par endokrinologiem

Aizsāka evii 

par endokrinologiem
26.03.2007 13:39
Iesakiet speèuki savus kolçìus endokrinologus, kas skaitâs labâkie pie mums. Âtrstçjos pie vienas ârstes, bet, patreiz, kad situâcija ir kïuvusi nopietnâka un ir operçðanas iespçja, kaut kâ neuzticos viòai un gribas aprunâties vçl ar kâdu zinoðu speciâlistu...
Zaptlîze
Re: par endokrinologiem
26.03.2007 18:41
Man palîdzçja Ilze Konrâde kuras pamatdarba vieta ir Gaiïezers.
Re: par endokrinologiem
27.03.2007 15:47
varbût vçl kâds viedoklis? par Ðiftu, Heldu, Lejnieku?
Re: par endokrinologiem
27.03.2007 15:59
man arî Konrâde patîk.
metax
Re: par endokrinologiem
27.03.2007 16:21
Ðifts jau, protams, ir dakteris ar milzîgu pieredzi & zinâðanâm, bet vismaz man pilnîgi neko neizskaidroja, tikai spriedums "jâgrieþ" un cauri.
Pçc tam esmu arî no vairâkiem citiem ar stangâm informâciju vilkusi laukâ un vienalga nav vçl tâ izpratne par situâciju, kâdu gribçtu, pirms izðíiros par operâciju.
Re: par endokrinologiem
27.03.2007 20:44
Nu ko gan tur daudz runât.. ja mezgli vairogdziedzerî ir tik lieli, ka deformç kaklu - tad tak ir jâoperç! Vai arî maziòi, bet aizdomîgi. Ko pçc tam vainosi, kad bûsi ielaidusi vçzi vçlînâ stadijâ? Bet vairogdziedzera vçzis ir 100% pilnîgi izârstçjama slimîba, ja vien operç savlaicîgi. Un vçþi pçc Èernobiïas, starp citu - pulka bieþâki top. Bet savam sirdsmieram - pilnîgi droði apmeklç vçl kâdu doku, jo endokrinologu vidç ðajâ ziòâ valda diezgan liela vienprâtîba:)
Re: par endokrinologiem
27.03.2007 21:32
Piekrîtu haizivij, protams, ja jâoperç, tad jâoperç, bet tâ kâ vçrojos jau kâdus 6 gadus un visu laiku bija ok, tad paziòojums par iespçjamo operâciju tomçr ðokç un ja visu laiku ir neliela nepatika, par varbût îsti nepamatota, pret ârsti, tad tomçr gribas pakonsultçties ar vçl kâdu...I.Konrâde pieòem tikai Gaiïezerâ?
Re: par endokrinologiem
28.03.2007 13:11
nu vçl kâdu iesakiet lûdzu....
sance
Re: par endokrinologiem
28.03.2007 13:36
Vakar biju pie prof.Ligeres ALMA privâtklînikâ. Likâs ïoti pat zinoða!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 19?
Ziņa: