kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?

Aizsāka daira 

Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:11
mjâ- daþâdi cilvçki, daþâda attieksme
Ir cilvçki, kas atzîst urînterapiju un dzer iekðâ to labumu, bet Napoleons savai sirdsdâmai Þozefînei sûtîjis ziònesi ar vçsti:
"Nemazgâjies, bûðu pçc 3 dienâm!" :)
Man gan patîk, ka mûsu iestâdç ir ûdens un salveðu padeve ar fotoelementiem.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:14
kâdiem vçl fotoelementiem?

nu par mazgâðanos te runa neiet - tas ir jâdara bieþâk, nekâ reizi 3 dienâs, bet rokas pçc nakts - tas man liekas savâdi.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:21
eve
fotoelements ir "krâns ar aci", kad Tu pastiep savas kakainâs vai apèurâtâs roíeles, viòð tecina ûdeni un ðitâ pat izdarâs arî salveðu turçtâjs :D



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2007 10:23 by oga.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:23
oga
Kâ Tu pamanies apkakât/apèurât roíeles? Just joke:)))
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:24
aa - ar to sensoru - ka nav pasam nekas nekur jaatgriezj un jaatin? taadi ir arii DOUBLE COFFE tualetees un citaas sabiedriskaas vietaas. Ja yaadio ir darbaa - jaadomaa, tev labs darbs. Mums te taadu gan nav
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 10:27
ak, mîïâ, Alsterît, ne tas vien dzîvç gadâs...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 15:50
reku, te nu man jâpiekrît ciniíim:) varçtu jau gan veselu pçtîjumu uzdragât - i par pârmçrigu ( patoloìisku) tirîbu i par netîrîbu... abas ne pie kâ laba nenovedîs:DD
Nezinu, man pretiigi, ja redzu, ka cilv nav nomazgaajis rokas. Es kojaas reiz dziivoju, atnaak istabasbiedrene no netiiraas Riigas, vvz pa kaadiem toljikiem/busiem visudienu braukaajusi, pie kaadaam tik netiiraam stendereem/rokturiem nav skaarusies un kjeraas pa taisno pie eediena gatavoshanas, man ash shkjebina. Un ja cilv nejuut pat tik elementaaras lietas, kaa roku mazgaashana, tad arii citaas lietaas vinjsh ir tikpat netiiriigs. Nu, vinjas dvieljiem, es pieskarties nevareeju, liidz ar to traukiem ar ne! Ir veel arii taadi, kas nopeerk veikalaa/tirguu augljus un eed nemazgaatus, uff. To jaajuut, to laikam neiemaaciisi.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 15:54
man oma manaa maajaa soliijaas no shkjiiva neeest, jo reiz redzeeja, kaa kakjis manaa shkjiivii degunu iebaazh... katram savs...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 16:03
nu pçc âras ir jâmazgâ rokas, tâpat augïus parasti mazgâ utt...

BET ELIARA -

es par ðo te tavu tekstu runâju - ka tu no rîta tejkannai nevari pieskarties, ja pec guleshanas nenomazga rokas! ES prasu - kur tu pa nakti tas rokas sasmeeree? Savaa dibenaa? Viiriesha dibenaa??? Tu guli uz griidas??
lidojosais mikrobs
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 19:21
Paskaidroshu kapec jamazgaa - tad kad pakakaa, tad no kakas mikrobi izgaro :D un vinji visur noseezhas
Nejau nosmeeree pa nakti rokas,vienkaarshi cilveekam nav pienjemami saakt virtuvee darboties ar nemazgaataam rokaam, nav svaiga un tiira sajuuta...Dushaa tak ar no riita ejam, kaut arii guljam tiiraa gultaa, nevis uz griidas vai dibenaa. Aspraatiigi ta aspraatiigi, bet nevajag apvainot cilveeku ar rupjiibaam, rokas nomazgaat tas tak ir pilniigi nepiecieshams un jo biezhaak jo labaak. Nesaprotu kaa var nemazgaat rokas peec tualetes lietoshanas vai atnaakot maajaas.
madcynics uzjautrinoties
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 21:02
...johadî, vai man kâds var pateikt, kâ lietot tualeti...saprotu, kâ var lietot cirvi, lâpstu, karoti..ja velk paralçles - nu, to saòemðanu rokâs, var lietot tikai pimpi...viss pârçjais kkâ neliekas manâ galvâ - lietot nesaòemot rokâ...apmeklçjot mâjâs tualeti laikam tomçr vajadzçtu (sievietçm it seviðíi) mçìinât nenoðïakstît nelietojamo...veci saprotu - viòð lieto, tâtad ir spçjîgs nokratît visu lieko no gala nost...kgan saka, ka beidzamâ pile ûziòâs, lai cik intensîvi (pçc lietoðanas) tiktu kratîts un purinâts augðminçtais zemvçdera muskulis...
..tâ gadâs...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 21:30
:DDD nu es domâju, ka te ir pçdçjais brîdis radît tualetes lietoðanas algoritmu...:DDD ( pamatojoties uz esoðo pçtîjumu rezultâtiem un sen jau pamatoto)
Re: kāpēc jāmazgā rokas pēc tualetes ?
16.03.2007 21:35
Un tieshām ,kādēļ gan jāmazgā rokas pēc tualetes?..:))...nesaprotu..:((
Taapeec jau arii ir tik daudz zarazas, ka cilveeki nesaprot, ka peec tualetes rokas jaamazgaa.
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 21:57
Madcynic,burkðíît manu!

Bieþâk veèi apèurâ poda malu nekâ sievietes...iespçjams,ka tieði kratot tiek noðïakstîta tâ mala...:)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 22:09
...paga, paga...ja apèurâ malu, tâtad vajadzçtu to mazgât, nevis rokas...:)
...ja sievietes malu neapèurâ, lietojot nu nekâdi nevar paòemt rokâ to ar ko èurâ, tad kâpçc viòâm arî jâmazgâ rokas???..nja..problçma gan...
Lasu un brînos. Kâ var pçc pakakâðanas nenomazgât rokas??? Es ne tikai rokas, es arî dupsi apmazgâju... savâdâk nevaru çrti justies, man ir sajûta, ka esmu netîra un viss smako. Ar papîru nevar mikrobus noslaucît.
Un ar ðitâdâm mikrobainâm rokâm staigâ apkârt, aiztiek rokturus, atnes kolçìim kafiju... pçç...

P.S.Tagad ir skaidrs: vienreiz lasîju jautâjumu forumâ: ko darît, lai uz baltâm stringa biksîtçm nav nesmuks brûnums... Ja cilvçki pat rokas nemazgâ, tad ko tur runât par tûplîti...
Ja pçc èurâðanas jâmazgâ rokas, tad kas jâdara pçc orâla sexa ?
mîïo mad, sievietes èurâjot apslaukâs ar tualetes papîru, jo (kâ jau pareizi minçji) viòâm nav iespçjas nokratît to, ar ko èurâ :)
Moljeram
jânobuèo mîïotais :)
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 22:20
...un ja nu sievietes tomçr arî mçìinâtu nokratît???...veikli purinot rumpi???...

...Moljer, jautâjums vietâ...varbût tomçr uzvilkt pirms orâlâ prezervatîvu un meitietim pieðíirt galtus glâþu cimdus???
Takikutoka
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
16.03.2007 22:24
Kâ var vispâr pajautât, kâpçc jâmazgâ ir rokas pçc tualetes? Es rokas pçc tualetes mazgâju katru reizi, kopð bçrnîbâ izlasîju þurnâlâ rakstu par visiem tiem mikrobiem un tâ tâlâk.. Jums arî vajadzçtu kaut ko tâdu palasît.
Re: kāpēc jāmazgā rokas pēc tualetes ?
16.03.2007 22:30
Pēc orālā sexa jānomazgā rokas(obligāti),kājas (vēlams)...deguns(ja orālais tika veikts no aizmugures),un,protams,mute jāizskalo ar kādu no tajā momentā pieejamajiem,hloru saturoshajiem,tualetes dezinfekcijas līdzekļiem...
mans mîïais mad, ir mçìinâts, nenokratâs :D
:D labais;DD jâ, sievietei nopurinât nesanâk!:D
..:D lasu un secinu, ka laikam esmu veselîgais vidusceïð. pçc âra, veikaliem, transportiem, mâjâs atnâkot, rokas mazgât ir pirmâ darbîba pçc noìçrbðanâs, savâdâ nevaru iedomâties. pçc tualetes, ja pa lielam, tad arî, ja ne, tad kâ kad (mâjâs). lieveikalos vai kino vispâr negribâs tiem krâniem íerties klât, bet kaut kâ mçìinu, pçc tam ârdurvis ar elkoòiem/kâjâm verot vaïâ/ciet:D un vispâr èurât gribâs stâvus publiskajâs tualetçs (Nu, pusstâvus, pussaliekusies:D:D) kâ tur var apsçsties uz tâ poda?brr...
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
17.03.2007 00:48
Mad,ja sievietes mçìinâtu purinâties,viòas noðïakstîtu to podu vçl vairâk nekâ vîrieði..:)

:D:D
tieði tâ!
Re: kâpçc jâmazgâ rokas pçc tualetes ?
17.03.2007 09:50
juus dirshat darbaa?
to gh
es lielâs lietas no rîtiem mâjâs podâ atstâju. nekad neesmu to darîjis darbâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 10?
Ziņa: