Glycophage 1000

Aizsāka zizii 

zizii
Glycophage 1000
18.04.2007 23:11
Kadam nolukam lieto sis zales, jo man neviens arsts nav teicis, ka man butu cukura diabets un ari pasai ta neliekas, bet zale apraksta rakstits, ka tas ir tikai cukura diabetam slimniekiem. Un tad vel viens jaut - vai to lietosana var radit lielaku risku osteoporozei? A un tad pie reizes ari 3. jaut- vai tad, ja lietoju sis zales, drikstu but asins donors?
Re: Glycophage 1000
18.04.2007 23:40
1) liidz shim neesmu dzirdeejusi, ka metformiinu (kas ir tas pats Glucophage) lietotu kam citam kaa diabeetam. Bet kas negadaas...
2) ir taada lieta, ka var nelabveeliigi ietekmeet osteoporozi...
3) pa manam jau liktos, ka var. A ej nu sazini...



Edited 1 time(s). Last edit at 18.04.2007 23:40 by ,,,.
Fa
Re: Glycophage 1000
19.04.2007 12:01
Nç, donors pavisam noteikti nevar bût, ja lieto Glucophage.
Re: Glycophage 1000
19.04.2007 21:17
Metformînu - oriìinâlpreparâts Glucophage lieto arî policistisku olnîcu sindroma ârstçðanai, lieto arî prediabçta ârstçðanai( glikozes vielmaiòas traucçjumi), lieto pie insulîna pârprodukcijas ( hiperinsulinçmija) ar insulîna receptoru nejutîbu( insulîna rezistence). Metformîns mazina glikozes produkciju aknâs, bet aknas ir tâds dumjð orgâns kas spçj saraþot lîdz pat 1 kg glikozes diennaktî. Osteoporozi pavisam noteikti neietekmç. Taèu osteoporozi ietekmç: neârstçts vai slikti kompensçts diabçts, paaugstinâts prolaktîna lîmenis asinîs,vairogdziedzera darbîbas traucçjumi, nieru slimîbas, estrogçnu/androgçnu disbalanss;un vçl vesels lçrums citu slimîbu. pajautâ taèu savam ârstam - kâpçc tev nozîmçja ðo medikamentu.
k
Re: Glycophage 1000
20.04.2007 16:11
varbût cien. autore varetu mums viesiem pastastît, kâdos nolûkos un piekâdâm sûdzîbâm ðis preparâts ticis nozîmçts?
zizii
Re: Glycophage 1000
20.04.2007 16:26
Aptuveni skaidraks kluva- man ir PCO sindroms, tapec man to izrakstija. vienkarsi majas atnakot no aptiekas saku lasit to zalu aprakstu un skatos, ka viss tikai par diabetu minets, tapec biju nesaprasana un pie gimenes arsta sobrid nebija laika aiziet. Paldies haizivs!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 14?
Ziņa: