Skaistums

Aizsāka studente 

studente
Skaistums
16.04.2007 21:30
Sveiki!
Nezinu vai istaja vieta rakstu, bet man ir tada situacija, kas sak paraugt problema, laikam jau tiri psihologiski tas ir, bet nezinu ko lai daru, varbut varat ko ieteikt.
Lieta ir tada...esmu apmierinata ar savu vizualo telu, man netrukst viriesu uzmanibas un nekad tas nav trucis, bet kad satiekos ar savu draudzeni - pazinu, es jutos nozelojami, nejutos sava ada, pati sev riebjos, liekas, ka neesmu skaista, vispar ka gerbjos vnk negaumi, savelku visu kas skapi atrodams, un jutos ari milziga. Mja...vina ir 150cm gara, vina ir diezgan smalcina, bet ari es neesmu nekada liela, tik 13 cm garaka. bet jutos milziga, vina izskatas ka berns, tacu es jutos sausmigi. tas viss aizgajis tik talu,ka es pat nevelku kurpec uz papeziem, kad tiekos ar vinu. sodien piefikseju, ka veikala skatos apavus ar loti planu zoliti , lai tik butu mazakai auguma utt. vispar jutu ka iesligstu milzigos kompleksos.
Un visas sis sajutas mani parnem tikai tad,kad tiekos ar vinu.
It ka jau varetu,lai izbegtu no sim sajutam netikties ar vinu,bet tas nav iespejams, mes smacamies vien fakultate, viena kursa.
Es tiesam nezinu ka lia jutos komfortabli esot ar vinu.
Mulkiga situacija, bet ta mani loti nospiez.
Busu loti pateiciga par jusu padomiem...
Re: Skaistums
16.04.2007 21:35
...ar íieìeli viòai..un tâ stiprâk...
studente
Re: Skaistums
16.04.2007 21:37
Mjaa...ja tas viss butu tik vienkarsi, ar kiegeli un viss.
Pasai man tas skiet tik mulkigi, nu stulbums riktigais, bet es tiesam jutu,ka nav labi un paliek ar vien sliktak, Negribu sligt mazvertibas kompleksos.
Re: Skaistums
16.04.2007 21:45
...hm...klau, neviens Tev nekâdu normâlu padomu receptes veidâ neizrakstîs...mçìini izprast vienu bausli - mîli tuvâko kâ sevi paðu...manuprât, tas varçtu nolikt visu vietâ...:)
Re: Skaistums
16.04.2007 21:55
Var jau vienkaarshi ar vinju netikties, var pie psihoterapeita aizstaigaat bet jaasaprot ka cilveekiem jaabuut dazhaadiem jo buutu pilniigs pizdjecs ja visas buutu vienaadas... bet diemzheel daudzas peec taa tiecas domaadamas ka tas ir labi un taa buus panaakumu kjiila... Es saakumam izveeleetos variantu netikties ar draudzeni... nu kas taa tev par suuda draudzeni kuras klaatbuutnee tev jaajuutas neerti un jaakomplekso... draudzenei jaabuut taadai ar kuru tu juuties ljoti komfortabli...



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2007 14:29 by ku!.
he he
Re: Skaistums
17.04.2007 14:26
Ha, man atkal otraadaaka probleema!
Es esmu maza, smalka un vienmer juutos kaa nieciiba " lielo" cilveeku klatbeuutnee. Gribas vai zemee ieliist dazreiz.

Taa ka padomaa, ka varbuut vinja juutas kopaa ar Tevi taa, kaa Tu juuties ar vinju!
Re: studente
17.04.2007 15:12
a Tu tomeer nopeerc taas kurpes uz papeedi.. tad Tev buus jau 20 cm plusaa.. jau galvas tiesu paaraaka buusi! :)
Feija
Re: Skaistums
17.04.2007 23:23
nu man bija bik jaasemjaas...ja Tu esi 163 cm gara, es gan driziaak teiktu normaala garuma, tad Tev buutu jaapriecaajaas...jo 1.50 ir paaraak iiss cilveeks...un katraa zinjaa, Tu jau nebuutu iistaa, kam buutu jaapeerk kurpes bez papeezha...ko Tu dariitu manaa vietaa (1.80cm) ka pat bez papeezha diezgan gara? :) vnk, neuztver to visu tik sakaapinaati :)
Re: Skaistums
17.04.2007 23:53
Vai tikai izskats tur vainigs? Vai tamnelabajam sajutam vinas klatbutne nev kads cits iemesls? Nu vienkarsi energetiskanesaderiba varbut...
puma
Re: Skaistums
18.04.2007 11:08
man ir 173 un pçrku kurpes minimums ar 7-10cm papçdi

a varbût tev vajag vîrieðu kârtas draugu, i domas iegulsies citâ virzienâ...
piekriitu pumai
Re: Skaistums
18.04.2007 12:42
piekriitu pumai, kaads skars tev ar sievieti, tak dabuu dzjeku sev un ieliec bildi lai mes visi varam noverteet juus abas
Re: Skaistums
18.04.2007 16:36
Man jau shkjiet, ka kaut kur citur taa sakne - padomaa, kuraas jomaas vinja Tev liek justies slikti? neskaitot augumu?

jo par augumu stresot buutu muljkjiigi - taadus 1,50m "beernus" es tieshaam taa arii uztveru - kaa mazus cilveecinjus ;)

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: