"Lomkas"

Aizsāka Sirde 

bçrns
Re: "Lomkas"
19.04.2007 22:16
Es it kâ parasti cenðos cilvçkus uztvert nopietni, ja viòi mçìina kaut ko lîdz manîm nokomunicçt. Man vienkârði tâda sajûta kâ pie daþiem psihoterapeitiem - viòi runâ vokrug da okolo, bet neko tâ arî nepasaka, paðam viss jâizzîþ no pirksta (nesaku, ka ps.t. metodes ir sliktas, man ir palîdzçjuðas). Bet man gribçtos, lai ir skaidra atbilde uz skaidru jautâjumu, loìiska turklât. Man vienkârði likâs, ka ja madcynics te tâ gudri runâ, ka viòð arî kaut ko zina par ðo lietu, turklât var palîdzçt. Bet nu nerodu nevienu jçdzîgu ieteikumu, tikai pïâpas...
Re: "Lomkas"
19.04.2007 22:56
-...par to soli pa solim...tas laikam nav tas pareizâkais...:)...pieliec punktu tam visam, mazliet paðíaudi, mazliet paslimo, gan bûs labi...un ierocies kaut kâdâ darbâ...vislabâk pie dabas pupiem...:)...bet tâ - lîdz ausîm,……
.../Sirdei varu teikt - neieciklçjies uz to, ka mazais, sportiskais lauzçjiòs darbosies...
...un tikt vaïâ no kaut kâ ir jçga, ja tas sâk traucçt...tas tâ...:)

...ko vçl gribçji dzirdçt???...to, ka katrs ir tâds, kâdu viòð sevi iedomâjas???...esi kâdreiz bijusi godîga pret sevi???...ðaubos...tas ir tik grûti - paskatîties paðam savâ dvçselç...gribi dzirdçt, ka nevienam Tu neesi vajadzîga pçc bûtîbas, izòemot paðai sevi???...gribi dzirdçt, ka nekas tâ neiepriecinâs Tev apkârtesoðos, kâ Tavas neveiksmes???...gribi, lai pasaku Tev, ka visas vainas slçpjas Tavâ galvâ un recepti es nevaru Tev iedot???...ir viena svarîga lieta - ko Tu gribi pati...un kâ jau paudu, esi mçrítiecîga, nevis ar stipru gribasspçku...:)
...un es nedîcu par slikteòiem...es uzjautrinos par dzîvi un kaifoju no tâ, ko viòa man sniedz...pat no sliktâ...jo pçc laika rûgtums pâriet, Tu sajçdz, ko dzîve tev ir gribçjusi sniegt, kâdu mâcîbu, un sliktais pâriet piedzîvojuma kategorijâ, par ko var pasmieties...ko vçl gribçji uzzinât...
...Noela un vçl vesela buntîte cilvçku nevar saprast - johaidî, viòð te raksta visâdas lietas, par ko normâls cilvçks stresotu...es uzdirðu stresiem...un ja atklâti, tad esmu pateicîgs dzîvei, ka viòa man ir ïâvusi îzbaudît prkatiski visu...un raugoties uz visu varu uzjautrinâties, nevis raudât vai gauzties...

...un nobeidzot ðo te tirâdi - lçmumi ir jâpieòem paðam, vadoties pçc tâ, ko gribi sasniegt vai gribi nonâkt...izlasi manu textus vçlreiz no ðâ te viedokïa un tad pasaki, ka neko konkrçtu neesmu pateicis...:)

...bçrns, starp citu, Tev atbildçju uzreiz...un paseko lîdz daþu manu apdirsçju textiem...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2007 23:13 by madcynics.
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:09
...jâ, par tiem dakteriem...:)
...pamatdoma viena - lielâkâ daïa vadâs pçc algoritmiem, bez iedziïinâðanâs problçmâ...un ar tâdiem var manipulçt samçrâ viegli...un bieþi tas pats ârsts paliek par íîlnieku pacienta rokâs...rodas apburtais loks - viens par slinku , lai domâtu un bez liekas smadzeòu piepûles atrakstâs ar receptçm, otrs nepazîstot vai nevçloties pazît sevi, èakarç atrakstîtâjam galvu...loks noslçdzies...

...bleía kârbas iemîtniekam ar skaïo niku...sâku durties pats, jo dievinu ðo stâvokli...pârtraucu, jo tas sâka sagâdât man neçrtîbas...kodu tâpçc, ka garðo visîtis, konjaks, vodka...tieði garðo...pârstâju tâpçc, ka tas pasliktinâja manas dzîves kvlitâti...mani uzjautrina Tavas asinîm pielijuðâs acis un aizmiglotâs smadzenes...ak tad bez vajadzîgâs bijîbas attiecos pret dakteriem???...ar ko jûs esat labâki par atslçdznieku???...tâtad - par ko???
...âksts..:)
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:12
bûs jau gana, necepies.
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:14
ooo, ko sacepis.... tagad vismaz dziives pieeja skaidra... viss ir taa, kaa vinjsh iedomaajas... tas daudz ko izskaidro...
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:14
...ak Tu man jaukâ...ko es bez Tevi darîtu, kunkulît...:)_
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:16
... pieveerstos savam karseejmeitenju pulcinjam, ko citu...
Re: "Lomkas"
19.04.2007 23:31
...kâds godkârîgs jaunekis aizgâjis pie zintnieka, stâstîja viòam savu dzîves plânus - lielus, saulainus, bagâtus - un lûdza, lai tas palîdzot viòam tos îstenot...viedais pasmaidot teica - notiks tas, ko tu vçlies...pagâja laiks un tas pats jauneklis stâvçja pie karâtavâm ar galvu cilpâ un gaidîja pçdçjo mirkli savâ mûþâ...garâm gâja viedais...jauneklis - no jau vîrs - viòam vaicâja - tu man solîji palîdzçt îstenot manu sapòus...viedais atbildçja - tavi sapòi ir îstenojuðies...
...tas vairâk bçrnam...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2007 23:40 by madcynics.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 00:47
Tas ir ko vçrts, ja var tâ paust savas dzîves patiesîbas, kâ to dara madcynics. Lai gan man nav tieði tâdas pieredzes, tomçr manas domas ir lîdzîgas.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 08:33
Tad tik uz priekðu, Zemenît! Sâc lietot, un, smazinoties pelçkâs vielas daudzumam (neizbçgami narkotiku lietotâjiem ) arî tu varçsi tâpat paust savas dzîves patiesîbas, un arî pieredze bûs iegûta. Veiksmi! :D
Re: "Lomkas"
20.04.2007 10:25
kas ta haizivij taa kremt, ka tik mulkiigi padomi naak laukaa? paust savu nostaaju itin labi var arii bez lietosanas :)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 11:26
...ja pelçkâs vielas ir gana daudz, ðtrunts, ja kâda karotîte bûs mazâk...vienalga daudzi izmanto niecîgu daïu no saviem resursiem...sliktâk, ja ir tikai horda...un mazliet smadzeòu...un domâðanas procesa vietâ algoritmu un iekaltu patiesîbu projicçðana...tas bleía kârbas iemîtniekam...:)
...komatiòð atkal boksterç...kâ man patîk ðî jumprava...:)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 11:54
Nu lûk arî grûpijas saraduðâs :)
madcynics - dajoð textu ar saviem pârdzîvojumiem un cîòu ar atkarîbâm pa puslapu! Neaizmisti savu beibi ar VD pieminçt.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 12:05
...naivâ Noela...es nepârdzîvoju un necînos...tikai psihoterapeits mçìina lauzties aizslçgtâs durvîs...gudrais vienkârði atslçdz...:)
Re: Noela
20.04.2007 12:06
> ..grûpijas..

pastaastiisi, kas tas par zveeru un ko ziemaa eed?
Re: "Lomkas"
20.04.2007 12:07
Man tâds jautâjums: vai medicînas studçðana iznîcina pelçkâs vielas daudzumu? Tâds priekðstats pçc mediíu komentiem ðeit man sâk rasties.
Re: Noela
20.04.2007 12:09
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------
> > ..grûpijas..
>
> pastaastiisi, kas tas par zveeru un ko ziemaa eed?


Tie ir moðíi, ko daþas dâmas te saskata katrâ viòâm nesaprotamu viedokïu paudçjâ.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 12:59
Re: Noela
20.04.2007 13:16
vai no tiesas tik smiekliigs tas vaards - apgaismo tak peleeko vielu pateereejusos..
Re: "Lomkas"
20.04.2007 13:17
Nu lûk, es arî neizturçju;)
Varbût nav pilnîbâ precîzi, bet pârlasît vçlreiz slinkums.
Sanâk:
- VISI dakteri ir kretîni ar dzîves aicinâjumu uzsçdinât uz zâlçm;
- psihiatri paði nav normâli;
- psihoterapeiti ir krâpnieki.

Par atkarîbu no zâlçm:
- ir atðíirîba no pieraduma un atkarîbas;
- pieradums ir, kad bez savas kaut vai 1/4 tabletîtes nevar iztikt un paliek slikti (tîrâ somâtika). Te ar sevi jâizdomâ kâda viltîga pieeja, piemçram, atvaïinâjumâ vai garâkâs brîvdienâs òemt uz pârciest tâs trauksmes/panikas lçkmes 2-4 dienu garumâ. Ja cilvçkam jâstrâdâ, ðitie eksperimenti neies cauri. Bûs panika jau no tâ, ka ar darbu var dçlî saiet;
- atkarîba ir, kad lietojamo tabletîðu skaits pamazâm ir ar tendenci pieaugt. Tas jau ir lîdzîgi narkotiskai atkarîbai. Ko darît, nezinu. Laikam pie narkologa jâgrieþas;
- tai, kura rakstîja, ka var 4-6 mçneðus bez zâlçm nodzîvot, nav nekâdas atkarîbas. Ar tabletîtçm var nomâkt simptomus, nevis izârstçt. Depresijai/VD ir tieksme atkârtoties un arî daudziem ar sezonâlu ciklu. Izòçmums, ja depresija bijusi no ârkârtas emocionâlajiem pârdzîvojumiem/stresa. Tas var pâriet pavisam tabletîðu lietoðanas laikâ. Par depresijas/VD ârstçðanu te forumâ da figa sarakstîts un lîdzçs katram savs - pats, psihoterapeits, Dievs, dziednieks...
- teorçtiski neko sliktu nesaskatu,ja cilvçks gadiem dzer, piemçram, 1/4 xanax dienâ. Juðana OK, lielu skâdi tas nenodara. Visâdâ ziòâ mazâku, kâ stress, trauksme, panika. Man arî nebûtu patîkami, ja tâ bûtu, bet nu nekas briesmîgs. Ir daudzas diagnozes, kur cilvçkiem daudz stiprâkas zâles jâlieto visu mûþu bez variantiem;
- pieraðanas varbûtîbu vislabâk èekot pçc zâïu receptçm - parastas vai stingrâs uzskaites. AD parasti izraksta uz parastajâm receptçm, ja kas.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 13:21
Alstere, tur jau bija arî citas lietas rakstîtas, ïoti bûtiskas, þçl, ka nepamanîji.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 14:11
Ai nç, haizivîtei jau nekas nekaið, viòa pamçrcçjas daþiem par prieku saðíaidîtos tomâtos, iztaisno savu hordu un gluþi labi saprot zîmju :) un :D nozîmi. Kâpçc gan vislielais vairums to uztver nopietni? Ðis nav medicînas portâls, kur ârsti sniedz padomus neskaidrîbâ nokïuvuðiem, ðis ir pavisam citâds portâls:D:D:D
Aizpeld uz normâïiem ûdeòiem, pirms atm pavicinot ar asti ciniíim, kurð tâds gribçtu bût,bet nav cinisks, jo to sauc savâdâk.(atkârtojos jau).
Sirde
Re: "Lomkas"
20.04.2007 14:31
Madcynics -

Kâpec saki, ka labak "nomest" zales uzreiz nevis pakapeniski, ka to iesaka arsti un ari dazi arzemju sim temam veltitie portali, kuros esmu ielukojusies?Mana shema sobrid ir 2 soli uz prieksu, 1 atpakal, un sada veida man ir izdevies ieverojami samazinat ikdiena lietojamo zalu devu. Es sobrid dzivoju pec principa - lenak brauksi, talak tiksi. Un vel - man patika sis Tavs teksts "un bieþi tas pats ârsts paliek par íîlnieku pacienta rokâs..." - nu gluzi mans gadijums, skeit, ka ne manai dakterei ne man pasai jau sen vairs nav skaidrs, ko tad mes isti arstejam...:)))
Alstere -

Paldies par izsmeloso skaidrojumu. Tagad saprotu, ka mokos ar pieradumu, nevis atkaribu. Pedeja gada laika mana ikdiena lietojamo zalu deva ir krietni sarukusi, tomer ne bez pulem. Nepiekritu Tev par trauksmi/paniku 2-4 dienu garuma pec zalu atcelsanas, mans atcelsanas 'marasms", ja lidz tadam nonaku, parasti ir uz 2-3 menesiem, un tur vairs nelidz nekas. Par to zalu lietosanu diendiena vairaku gadu garuma - nu, savi munusi jau tur tomer ir, ipasi sievietei, jo brninu vina saja laika nevar "iegadaties".


Man radas tads kecerigs jautajums - vai kads no seit esosjaiem dakteriem ir kadreiz pats lietojis AD? Ja ir, tad varbut aprakstiet kadas bija Jusu sajutas?
Re: "Lomkas"
20.04.2007 14:57
...sirde, stipri apðaubu, ka no viòies saòemsi tieðu atbildi...klîniskos novçrojumos konstatçts - bla, bla, bla...par to nomeðanu...hmm...process velkâs kâ sçòu zupa, pati sev èakarç smadzenes ( kaut ko kalkulç - cik ðodien ieòemsu, graizi uz pusçm, rçíini, uztraucies - vai tik nebûs sûdîgi, gaidi, kad iestâsies sûdîgi, ej pie daktera, drâtç viòam smadzenes utt.utt.)...manuprât, tas ir mazohista cienîgs pasâkums...pie tam nervietilpîgs...:)
...Alsterît, par tâm narkotikâm un atkarîbu Tu pati pârliecinâjies jeb atkal kâds stâstîja vai lasîji???...un Tavi secinâjumi par manos textos pausto ir mazliet ðíçrsi...
...kâ brçtliòai gribas bût par haizivi!!!...ir labs pastâstiòð par zaíi, kuru pârvçrta par lauvu...un piekrîtu visam, ko domâ par mani - bezkaunîgs, rupjð, stulbs, neaudzinâts tumsoòa, nokaifojies indivîds bez smadzençm, pçc kura raud kreizene...ja tas Tev dara patikðanu...haizivs, jobtvajrâzît...bûs Tev trauma, vecît, uz ilgu laiku...vispâr programmçðana laba lieta:)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 15:02
nedomaju, ka arstiem, kas lieto AD sajutas ir citadakas. saslimis arsts ari ir pacients :)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 15:07
pie tam diezgan necieðams :)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 15:22
...kâ jau domaju - bla, bla, bla...
Sirde
Re: "Lomkas"
20.04.2007 15:39
Bet konkreti -

Vai kads no tiem, kas piedalas saja diskusija, iznemot Madcynics, Bernu un Alsteri, ir lietojis AD? Jo mana lidzsineja pieredze rada, ka ar AD lietosanu saistitas sajutas, visus plusus un minusus, ta isti saprot tikai tie, kas pasi uz sim ripam ir sedejusi...:)
Re: "Lomkas"
20.04.2007 16:10
madcynics
Esmu izgâjusi cauri smagai depresijai ar VD ïoti ilgu gadu garumâ. Pie tam gadiem mocîjos, lîdz pie mums parâdîjâs ps.t. un normâlas zâles. Tas man, lai arî ne âtri, palîdzçja tikt galâ. Pie tam visu ðo laiku audzinâju bçrnus, strâdâju, mâcîjos (un mâcos), veidoju karjeru un nesliktu. Ir prieks strâdât un pietiek ne tikai maizei ar desu. Viegli nebija, bet ar "dârzeni" depresijas vai zâïu dçï, man maz sakara. Pieradums man pie zâlçm ir bijis, atkarîba - nç, nekad. Arî es kâdreiz jaucu ðos jçdzienus un uztraucos. Man to izskaidroja viens no labâkajiem Latvijas psihiatriem, kas nezin kâpçc ïoti rûpçjâs, lai es zâles nelietotu ne brîdi ilgâk un vairâk, kâ nepiecieðams.
Un nevajag domât, ka mans posts (izòemot ðo) bija domâts Tev vai balstîts uz Taviem domu graudiem.
Re: "Lomkas"
20.04.2007 16:30
...Alsterei...
...mans jautâjums arî bija visparçjs...par Tavu ârstu...neapðaubu viòa varçðanu un profesionalitâti, tâpat kâ Tavu pieredzi...
...tikai...pieradums un atkariba...:)...te, forumâ, viens no rumpîðiem jau teica - HS raksturîgi pievilkt aiz matiem jebkurai parâdîbai pamatojumu...he,he, kas ne vienmçr atbilst realitâtei...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 20.04.2007 16:36 by madcynics.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: