Tualetç raudâju :(

Aizsāka kacis 

kacis
Tualetç raudâju :(
30.04.2007 18:14
Jau otru dienu nevarçju nokârtoties pa lielam. Gribas, vçders burkðí, viss notiekâs , bet izspiest kâ nevaru tâ nevaru. kaka iestrçgst ânusâ un viss. Sâpes ðausmigas un ne uz priekðu, ne atpakaï. Ðodien raudâdam, metu kaunu pie malas un ar pirkstu vilku kaku ârâ....izvilku, bet kâ man tagad dibens sâp, ne pasçdçt. Aizgâj uz aptieku, nopirku HEMORAL svecîtes.
Nez, vai lîdzçs?
tapat
Re: Tualetç raudâju :(
30.04.2007 19:17
Nopçrc Sennas tçju maisiòos aptiekâ, aplej vienu maisiòu uz puskrûzi karsta ûdens, kad atdziest izdzer pirms gulçtieðanas, no rîta bûs ok!
SOSO
Re: Tualetç raudâju :(
01.05.2007 06:04
Kad sap manejie hemoroidi nepalidzeja nekadas Hemoroidu svecites..., bet nejausi dzirdeju pietura vecinu sarunu par hemoroidiem un par medus svecitem ar smilterksku ellu runaja ka palidz. Nolemu izmeginat, zini palidzeja, tagad kad ir apasinajumu lietoju medus svecites un pa dazam dienam pariet. Ieej silta vanna, dupsi nomazga ar ziliem graudiniem vai kumelitem, un sveciti ieksa....

Tas sveces var nopirt medus veikala....( Ginekologiskas svecites), vinas ir dazadas...

Ja nevar aiziet uz toleti labi palidz (Guttalax) - visuu pa tiro no zarnam iztira...spej tik aizkriet lidz toletei..
kacis
Re: Tualetç raudâju :(
01.05.2007 06:43
Liels paldies !!!!
!
Re: Tualetç raudâju :(
01.05.2007 12:03
Klizma jâtaisa!
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 08:19
Nu ko? Klizmu vajag. Un protams mainiit eedienkarti un dziivesveidu... uz caurejas zaaleem spiest neiesaku - var veel sliktaak sanaakt un paliidziiba ar pirkstu buus vajadziiga regulaari...
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 09:09
smilðçºkðíu eïïa patieðâm ir ïoti, ïoti laba
KAKS
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 09:21
Ja tev nenâk laukâ kaks, tad tev palîdzçs forlaks. :)
Bet, ja laukâ nâk forlaks, tad tu esi baigais kaks. :D
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 09:23
Vispaar pie tik stipriem aizcieteejumiem ar caurejas zaaleem vajag uzmaniigi jo vairums no vinjaam zarnu saturu vienkaarshi dzen uz priekshu taa nelaimiigaa cilvja anusu ar cieto stuuraino kaku var sapleest liidz asiniim...
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 10:03
ku!
nav tik traki. laikam sen neesi ðos lîdzekïus lietojis - kâ jau klizmas fans. tas pats forlax ne tikai dzen, bet atvieglo izieðanu arî tam, kas jau labi sastâvçjies, vismaz 2-4 dienu aizcietçjumam. Ja tas ir kkâds nedçïas aizcietçjums, tad neòemos spriest. Forlaxam gan cits mînuss - tas reâli iedarbojas pçc 0,5-1,5 dienâm kopð iedzerðanas.
Karūna
Re: Tualetē raudāju :(
02.05.2007 10:08
Nu a kā to smiltsērkšķu eļļu lieto? Man draudzenei no tās regulāras dzeršanas ar vēdera izeju notika tieši pretējais - aizcietēja līdz pamatigām problēmām.
Alkoholiíis
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 10:15
Teikðu kâ ir... kad nedzeru ir aizcietçjumi, kad dzeru baigi mîkstais nâk ârâ. Secinâjums- jâpiedzeras un uz pohâm jâuzpîpç.... fuj cik tas ir pretîgi....
io
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 11:06
Kefiru vienu paku tukshaa duushaa izdzer vienaa piegajienaa. Nopeerc Rimi puszaljaas pluumes kaadu kilogramu, katru dienu daudz darzenju auglju.. Pirms katras edienreizes liela glaaze udens, viena karote olivelljas utt.

Domaju, ka visa gudriba slepjas pareizaa vai nepareizaa eeshanaa. Taa luuk.
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 11:13
nu ar augïiem tomçr nevajadzçtu pârspîlçt, var mazliet vairâk kâ parasti, bet ne kilogramiem, jo vçl arî vçders uzpûtîsies un sâks sâpçt, turklât tas viss gan dzîs ârâ ar brutâlu spçku...
Re: Tualetç raudâju :(
02.05.2007 15:55
#1

Hmm? Piekriitu ka esmu tendeets uz klizmaam jo man taa shkjiet ljoti normaala proceduura un vajadziibas gadijumaa izveeleeties klizmu man ir tik pat vienkaarshi kaa nealgiina tableti galvas saapju gadijumaa... Bet peec savas ilggadeejaas pieredzes aizcieteejumu un klizmu lietaas varu teikt ka cilvji aiz savas nezinjas un baileem no aarstiem un klizmaam dabuu gatavus taadus aizcieteejumus ka pat man ir ko pabriiniities... Taa kaa es jau labu laiku iesaku saakt ar klizmu. Protams ka daudziem nav pieredzes un nekas labs nesanaak bet kopumaa situaaciju atvieglina jebkursh uudens daudzums kas nonaacis aizkaltushajaas zarnaas...
Zanexx
Re: Tualetç raudâju :(
07.03.2010 15:00
Ļoti labi līdz Bisacodila svecītes, nesāpīgi, ātri.

SOSO Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kad sap manejie hemoroidi nepalidzeja nekadas
> Hemoroidu svecites..., bet nejausi dzirdeju
> pietura vecinu sarunu par hemoroidiem un par medus
> svecitem ar smilterksku ellu runaja ka palidz.
> Nolemu izmeginat, zini palidzeja, tagad kad ir
> apasinajumu lietoju medus svecites un pa dazam
> dienam pariet. Ieej silta vanna, dupsi nomazga ar
> ziliem graudiniem vai kumelitem, un sveciti
> ieksa....
>
> Tas sveces var nopirt medus veikala....(
> Ginekologiskas svecites), vinas ir dazadas...
>
> Ja nevar aiziet uz toleti labi palidz (Guttalax) -
> visuu pa tiro no zarnam iztira...spej tik aizkriet
> lidz toletei..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: