dziive ar vienu nieri...

Aizsāka apsaras 

Nesen manam tçvam sakarâ ar audzçju izopirçja vienu nieri...zinu,ka ar vienu nieri var pilnvçrtîgi dzîvot,bet tomçr esmu samulsusi,ka nekur internetâ es nevaru atrast norâdijumus,kâdu dzîves veidu un diçtu bûtu ieteicams ieturçt tiem,kam ir palikusi tikai viena niere...Bûtu jauku,ja kâds varçtu padalîties ar savu padomu,pieredzi un varbût pat iteikt kâdu saitu,bet ieteicams latviskivai krieviski:))
guga
Re: dziive ar vienu nieri...
04.04.2007 15:14
arî manai vîramâtei pirms 2,5gadiem ði paða iemesla dçï izoperçja 1 nieri.un neko,viss kârtîbâ.par ierobeþojumiem jâapsprieþas tikai un vienîgi ar ârstu!!!mûsçjâ nevar iet vannâ,zinu ka.
^nevar vannaa iet???kaapeec???taa diivaini skan...
guga
Re: dziive ar vienu nieri...
05.04.2007 09:51
tâlab ka karstumâ tur kaut kâ tiek noslogota niere un arî izoperçto pusi laikam nevar karsçt.bet vçl reiz atkârtoju- visas ðîs lietas ir jânoprasa ârstam,arî onkologam
Klinta
Re: dziive ar vienu nieri...
05.04.2007 12:57
Man izoperçta niere jau daudzus gadus.Nu neteikðu,ka superîgi jûtos.
Velk operçtajâ pusç krampji un metas klât visâdas citas nopietnas problçmas.
Ar çðanu pat ïoti jâuzmanâs.
Nedrîkst pârslogot vienîgo nieri,kurai tagad ir dubultslodze.
Nedrîkst çst neko þâvçtu,kûpinâtu un tiem lîdzîgus smagus çdienus.
Nedrîkst dzert visâdas tur limonâdes ar konservantiem...
Ko drîkst?
Nu,vârdu sakot,neko nedrîkst...ja grib kaut cik pilnvçrtîgi dzîvot,jâietur putru diçta.
Ja sâk pamt,ierau trifax un izdzen liekos ûdeòus...
Pilnvçrtîgi dzîvot-diezvai sanâks,jo doma vienmçr ir pie tâ,ka esi ar 1 nieri(kuru arî var íert kâda slimîba) un ierobeþojumi uz çðanu,dzerðanu pastâvçs vienmçr...
Re: dziive ar vienu nieri...
05.04.2007 21:20
nu viss ir atkarîgs no tâ, vai palikusî niere ir vesela.Ja vesela - tad var neko îpaði neierobeþot, tikai nevajag pârforsçt ar zâlçm ,kas izdalâs caur nierçm - îpaði prâtîgi ar paracetamolu u. c. pretsâpju lîdzekïiem. un jâseko nieru funkcionâliem râdîtâjiem.
Re: dziive ar vienu nieri...
06.04.2007 13:05
sirds ari ir viena, aknas vienas, smadzenes vienas, ja nav kkadu nopietnu veselibas problemu, tad jadzivo normala dzive.
kosts
Re: dziive ar vienu nieri...
06.04.2007 17:14
Kas pa vienam ,tam programma cita...

Ja jau Dievs veidoja Cilvçku ar 2 nierçm,tad tâ tam bût...

Ja íirurgs vienu izoperç,tad otra jâsaudzç vçl vairâk...
Re: dziive ar vienu nieri...
06.04.2007 17:45
ari ta pirma bija jasaudze :)
ed
Re: dziive ar vienu nieri...
07.04.2007 18:08
trifax tâs ir bezrecepðu zâles?
Klinta
Re: dziive ar vienu nieri...
07.04.2007 22:02
Trifax ir padârgas recepðu zâles,tuvu 15 Ls
lindusa
Re: dziive ar vienu nieri...
03.09.2007 19:43
kâds nevar pastâstît kâ bija pçc operâcijas.man arî vienu nieri izoperes,bet man ir tikai 17 gadu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: