Problemaaa :p

Aizsāka meitene15 

Problemaaa :p
05.04.2007 18:21
Esmu viena meitene...
Man vasarâ paliks 15...
Nav normâlas krûtis kâ citâm klasesbiedreneem...
Nu es ceru,ka paaugsies,bet....

Ko jûs ieteiktu???

Nju vçl man nav mçneðreizes,bet es domâju,ka vçl laiks,jo mammai bija tikai 16 gados... Tagad man no dibena pa reizeej nak kas balts....

Kas tas ir,par ko liecina?

Nu vçl man jau 2 diena,ka man niez petene,nezinu,ko dariit!:(

Ko ieteiktu?Kas notiek?

Es labprât uzklausiitu nopietnus cilvçku un labprât uzzinâtu ko vairaak!
Jau iepriekð paldies!:)
Re: Problemaaa :p
05.04.2007 18:23
Nju jo âtrâk jo labaak...
Jo vairaak,jo labaak!

Plzz...
Re: Problemaaa :p
05.04.2007 21:05
meitene15

Kruutis domaajams ka augs. Ja meeneshreizes mammai saakaas veelu tad arii tev var saakties veelu un arii kruushu piebrieshana attieciigi var notikt veelaak. Visaadam gadijumam njem veeraa ka buutu ljoti stulbi ja visaam sievieteem buutu bienaadas kruutis jo vieniem patiik lielas, citiem mazas...
Balti izdalijumi no petenes un nieze visticamaakais ka ir no piena seenes kura savukaart savairojusies nu piemeeram no antibiotiku lietoshanas gripas laikaa... Ieteiktu aiziet pie ginekologa...
Re: Problemaaa :p
06.04.2007 17:07
Paldiess....
Jâ es ðobrîd lietoju antibiotikas,kas ir vaajas un ja piemçram es pçc 1 diuenas beidzu taas dzert tad arii nieze beigsies!???

Pirms stam es lietoju stiprakas tâdas zâles un tad nebija nieze.

Bet paldies!:)
Re: Problemaaa :p
06.04.2007 17:10
Nç, uzreiz tâ nieze nebeigsies vis! Vajag mazg;aties ar paskâbinâtu ûdeni ( kaut vai citronu sulu pielej klât) un nopçrc aptiekâ klotrimazola krçmu - tiksi fiksâk no niezes vaïâ.Bet Ku! ir taisnîba, labâk jau aizej gan pie ginekologa.
Re: Problemaaa :p
07.04.2007 15:44
Nu jaaa...
Bet tu toè zin,ka ttaadu ziedi var???

A un apmeraam cik maksaa? dOMAJU IEGRIEZTIES APTIEKAA....


Paldiess...
Re: Problemaaa :p
07.04.2007 16:37
Aaa,bet nevarçtu buut,taa ,ka tas ir ari no spalvinjaam,kas saak augt pie èuriòas:Dvismaz no viena ka pump. ir asins:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: