Sasmalcinâtas olu èaumalas

Aizsāka mjaaa 

mjaaa
Sasmalcinâtas olu èaumalas
11.04.2007 17:29
Man muterîte liek çst sasmalcinâtas olu èaumalas! Skaka ka tas veselîgu utt. Bet ko tâs èaumalas dot? Saprotu kalcijs utt. Bet vai tâs arî nebojâ kaut kâdâ gremoðanas sistçmu? Es nesaprotu kâds no tâ tolks! Kâds ir mçginâjis ko tâdu? Br..
kvī
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
11.04.2007 17:30
Jā, tas ir izcili derīgi. Vēl var rīt akmeņus un mācītes nirt. Brīnums gan, ka tava māte ir tik nežēlīga, par cik nojaušu, ka olas jau nav no vistām ņemtas. Nabaga vīrieši...
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
11.04.2007 17:37
Labâk nopirkt osteonormu. No sasmalcinâtâm olu èaumalâm organisms tik labi nevar uzòemt kalciju. Osteonormâ kalcijs ir Ca citrâta veidâ.
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
11.04.2007 18:38
Nju par cik es zinu aptiekas Ca nav tik labs!
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
11.04.2007 18:42
Bija tâda ideja, dzert saberztas olu chaumalas. Tikai ja mani neviï atmiòa, tâs dzçra kopâ ar citronu sulu. Ne jau glâzçm protams
Nedomâju, ka ir liela atðíirîba starp osteonormu un novârîtu un samaltu olu èaumalu pulveri.
Abi veidoti no vienâm izejvielâm un paredzçti vienam mçríim.
Starpîba tik cenâ :)
rasmîna
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
12.04.2007 14:54
dzer vien, bet nepârdozç, un tâs èaumalas kârtîgi izkarsç, lai nedabûtu salmanelozi.
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
12.04.2007 16:43
...tik pat labi apmetumu no sienam...:)
Atceros shito murgu-tas chaumalas smird peec svilushas miesas.bet mamma lika beerniibaa kaljkja deelj dzert.Tomeer labaaks,nekaa pudelees tas ruugtais.Tas bija psrs laikos veel:)
Re: Sasmalcinātas olu čaumalas
13.04.2007 21:26
mjâ... un pie dzelzs deficîta ançmijas jâgrauþ sliedes vai jâçd rîvçtas metâla skaidiòas??? :D:D;D
Dzeriet tik olu èaumalas un osteoparmus un nierakmeòi garantçti! Tas ir zinâtniski pierâdîts. Tâ lûk!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: