þokïa operâcija

Aizsāka serea 

þokïa operâcija
03.05.2007 20:28
Kâda riska pakâpe ir veicot ðo operâciju, cik liela iespçja atmest pedâïus? Respektîvi - doma ir saîsinât apakðzokli un pagarinât augðþokli. Vai kâds ir saskâries ar ðâdu lietiòu?
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 10:19
Tâda pati riska pakâpe, kâ jebkurai citai operâcijai vispârçjâ narkozç.
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 10:35
un kaa ar atveseïoðanâs gaitu?
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 12:05
Atveseïoðanâs ir smaga, kaut kâ tak tas atðíeltais kauls ir jânotur un jâfiksç. Jâpârtiek ir tikai no visâdâm putriòâm noteikti.

Pie riskiem var minçt, ka tiek pârâk izstiepti nervi un tâ daïa uz mûþiem paliks nejûtîga - lûpas, zobi utt. [Ja noteiktâ laikâ neatgrieþas jutîgums, tad neatgriezîsies nekad]

Vispâr kâds cilvçks, kas to ir pârdzîvojis, varçtu padalîties atveseïoðanâs pieredzç, kâ jutâs pçc opçrâcijas un cik ilgi pavadîja slimnîcâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2007 12:06 by J.J.C..
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 12:06
te kaut kad NatalijaJ shkjiet par to rakstiija...
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 12:07
Jâ, Natâlija kaut ko rakstîja, bet nepastâstîja par izjûtâm pçc operâcijas - paelpot var normâli, nav sâpes utt. Vai nav vispâr katastrofâls diskomforts..
k
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 12:10
Kâds iemesls ir ðâdai operâcijai?
vai kosmçtisks? vai defekts ir tik liels?
k
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 12:12
es vispâr nedaudz brînos- ja cilvçks ir nolçmis veikt ðâdu operâciju, vai tâdus specifiskus jautâjumus nevajag uzdot íirurgam?
NatalijaJ
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 15:16
Katram saapju slieksnis ir dazhaads, lidiz ar to, atveseljoshanaas ir dazhaada.
Mediciinisko indikaaciju deelj man vajadzeeja labu rezultaatu, taapeec par saapeem un atveseljoshanas procesu nedomaaju, pienjemu to kaadu tas bija un viss. Jaa saapeeja, bet nu ko juus gribeetu, lai paarzaagjee seju krustaam-skjeersaam un nesaapeetu? Slimniicaa biju 3 dienas, straadaat saaku uzreiz, bet slimiibas lapa man bija uz 3 meeneshiem.
Ir taads termins kaa VAJAG, un tad vienalga, saap, nesaap, eerti, neerti, gruuti, viegli... Jaasanjeemaas, un jaapielaagojas situaacijai. Neertaakais ir eeshana, jo nevisur tev kartupeljus mals putraa un riivees salaatus siiki smalki.
Vakar bija jaabuut plakshnju iznjemshanas operaacijai, bet dazhaadu personisko iemeslu deelj naacaas atlikt to uz kaadu laicinju. Bet nu jau so lietu uztveru taa, kaa aizeju uz slimniicu, izopereejos, pagulju maasinjas uzraudziibaa un braucu maajaas, jo zinu ka nav jaabaidas no saapeem un sliktas pashsajuutas un nav jaakautreejas par aarieni atveseljoshanas periodaa, kas ir visai attaala no modeles izskata :D
Ja vajag operaaciju tad vajag, bet ja gribaas un nevar sanjemties, tad arii meklee artunas no saapju un apgruutinaataas elposhanas seerijas.
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 20:00
Modeïiem ir dabîgs skaistums... :D

Tâpçc ar Tev jautâ - ir vai nav grûti elpot?
NatalijaJ
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 20:05
Man no dzimshanas deguns gandriiz vai neelpoja, liidz ar to visu muuzhu elpoju caur muti, un njemot veera nepareizo zhoklju poziiciju taa neveeraas ciet tieshajaa vaarda noziimee, taadeelj man pie lielaas operaacijas laboja arii starpsienu jau otro reizi, bet ar to ar bija pamaz, joprojaam ar degunu nevaru ieelpot pietiekosho gaisa daudzumu.
Riikli operaacijas laikaa neskar, taapeec ja nav nekaadu iedzimto probleemu, gruuti elpot nebuus :)
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 20:27
Natâlija, man tikko taisîja deguna operâciju - síîba starpsiena, izrâva polipus un vçl lauzto degunu sataisîja, kala kaulu ârâ ar.

Varbût polipi Tev?

P.S. Pçc operâcijas arî pagrûti elpot caur degunu, ir kâdas versijas pirms eju pie ârsta?
NatalijaJ
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 20:36
Nu domaaju pa 13 aarsteeshanas gadiem taadu nieku ka polipus vareetu pamaniit :)
Es nepieveersu uzmaniibu taadam siikumam kaa elposhana :) nebija laika par to domaat :)
iebiedeeshanai varu pastaastiit ka dabuju MRSA, bet ne SI un man visas chuulas izmetaas tieshi uz sejas... bet taas smuki piededzinaaja ar zeljonku un peec meenesha ne reetu nekaa nepalika :)
veel, man organisms vairs nereagjee uz vvisaadiem iboprofeeniem, jo ir pieradums :) tad jaucu to ar analginu un Nimesilu :) traks kokteilis, bet nu ko dariit, dziiva esmu :)
veel, aiz garlaiciibas nokraasoju matus un tie deelj novaajinaataa organisma pavisam izkrita, un naacaas audzeet no jauna. atauga veel kuplaaki, driiz varees bizee sapit :) Taa ir kad gulj un izbauda saapes un neertumu, nevis kaut ko dara lai atsleegtos no visa :)
k
Re: þokïa operâcija
04.05.2007 21:05
Natalija, k;ads bija iesâkuma iemesls jûsu operâcijai?
NatalijaJ
Re: þokïa operâcija
05.05.2007 11:27
K, man bija tradicionaala terciaraas programmas diagnoze - smaga iedzimta sakodiena anomaalija. Detaljaas es neiedziljinaajos, to idarija aarsti :)
Re: þokïa operâcija
08.05.2007 18:52
veeleetos redzeet pirms un peec foto, vai buutu iespeejams kas taads? ja nee, tad varbuut tavu personiigo viedokli par savu tagadeejo un ieprieksheejo sejas izskatu.
NatalijaJ
Re: þokïa operâcija
08.05.2007 21:18
serea, vari apskatiities dragos Natalija Jermolajeva, tur gan tikai peec foto :) bet varu uz meilu aizsuutiit pases bildi, kas tapa "pirms" :) gariigo uzlabos visai dienai - paarsmieties var ne pa jokam :)
Tagad uz to visu skatos ar smaidu :D
Re: þokïa operâcija
08.05.2007 22:17
Natâlij, piedod par uzbâzîbu - atsvied to "pirms" uz aep@apollo.lv

Liels Tev paldies! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: