nezinu, ko lai iesak :(

Aizsāka tamara 

tamara
nezinu, ko lai iesak :(
15.03.2007 21:00
kadus gadus atpakal man uz elkona uzmetaas sarkans niezoss plekis. Ar laiku tas gaja plasumaa. Protams, pie arstiem gaju, tacu VISAS dazado arstu izrakstitaas smeres un kremi simptomus mazinat palidzeja tikai uz isu laiku. Nu jau kadus pedejos menesus man tas plekis ir pa visu roku un, skiet, pargajis ekzemaa (katru dienu es censos smeret visadus Eucerin kremus, tacu tiklidz krems nozust, rokai ir loti raupja, cieta, zvinaina ada, kas kaut mazliet pakasot noiet nost un apaksaa jela ada).

nezinu, pie kada arsta vel iet, galigi apnicis jau n-taas reizes mocit roku ar hormonalo kremu smeresanu (man loti biezi izrakstijusi Travocort, kurs palidz loti labi, BET tiklidz partraucu to lietot, ieprieksejaa probelma atpakal vel lielaakaa meraa). ir dzirdets, ka ekzema gruti padodas arstesanai un ka taa nak no ieksas. ko tad man iekskigi lietot, ar ko to roku arstet? esmu jau izmisumaa, cik daudz kimijas ziests uz rokas, bet galaa netieku :((

Dodiet, ludzu, kadu padomu, milie!
Re: nezinu, ko lai iesak :(
15.03.2007 21:07
Ekzeemu labi ar jodu var nomaitaat bet to jaadara kad vinja ir veel mazinja... Lielaam vajag Nizoral smeeri vai ko tamliidziigu...
minçjums
Re: nezinu, ko lai iesak :(
15.03.2007 21:38
vai uz sarkoidozi pârbaudîja?
Re: nezinu, ko lai iesak :(
15.03.2007 21:44
izklausâs pçc psoriâzes, jâiet pie dermatologa, jâlieto regulâri un precîzi nozîmçtâs ziedes un jâtturas no gaïas ( jâierobeþo - ne tâ ,ka pavisam par veìetârieti jâpaliek) un kairinoðiem çdieniem (piparainiem, asiem, konservçtiem, marinçiem),vasarâ, kad saulîtes vairâk bûs labâk. Pavisam izârstçt diemþçl nevar. No tautas medicînas ieteicama struteòu un dievkrçsliòu sula - ârîgi uz bojâtâs âdas.
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 01:12
Sinaflâna ziedi mçìinâji?
Man ar visâdas nesmukas problçmas,
un tâ ir vienîgâ, kas palîdz!
Nu toèna baigi labâ!
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 09:15
vai tâ sinaflâna ziede ir uz recepti?
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 11:06
Jap, uz receptes gan!
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 11:13
un kam tieshi ta sinaflana ziede paredzeeta?
zinu
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 11:39
Sinaflaana ziede tieshaam ir ok, es arii lietoju. It kaa uz receptes ir, bet manaa pilseetaa peerku bez, nav jau stingraas uzskaites...reizeem prasa, reizeem nee
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 11:44
kam to oordinee?
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 12:02
Nu man piemçram ir problçmas ar rokâm, sausa âda, sprçgâ pirksti. Sinaflâna baigi labi palîdz.
Vçl jau ir vesels lçrums, kam taa domâta.
Mamma kâdus gadus 20 atpakaï mani no diatçzes ârstçja ar ðo ziedi.
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 12:09
cik maksâ apmçram? :)
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 12:13
Lçti - maza tûbiòa zem lata. Precîzi nezinu, jo pçdçju reizi kâdu gadu atpakaï nopirku diezgan daudz :)
Re: nezinu, ko lai iesak :(
16.03.2007 21:06
Pret alerìiju,mazina iekaisumu,niezi u.t.t,bet nu tâ jau arî hormonâla.
vai sinaflaana ziedi var smeereet uz dzimumloceklla priekssadinjas ja uz taas metaas niezossas pumpinjas kas aatri paariet bet ar laiku paraadaas?
Re: nezinu, ko lai iesak :(
23.01.2013 17:59
egons

Šis līdzeklis īsti nav piemērots tādiem nolūkiem bet uzmanīgi un ļoti nelielā daudzumā var mēģināt. Ārsta apmeklējums tomēr būtu ļoti vēlams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: