgums manas tualetes sexuâlas dzîves vçrojumos liek secinât...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:31
eve
vajag, vajag... :)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:32
...skat, arî bumbulîtis saka to paðu...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:33
nu .. kâ sacît jâsaka.. tavas liegâs rotaïas tualetç ar savu mazo draugu bikðelçs ir jautras :D

oga -

vai tad nepietiek, ka tu jau mîli? :)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:34
...nu re, eve, tâtad esi lûrçjusi pa spraugu...:)
...tikai gribu teikt, ka es neðíiru nost no sevis to, ko Tu sauc par mazo draugu bikðelçs...:)...esmu vienots...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2007 10:35 by madcynics.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:35
jâ, to man patîg gan darît, tas ir mazliet nerâtni :) Bet tas nebût neliecina par mîlestîbu :DD
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:35
jo vairâk cilvçki mîlçs un priecâsies viens par otru, jo skaistâka bûs pasaule :)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:38
Oga! nu nesagrauj tak ciniía cerîbas! Ko gan darîs ciniíis skaistâ, mîloðâ un ideâlâ pasaulç??:DDD viòð var kïût necinisks...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:38
mhm..

bûsim reâli - dzîvç tâ nenotiek :)

Cilvçki ir naidîgi, nejauki un nenovîdîgi... un nemâk priecâties par otru (es tai skaitaa...)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:40
sportisko ciniía formu viòam uztur komats un diskusijas par atkarîbâm un gejiem
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 10:41
...odziò, par to pauþu...:)
...labi, jâstrâdâ arî ir..:)
...un brçtliòa arî pieslçdzâs...tas priecç manu sirdi..
...par tâ atkarîbâm un pediòiem...uzjautrinos ne jau par parâdîbâm, pediòiem vai VD kâ tâdiem, bet apkârtdarbojoðos cilvçku stulbumu un domâtneprasmi...:)



Edited 2 time(s). Last edit at 15.03.2007 11:15 by madcynics.
...brçtliòa...:DDDD
es pirsonîgi, publiskâ vietâ rokas mazgâju tikai tad, ja man nav jâskaras klât ûdnens krâna atgrieþamajiem, jo tur visi pçc tualetes pa taisno íeras klât , lai atgrieztu ûdeni ar rociòâm, kuras tikko ir slaucîjuði dibuâ.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
15.03.2007 23:43
bet taa jau spidu var sakjert... kaada traka lapsa tur paketes maina, peec tam nograabstaas gar kraanu, tad naak labticiigais miizeejs un... pipec.
Es gan mazgaaju rokas automaatiski, nedomaajot, vai tas ir maajaas vai vvz kur. Arii atnaakot no ielas, pirmais ieejot maajaas, mazgaaju rokas, savaadaak juuties, ka kaukas ne taa. Un pieceljoties no riita, ar neko nevaru padariit, kameer nav nomazgaatas rokas, pat teejkannai nevaru pieskarties. Ta4u moraali juuties pilniigi atvieglots =].
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 09:37
Arî man pilnîgi obligâta lieta ir roku mazgâðana. Sabiedriskajâ, lai izvairîtos pie netîrâ kliòía skarðanâs klât ar tîrâm rokâm, ðad tad izmantoju to paðu roku slaukâmo papîra dvielîti (citreiz, kâ savâdâk sanâk izðmaukt) un izmetu aiz tualetes durvîm (ne jau burtiskâ nozîmç :) ). Arî ienâkot no ielas gluþi kâ ELiara momentâ nomazgâju rokas. Tâ jau arî visus ðitos vçdera vîrusus un pârçjos nelabvçïus mçs saíeram. Ðitâ vecajâ darbâ pçc vçdera vîrusa plosîðanâs redzçju, kurð mazgâ rokas pçc tualetes, kurð ne ;).
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 09:43
...interesanti pavçrot domâðanas veidu...te var uzdragât veselu pçtijumu...:)
...nezi kâpçc daþiem pat savçjais instrumentârijs ðíiet netîrs...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 09:59
nu teejkannu no riita gan var panjemt ari ar nenomazgatu plaukstu - interesanti, kur tu pa nakti guljot sasmere rokas?? Baaz dibenaa???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 22?
Ziņa: