ja neçd gaïu..

Aizsāka la 

la
ja neçd gaïu..
15.04.2007 23:25
No janvâra neçdu gaïu. Nevçlos klâstît savus iemeslus utt., vienkârði vçlos pajautât, vai vajadzçtu apmeklçt ìimenes ârstu? Jo daþi draugi man saka, ka tas esot absolûti obligâts pasâkums, bet citi saka, ka nevajag. Nejûtos slikti, jûtos pat labâk nekâ parasti..
Re: ja neçd gaïu..
16.04.2007 00:15
Prieksh kam apmekleet ghimenes aarstu ja jau esi noleemusi neeest galju? Lai paklausiitos lekciju par to ka jaaeed galju? Nu draugi droshi vien domaaja ka ghimenes aarsts tevi pie psihiatra aizsuutiis vai kaa citaadi ietekmees...
Re: ja neçd gaïu..
16.04.2007 00:19
Un ko tie draugi no taa aarsta grib?
deep
Re: ja neçd gaïu..
17.04.2007 21:51
Es needu gaïu jau 8 gadus, ne pie viena ârsta neesmu gâjusi, teiktdama ko lai es daru, es needu gaïu. Tiesa es esmu daudz lasîjusi un lieliski zinu ko nozîmç sabalansçts un veselîgs uzturs un kâdi produkti jâlieto lai kompensçtu gaïas neeðanu.
Tâ vienkârði izsvîtrot no ierastâs çdienkartes gaïas produktus un domât ka viss bûs labi, nedrîkst!
Palasi, pameklç un pamaini savu çdienkarti

Lai veicas!
Eka
Re: ja neçd gaïu..
18.04.2007 07:57
Tad uztura jalieto vitamini, paludz aptiekas, un pastasti ka need galu. Nemaldos vairak tad uztrura jalieto Dzelzs. ....
Re: ja neçd gaïu..
01.05.2007 16:56
nu vispaar jau muusu klimata apstaakljos galja uzturaa ir nepiecieshama, un, manupraat, neviens aizstaajeejs nav tik efektiivs, kas pilniibaa aizstaaj sho produktu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: