atlîdzîba

Aizsāka fanjska 

fanjska
atlîdzîba
19.04.2007 17:51
kâ ir - zinu, ka ir likums, kas nosaka, ka var dabût daïu naudas, kas maksâta par ârstu vizîtçm, atpakaï. itkâ esot piòíerîgs process, tâdçï nav tik iecienîts tautâ. varbût kâds to ir darîjis? vai arî kur es varu sameklçt info par to?
Re: atlîdzîba
19.04.2007 21:35
Valsts ieòçmumu dienesta mâjas lapâ, tur ir sadaïa par izdevumiem veselîbai ( bet te der tikai èeki par medicîniskiem pakalpojumiem, bet neder par medikamentu iegâdi aptiekâs)
fanjska
Re: atlîdzîba
20.04.2007 11:19
nu jâ, tieði to es arî domâju. bet varbût kâds zin, kur man ir jâgrieþas? paðâ VIDâ? un kâda ir tâ kârtîba kâ atmaksâ to naudiòu?
plants no cita PC
Re: atlîdzîba
20.04.2007 11:30
Vispirms jâaizpilda deklarâcijas forma. To var atrast vid.lv lapâ. Iespçjams, ka arî savâ vidâ uz vietas to var aizpildît. Jâsavâc visus èekus, kas pierâda Tavus izdevumus ârstçðanai vai izglîtîbai. Aizpildot deklarâciju, Tu sapratîsi, kur ko likt. Tad iet uz VIdu un nodot to deklarâciju. Tur uzprasîs, uz kâdu kontu pârskaitît pârmaksâto ienâkumu nodokli. Tâtad Tev jâbût lîdzi konta numuram. Pçc kâda laika saòemsi paziòojumu, ka VIDs ir nolçmis Tev atmaksât pârmaksâto ienâkumu nodokli un naudiòa tiks ieskaitîta Tavâ bankas kontâ. Vari izvçlçties arî citu tâs saòemðanas procedûru.
Re: atlîdzîba
20.04.2007 11:37
un no darba vietas vajag pazinojumu par algas nodokli, un, ja ir bijusas slimiibas lapas, arii par to naudunu papiiram jaabuut.. vispaar tiesaam pinkeriiga taa padariisana - manupraat loneejas vien tad, ja summa gana liela..
Re: atlîdzîba
20.04.2007 23:00
Tai summai man shkjiet bija max summa, no kuras atmaksaa to ienaakuma nodokli- Ls150. Itogo var cereet uz max 37,5 latiem...
Minka-Pinka
Re: atlîdzîba
21.04.2007 15:10
Nee, 150-taa ir max summa, kuru atgriezh, bet izdevumi var buut lielaaki. Ja, taa, tad to paarpalikumu paarnes uz naakamo gadu.
Re: atlîdzîba
21.04.2007 16:18
Un man ðíiet, ka 150 bija izglîtîbas izdevumi un + nâk izdevumi par ârstçðanos. Un ârstçðanâs izdevumos ir arî tâdi, kur ðíiet ierobeþojumu nav. Ðogad vçl nenodevu, bet pagâjuðajâ gadâ dabûju 25% no 150 par izglîtîbu un 25% no tçva zobu laboðanas izdevumiem. Tie gan bija nedaudz virs 100 Ls.
Re: atlîdzîba
21.04.2007 16:20
Skaidrîbai - atgrieþ nevis samaksâto naudu par ârstçðanos vai mâcîbâm, bet gan pârmaksâto ienâkuma nodokli. Tas ir 25% no izdevumiem.
Antîkâ
Re: atlîdzîba
21.04.2007 16:25
Uz èekiem jâbût vârdam, uzvârdam un personas kodam.
Mâcîbu izdevumu atmaksu, ja nekïûdos, var izstiept 5 gadu garumâ.
Ja kâds ir strâdâjis nepilnu gadu (nodokïi samaksâti par visu gadu!), var saòemt atpakaï kâdu daïu pârmaksâto nodokïu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: