"Lomkas"

Aizsāka Sirde 

Sirde
"Lomkas"
17.04.2007 11:41
Jautajums madcynics -

Redzu, ka esi "specs" sajas lietas - varbut pastastisi, ka tad isti izpauzas "lomkas"? Cik saprotu, sim vardam ir kaut kada saistiba ar kaulu lausanu. Vai var but sajuta, ka viss kermenis tads ka salauzts, un krusukurvi tads ka stivums, sajuta, ka tadas ka lielas rokas lauz un mica kopa krusu kurvi?
Re: "Lomkas"
17.04.2007 14:25
...nu gan...:)
... viss atkarîgs no tâ, cik tîra manta brûíçta...pçc normâlâm baudvielâm fiziskas lomkas kâ tâdas neeksistç...tas ir mîts, ko labprât uzkurina paði narkomâni, lai manifistçtu savu varonîbu - o, kâds es varonis, nolîdu no adatas...sajûtas???...hmm, tâdas paðas, kâ slimojot gripu...+ nezini, kur likt ekstremitâtes...:)tâ ka nekâ briesmîga...
...cita lieta, ja lietotas samazgas...man pazîstamie vîreïi ir teikuði, ka tad kauli gan sâp...bet ne jau tâ, kâ te râda pupolârzinatniskajos raidîjumos...viss tas ir liels blefs...:)...sajûtas - tâda kârtîga gripa...:)
...psiholoìiski gan sûdîgi...zini, ka ietriecot viss pâries...tas laikam tas grûtâkais...
...tâ ka tâdas sajûtas, ka Tu rakstîji var bût...nezinu uz ko sçdçji...indçjies vai lietoji exelentu mantu...:)

...starp citu, no AD athodòaks vel sûdîgaks, nekâ no heroîna...:)
Sirde
Re: "Lomkas"
17.04.2007 14:50
"...starp citu, no AD athodòaks vel sûdîgaks, nekâ no heroîna...:)"

Ka Tu to zini? vai esi lietojis ari AD?

Es, ka reiz, meginu partraukt lietot AD. gan nez uz savu galvu, bet "soli pa solim", pec arsta ieteikuma. Bet ar visu to - katrs no siem soliem ir gana sudigs.
Re: "Lomkas"
17.04.2007 16:27
...he, he...man viens rumpîc, kurð sauca sevi par narkologu, mçginâja uzsçdinat...
...par to soli pa solim...tas laikam nav tas pareizâkais...:)...pieliec punktu tam visam, mazliet paðíaudi, mazliet paslimo, gan bûs labi...un ierocies kaut kâdâ darbâ...vislabâk pie dabas pupiem...:)...bet tâ - lîdz ausîm, lai nav laika iztçloties, kâ ietriec cirvi labajam dakteronkulim mugurâ...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2007 16:32 by madcynics.
Sirde
Re: "Lomkas"
17.04.2007 16:50
:))) Par to skaudisanu, Tev, starp citu, taisniba - visu laiku brinijos, ka esmu sakusi tik biezi skaudit... Un ik palaikam ta sajuta, ka ta ka slimiba nak virsu, bet ta isti jau tomer neuznak...:)))
Re: "Lomkas"
17.04.2007 17:07
..nu re, tâtad dzîvosi...:)
Re: "Lomkas"
17.04.2007 20:29
Kautrîgi ,kâ jau neko nezinoðs dakterîts, uzjautâju : kâdus AD tad esat lietojuði?? un ko tad jûs pieskaitât antidepresantiem? Varçtu medikamentu nosaukumus? Kaut kâ ïoti aizdomîgi ar to atieðanu. Man radinieki ,kas saòçma AD nekâdas lomkas no atcelðanas nejuta. Mani pacienti, kuri saòçma AD arî nekâdas lomkas nejuta.
Re: "Lomkas"
17.04.2007 20:55
haizivs

Nu ja,kamēr saņem AD,"lomku" jau nav,bet ja tās atmet,it īpashi strauji,tad gan...pati tā izdarīju un(kaut kad jau te rakstīju),nomocījos nedēļas 2...piem.samirkshķinu acis un tajā mirklī cauri pirkstu galiem izskrien tā kā strāva...pagriezhu straujāk galvu,bet apkārtne it kā fragmentiem nomainās...reiboņi,galva kā spainis u.t.t. Ko lietoju? Rexitin,Fluanksolu...mēneshus 7...:))
madcynics uzjautrinoties
Re: "Lomkas"
17.04.2007 21:37
...kautrîgajam ar pretenciozo niku...haizivs...:)...zivtiò, izlasi uzmanîgâk, jeb Tev tâpat kâ visnotaï cçlajam radîjumam - horda ir, bet smadzeòu pamazâk, vairâk refleksu, ja rakstîto textu neuztver...
...citçju pats sevi:...pçc normâlâm baudvielâm fiziskas lomkas kâ tâdas neeksistç...tas ir mîts, ko labprât uzkurina paði narkomâni, lai manifistçtu savu varonîbu - o, kâds es varonis, nolîdu no adatas..."citâta beigas...

...pareizi piesavinâjies sev niku, dakerît...

...uzjautrina mazliet debîla kladzinâðana - labie AD...neskatoties uz to, ka vesela buntîte ðî ambrozija lietotâju pçc tam ar baudu ievilktu tâdiem kâ zivei ar lauzni pa galvu...
Re: "Lomkas"
17.04.2007 21:56
Vai nav jau izveidojusies jauna noziegumu kategorija - noziegumi AD abstinences iespaidaa kad piemeeram sieva nogalina viiru uzzinot ka vinjsh vairs nedos naudu prieksh AD...
Re: "Lomkas"
17.04.2007 22:14
... tie ar lauzni deveeji arii pirms tam kaadam labpraat kaadam iedotu, taa kaa nav raadiitaajs...
Re: "Lomkas"
17.04.2007 23:41
Mjā,te, laikam ,kāds stipri brauc auzās..:)

Depresīvie,parasti,pashi ir kā dārzeņi,kas jāuzmana,lai nepadara sev galu...ar lauzni?...ja nu vienīgi,pat normāls cilv.,ar labilu nervu sist. afekta stāvoklī,vai kāds no oligofrēnijas apakshgrupas,vai mānijas pārņemtais...:)

,,, Tu ,laikam,kad biji praksītē Tvaika ielā,stingri ievēroji pasniedzēja norādījumus - neskatīties slimniekiem acīs un nepagriezt muguru...tā arī tur laiku pavadīji - berzējoties ar muguru gar sienu ar nolaistām acīm un neko sakarīgu nevarēji atcerēties ,un iemācīties,jo Tavas panikas un baiļu pārņemtās smadzenes atsacījās darboties.:) Vb kaut ko no medicīnas zini,bet tā noteikti nav psihiatrija...:)
Re: "Lomkas"
18.04.2007 07:28
vijolîte - ai kâ Tu tiko iebrauci pa taisno auzâs :D
Re: "Lomkas"
18.04.2007 10:26
vijoliit

saaksim ar to, ka no psihiatrijas zinu, ka tev nav VD...
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:11
...ei, bumbulîði, esat aizmirsusi, ka Sirde vaicâja par ko citu???
...kâ te cilvekiem gribas padirsties!!!...nç, man nekas nav pret, bet ko atstâjat novârtâ sirdi???
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:15
madcynics, pçc diskusijas izskatâs, ka tu pirmais arî aizmirsi :)
Sirde
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:30
Haizivs -

Lietoju Venlaxor un Fluanxol.

Starp citu, esmu sapratusi, ka mana daktere par manam zalu atcelsanas problemam neko nevelas dzirdet, tapec vairs lieki neapgrutinu vinu ar sada veida informaciju.
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:38
Tad nomaini dr. Un ar steigu.
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:46
,,, nu ja.:) Tikko izlaida no 1.palātas,nez kādēļ mani bija sasējushi..:)
Re: "Lomkas"
18.04.2007 11:57
tas nebija uzbrauciens... taa bija fakta konstataacija, ka patiesiibaa 98% cilveeku, kuri she saka, ka vinjiem ir VD, nav VD, bet ir citas liidziigas kaites...
Re: "Lomkas"
18.04.2007 12:06
Zini medicīna vēl strīdās kur ir tā robezha starp VD un depresiju(vai ko citu)...robezha ir ļoti,ļoti trausla...Ar katru no mums var notikt kaut kas,pat nebūtisks,kas pēkshņi noved kaut kur-tur...patiesībā neviens nav garīgi pilnīgi vesels..:)
Re: "Lomkas"
18.04.2007 12:07
Jā un ,kas ir VD līdzīgās kaites? Gribētos ,,, Tavu komentu.:)
Re: "Lomkas"
18.04.2007 12:54
Liela dalja SSK-10 F sadaljas taruceejumu tiek noreduceeti uz VD
Dazhi piemeeri-

F40 Fobiska trauksmainîba


F40.0 Agorafobija
F40.8 Cita veida fobiska trauksme
F40.9 Neprecizçta fobiska trauksme
F41 Cita veida trauksme


F41.0 Panika [epizodiska paroksismĿla trauksme]
F41.1 Ìeneralizçta trauksme
F41.2 Trauksme ar depresiju
F41.3 Cita veida jaukta trauksmainîba
F41.8 Cita precizçta trauksme
F41.9 Neprecizçta trauksme
F43 Reakcija uz smagu stresu un adaptĿcijas traucçjumi


F43.0 Akûta stresa reakcija
F43.1 Posttraumatisks stresa sindroms
F43.2 AdaptĿcijas traucçjumi
F43.8 Cita veida reakcija uz smagu stresu
F43.9 Neprecizçta reakcija uz smagu stresu
F44.8 Citi disociatîvi [konversijas] traucçjumi
F44.9 Neprecizçti disociatîvi (konvesijas) traucçjumi
F45 Somatoformi traucçjumi


F45.0 SomatizĿcija
F45.1 Nediferencçti somatoformi traucçjumi
F45.2 Hipohondriski traucçjumi
F45.3 Somatoforma veìetatîva disfunkcija
F45.4 Persistçjoðas somatoformas sĿpes
F45.8 Citi somatoformi traucçjumi
F45.9 Neprecizçti somatoformi traucçjumi
F48 Citi neirotiski traucçjumi


F48.0 Neirastçnija
F48.1 DepersonalizĿcijas un derealizĿcijas sindroms
F48.8 Citi precizçti neirotiski traucçjumi
F48.9 Neprecizçti neirotiski traucçjumi

F60 Specifiski personîbas traucçjumi


F60.0 Paranoîda personîba
F60.1 Ðizoîda personîba
F60.2 AsociĿla personîba
F60.3 EmocionĿli nestabila personîba
F60.4 Histçriska personîba
F60.5 Anankastiska personîba
F60.6 Trauksmaina [izvairîga] personîba
F60.7 Atkarîga personîba
F60.8 Citi precizçti personîbas traucçjumi
F60.9 Neprecizçti personîbas traucçjumi
F61 Jaukti un citi personîbas traucçjumi



F68 Citi pieauguðo personîbas un uzvedîbas traucçjumi


F68.0 Somatisku simptomu raðanĿs psiholoìisku iemeslu dçï
F68.1 Tîða psihisku un somatisku simptomu vai defektu radîðana vai attçloðana [mĿksloti traucçjumi]
F68.8 Citi precizçti pieauguðo personîbas un uzvedîbas traucçjumi
F69 Neprecizçti pieauguðo personîbas un uzvedîbas traucçjumi
Re: "Lomkas"
18.04.2007 12:58
Es jau tā arī domāju,ka atbilde būs tieshi shāda.:)) Es jautāju Tavu komentu,nevis slimību klasifikatoru.:))
Re: "Lomkas"
18.04.2007 12:59
Varu tev shiis slimiibas uzskaitiit arii tekstaa tik vai tas mainiis jeegu...
Re: "Lomkas"
18.04.2007 13:01
Teorētiski es arī zinu kā dejo baletu...tādēļ jau neuzskatīshu sevi par balerīnu.:)
Re: "Lomkas"
18.04.2007 13:03
jaacer, ka Tu pati saprati savu domu gaajienu...
Jo jautaajums bija- kas ir VD liidziigaas kaites. tad nu visas nosauktaas ir taas, kuras neprecizeejot ir pabaazhamasz zem VD un basta. bet taa nav VD.
Re: "Lomkas"
18.04.2007 13:16
Zem depresijas arī daudz ko pabāzh,un baro ar AD.
Re: "Lomkas"
18.04.2007 13:52
Var. Un lieto AD. Ar varu nebaro...
Sunny
Re: "Lomkas"
18.04.2007 14:22
Es 8 mçneðus lietoju Rexetin, Truxal un Lexotanil. bet atmeðana nesagâdâja nekâdas grûtîbas, tâ kâ, ðíiet, katram tas ir individuâli...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 25?
Ziņa: