granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!

Aizsāka guga 

guga
granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
09.05.2007 09:49
vai kâds esat jau pamçìinâjis ðo jauno super-uper lîdzekli?kâdas atsauksmes,vai ir vçrts
Es lietoju GRANEX. Rezultâti parâdâs pec pçc kâdâm 10 dienâm.Jalieto regulaari un ilgstoshi, tad paliidz.
spilvene
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
13.05.2007 09:35
bet tas lîdzeklis ir domâts tam, kad ir noklâtas teritorijas ar pinnçm (krieviski - угревая сыпь) vai ar var lietot, ja ir sûdîga âda un laiku pa laikam sâkas kâds iekaisumiòð?
Palasi uz www.revdi.lv.
Kur ðis Graneks ir noperkams. Alûksnes aptiekâs ðo brînumlîdzekli neatradu.
Manam dçlam tikai sliktâk palika no ðî.
Lîdz pusei izmantojâm, izmetâm ârâ.
Þçl tikai naudu, kâ nekâ 16 Ls izmesti vçjâ.
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
18.05.2007 04:54
Es jau taa sapratu ka tas prieksh meiteneem... zeeniem darbojas uz otru pusi :)
Mans deels (15 gadi) periodiski lieto un it kaa efekts ir labs, Tikai ar zeeniem ir probleema - vinjam ir pastaavîgi jaatgaadina, lai neaizmirsis iesmeereet saveejaas pumpas un ka jalieto regulaari un ilgstoshi.
man palidzeja sejas tirisana, malu maska un losjons green mama taukainai adai!
Ieteicu mazgaties ar Extra Gentle tas nesatur glicerinu , un pumpas ar laiku nomazgatos
Lietoju Diane 35, problçma ir pazudusi...
Reklâma ... bet nu jau apnika!!!
Es ari lietoju Graneks. Man ïoti patîk. Efektîvs un galvenais ka aerosols nesausina âdu.
Jums visiem trûkst laba seksa!
Ajcha...kads seks 12 gados.....

Jaskalo seja ar kontrantaino udeni, sakuma ar siltu, tad ar aukstu...labak ar lebus kubiniem, kas ir sasaldeta kumelisu teja. Veicinot asinsriti apaninojas seja un lidz ar to atrak pariet visadi iekaisumi. Pinnes pariet pasas no sevis, japiemekle tikai atbilstosa kosmetika, nevis jacer uz brinumlidzekliem. Partika vairak zalumu.
Lohness
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
20.05.2007 23:32
Ajcha - pilnîgi piekritu!!! Labâkâ zâle - ir labs sex.
pinnes.lv
() Un???? Kârtçjâ ârstu reklama.
Laba shnjaga, bet padargs.
Galu galâ atrada internetâ (www.revdi.lv). Lietoju jau 2 nedçïas. Man patik.
Es arî lietoju.Pumpas sâka dzît nedçïu pçc lietoðanas, un tad jau drîz seja palika diezgan tîra.
Sveicinati. Velejos padalities sava pieredze ar Jums par preperatu Granex. Iesakuma jau lidzigi ka visiem cina pret pinnem un iekaisusam putitem tika izmeginats viss. Tomer kad man ieteica Granex biju parsteigts cik atri pazuda apsartumi. Galvenais jau bija tas, ka losijons nesatureja spirtu un tadel man vairs nebija jalieto dazadi kremi, kas barotu sauso adu. Cik sapratu no razotajiem un ari izplatitajiem latvija tad granex losiona sastava ir dabiskas vielas galvenokart gliciriinskabe, kas palidz dezinficet un attirit seju, bet saprotams, ka adas dabiskajai strukturai ar to ir par maz un tadel Granex komplekta ir ari airesols, kas loti labi palidz atjaunot adu tas dabiskaja stavikli. Rezultats pec 1 menesa ilgstosas un regularas lietosanas bija parsteidzos un tik tiesam varu teikt, ka Granex palidz un cik esmu dzirdejis un noverojis uz savien draugiem tas ari viniem. Japiebilst vel tas, ka Granex sakuma es pirku aptiekas tur cena bija no kadiem 19 - 20 latiem, bet www. revdi.lv vai ari www.granex.lv uzgaju iespeju pasutit uz majam tad cena ir 16.50 lati stipri letak un protams, ka tas mani ieintereseja. Granex majaslapa ir siki un smalki vis izstastits nav ka citiem preperatiem jazile ir vai nav un no kurienes celies. Katram jau notikti ir un paliks savs viedoklis, bet es iesaku it ipasi tagd kad ir vasara un daudz saules gaismas, kas ne vienmer labi atsaucas uz adu komplekta ar mums ierastajiem preperatiem sejas kopsanai. Granex tik tiesam ir sakarigs preperats, kas palidz.

Ar cienu - Gulbis.
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
07.07.2007 23:31
Par to sauli labs prikols :D
gan man gan manai beibai tieshi no saules mazaak pumpas paliek ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
07.07.2007 23:54
Mateus

Lasi uzmanîgâk. Saule komplektâ ar pretpumpu lîdzekïiem. Un tâ ir taisnîba lielâ daïâ gadîjumu...
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
08.07.2007 10:37
nu lietojot lielu daïu *pretpumpu* lîdzekïu kombinâcijâ ar sauli, var smukus apdegumus dabût, ja nav smadzeòu - ir redzçti tâdi eksemplâri...

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Piekritu pedejiem komentariem attieciba uz pretpumpu lidzekliem un sauli. Jabut loti uzmanigiem jo daudzi saule + lidzeklis rada nepatikamas sekas. Tade Granex razotaji par to ir padomajusi, jo si vasara gan man ir pirma, kad lietoju GRANEX, bet saules jau ir gana. Varu teikt tikai to, ka nav nekadu problemu. Kad iesaku lietot visai atri pazuda apsartumi, kas mani tracinaja lidz pedejam. Tad bija viens mirklis, kad pummpas izsitas nedaudz vairak un atri pazuda pavisam.
ATBILDOT uz - sixty komentaru.

Piekritu, ka nav lets, bet pasutot no www.revdi.lv vai ari www.granex.lv ar visu piegadi uz majam ir tikai 16.50 manuprat, ka tas nav dargi, jo Granex lasions pilnigi pietiek vairak ka menesim!!! Vienigi ar airesolu jabut uzmanigakiem, to loti maz jalieto, tas ir nevajaga visu seju nopust, ka vis tek, loti maz un ar pirktu nedaudz jaizsmere. Alvejas vielas tik tiesam labi iedarbojas!!!
ATBILDOT uz komentaru no - mamma.

Es pasutu cau so telefonu GRANEX 26311988. Tur ir tads viens pajauns virietis. Vins vairak atbild par Granex, uzvaniet vinam un izstastiet kas par problemu, jo no vina sapratu, ka ta firma ciesi sadarbojas ar razotajiem un loti ir ieintereseseti taja ka jutas klients.
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
08.07.2007 13:15
:D
eu... a te par reklaamu nav jaamaksaa?
Iesaku ieviest maxu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: granex.lv lîdzeklis pret pinnçm!
10.07.2007 11:42
Vai sho granex var lietot,ja nav taadas izteiktas probleemas ar pinnem(kaa atteelots atteelos tajaa maajaslapaa),bet gribas lai sejas aada buutu skaista un vnm bez pumpaam???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: