Solârijs

Aizsāka Kapars 

Solârijs
01.04.2007 18:30
Nu tâ beidzot esmu izlçmis iet uz solâriju, man ir shausmîgi gaisha aada izskatos kaa liikjiitis, kurâ solârijâ jûs man labâk ieteiktu sauloties horizontaalajaa vai vertikaalajaa? Negribu buut kaa shokolâde, bet gribu iedegushaaku aadu!
Re: Solârijs
02.04.2007 01:07
nu ej parastajaa solaarijaa.. horizontaalajaa.. ko tur daudz skirot.. vareesi eerti guleet,klausiities muuziku :)
dor
Re: Solârijs
02.04.2007 08:58
vAI kâds ir mçìinâjis sauïoties atvçrtâ tipa solârijâ, efekts noteikti bûs vâjâks bet toties mani nemocîtu klaustrofobija... Atsauksmes ?
Re: Solârijs
02.04.2007 10:37
Un ko dariit,ja aada ljoti,ljoti gaisha(rudmate) un solaarijs vispaar nekjer-driizaak pat veidojas apdegumi??!! Gribeetos jau buut bruunai.
Re: Solârijs
02.04.2007 10:49
jeena

Tad ir divi varianti. Viens labaaks, otrs sliktaaks. Pirmais ir nokjelleeties ar tonaalo kremu. Otrs, labaakais, ir nahren nomazgaat nost to tonaalo kremu un satuseet ar cilvi kam patiik rudmates ar gaishu vasarraibumainu aadinju...

p.s. Man starp citu kaa reiz taadas patiik...
Re: ku!
02.04.2007 10:53
p.s. veel tik jaanoskaidro, vai jeenai patiik klizmas.. :)
Re: Solârijs
02.04.2007 10:59
Fi

Hmm? Klizma baltaadainai, vasarraibumainai rudmatei buutu kruti... labaakajaas Wizard off ass tradiicijaas bet patiesiibaa es nekaadu piedaavaajumu veel izteicis neesmu... es tikai teicu ka man patiik...
Re: Solārijs
02.04.2007 11:05
Fi - :))))...

Man labāk patīk horizontālie ar ilgāku sauļoshanās laiku - relaksācijai baigi labi..:)Un iedegums turas ilgāk,jo noturīgs tas veidojas tikai pēc 12tās sauļoshanās minūtes.(Savulaik pie tiem strādāju un gāju uz dazhādiem semināriem.)..:))

Jeena...neej uz intensīvo solāriju,bet uz 300,uz kādām 10 min,tad skaties kā uzvedas āda,ja O.K.,tad paildzini sauļoshanās laiku...bet labāk klausi KU!..:)
Re: Solârijs
02.04.2007 11:39
Nez vai baalums ir modee arii shogad???!! :))
Re: Solârijs
02.04.2007 11:45
Hmm, manupraat ir svariigi cilvim saglabaat savu individualitaati...
Re: Solārijs
02.04.2007 11:45
Bālums - aristokrātijas pazīme - visos laikos...:)))
Re: Solârijs
02.04.2007 11:47
Bet vispaar tumsha aada ilgaak izskataas jaunaaka!!!
Re: Solārijs
02.04.2007 11:50
Ku - ko tad ,iesaki nelietot arī kosmētiku un ,teiksim,matu krāsu u.tml.?Tad jau staigāsim tādi kā Dievs mūs radījis...tad būsim individualitātes...?..:)
Re: Solârijs
02.04.2007 11:50
Gaumes lieta...
Re: Solârijs
02.04.2007 11:52
Nepiekrîtu. ðogad pirmo reizi sâku regulâri apmeklçt solâriju aptuveni 1x trijâs nedçïâs. Tieði pretçji - âda liekas, ka "apvîst" straujâk nekâ iepriekð - var jau bût, ka tas tâds normâls 27 gadnieces sindroms - tomçr leikas, ka uz tumsnçjas âdas krunciòas lec vairâk acîs nekâ bija lîdz ðim. Turklât - arî visas tumsnçjâs dienvidnieces - itâlietes, turcietes, spânietes &co parasti ap tiem saviem 30 gadiem izskatâs krietni vecâkas nekâ latvietes (u.c gaiðâdainâs) attiecîgajâ vecumâ.
Re: Solârijs
02.04.2007 11:53
vijolîte

Man kaa reiz patiik cilvji peec iespeejas dabiigaaki... kosmeetiku minimaali...
Re: Solārijs
02.04.2007 11:53
Nu ne vienmēr jaunāka,dazhkārt vnk veselīgāka(izskatās)...bet saka jau ka UV staru ietekmē ātrāk noveco un rodas grumbas..:(( Bet,pēc pers. pieredzes,vēl nemācēshu pateikt...un vecākiem par mani ,nav bijusi tā laime cepināties solārijā..:(( Tā kā mēs to uzzināsim ....mja...
Re: Solârijs
02.04.2007 11:57
Sevgilim

Tas ir pareizs noveerojums. Saule un sauljoshanaas diemzheel bojaa aadu... peec sauljoshanaas izdevumiem seko izdevumi uz visaadiem aadas kopshanas liidzekljiem un proceduuraam... cilvji ar mazu pigmenta daudzumu aadaa sevishkji ciesh no saules iedarbiibas...
Re: Solārijs
02.04.2007 12:05
Nu tā jau ,laikam ,ir gan..:((
Re: Solârijs
02.04.2007 12:08
Man viena pazinja.28 gadi.Ljoti tumsha-izskataas uz gadiem 23,bet,kad tas iedegums saak iet nost(pabalee),tad uz saviem 28,ja ne vecaaka!!!
Re: Solârijs
02.04.2007 12:23
Nu nezinu, man ir svariigs aadas staavoklis. Kraasai nav noziime, taa ir individuaala... Un ja aada izskataas taada kaa vakar vienai beibei uz veedera un kakla raidijumaa "Dejo ar zvaigzni" tad tur nekaads bruunums neliidzees...
daalija
Re: Solârijs
02.04.2007 14:49
diez vai saules vai solaarija ietekmee vareetu izskatiities jaunaaka....neesmu veel satikusi taadu sievieti, kas izskatiitos jaunaaka tikai taapeec, ka ir nosauljojusies, tieshi preteeji- vieglaak pamaniit visas kruncinjas, turklaat taas, kuras paarcepinaajushaas solaarijaa izskataas dzelteniigas nevis bruunas! kaads no taa labums?
bruute
Re: Solârijs
02.04.2007 14:57
KU!


Kutra tâ bija? Es ar skatîjos, bet neko ðokçjoðu gan nemanîju :D
Re: bruute
02.04.2007 15:13
tak tur vispaar nebija nevienas baltaadainas, vasarraibumainas rudmates, lai ku! uzmaniibu piesaistiitu :)
Re: Solârijs
02.04.2007 15:13
bruute

Taa kurai smaids bija plats kaa sniega laapsta...
meijtene
Re: Solârijs
02.04.2007 16:05
nu jau varu teikt to, ka balâ âda nav ðíçrslis tam, lai nevarçtu nosauïoties. Esmu viena no tâm ðpidrilkâm, kas te pati kâdreiz aktîvi drukâja un pîkstçja par bâlo âdu, un interesçjâs, kâ lai to labo. Jâ, iesâkumâ (kâdas pirmâs 5as reizes) no tâ solârija nekâdas jçgas nebija (gâju parastajâ uz 10 min), tikai sarkana paliku un garîgo sev maitâju ar to solârija bûðanu, BET, ja tâ aktîvi uz to solâriju piestaigâ, tad arî brûnums neizpaliks. pçc kâdas 7 ieðanas reizes sâka parâdîties kaut kâdi rezultâti. Tagad neesmu ne balta ne brûna kâ kaka, bet tâda pa vidam - skaisti iesauïojusies un atvadîjusies no lîía bâluma. redz, kâ ar visiem vasarsraibumiem un dabîgi giaðajiem matiem tomçr pirmo reizi savâ cik nu îsajâ vai cik nu garajâ mûþa tiku pie iesauïota íermeòa, lai kâdas pûles tas arî prasîja.

Neatmet cerîbu, jeena, ja ir gribasspçks, tad var visu! Par to, ka visi "defektiòi" un "riepiòas" uzreiz tieðâm ir vairâk redzamas, tâdçï man solârija apmeklçðana deva n tikai prieciòu par skaistu âdas krâsu, bet arî stimulu atsâkt aktîvâk nodarboties ar sportu! :)
veiksmi!
Re: Solârijs
02.04.2007 16:18
meijtene

Var jau var sasniegt bet nedusmojies uz mani mazaa, man tas shkjiet muljkjiigs sasniegums...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: