baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.

Aizsāka mamma 

Apmeeram pirms pusotra gada biju staavoklii. Prieks bija liels, tomeer kaa nekaa neesmu vairs nekaada jaunaa, 36 gadi kaa nekaa aiz muguras. Meita ar jau treshajaa klasiitee. Piektajaa meenesii mani prieki beidzaas. Sonoskops noteica drausmiigo diagnozi- beerninjsh jau divas nedeljas ir beigts. Nopietnu iemeslu taa arii neatrada. Aborts noriteeja bez sarezzgiijumiem, asinis nebija saindeejushaas, it kaa viss labi. Gruuti par to runaat, veel tagad saap. Tad peec kaadiem triis meeneshiem meeginaajaam veelreiz. Paliku staavoklii, bet otrajaa gruutnieciibas meenesii sonoskops paraadiija, ka ar placentu kaut kas nav taa, mezgli. Daktere neriskeeja- aborts. Domaaju, pietiek. Nav man lemts. Ielikuu spiraali. Bet, laikam, Dievs eksperimentee ar mani. Shomeenes peec divu nedeelju menustraaciju kaveeshanaas, gaaju pie dakteres. Izraadaas, ka taa spiraaliite, vai ar ieprieksheejaam meeneshreizeem, vai uz poda, ir izsliideejusi. Taa arii netieku gudra, kaa tas vareeja notikt, ka neko nemaniiju. Bet fakts kaa taads, esmu staavoklii un atklaati sakot,nu jau baidos. Varbuut uzreiz abortu? Lai vilshanaas buutu mazaaka. Varbuut kaadai liidziigs gadiijums? Varbuut man uzmundrinaajumu vajag? Kaadu padomu? Jau ieprieksh pateicos.
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 09:12
Nekaadaa gadijumaa uzreiz uz abortu! Lai tev izdodas...
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 09:50
Es laikam tava vietaa meginatu , jo manuprat sadzivot ar sajutu ka esi kadu nogalinajis un ka butu ja butu tomer sanacis ir vel smagak... un soreiz tieshaam lai izdodas...
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 10:41
varbuut saakt ar to, ka 36 gadi nav nekaads vecums...
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 11:01
,,,

Hmm? Nu kaa lai saka, prieksh manis par vecu :) Bet tas nav par iemeslu lai nebuutu siicis...



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2007 11:02 by ku!.
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 11:17
ku! - Tu tak jau esi piedzemdçts, uz Tevi tas vecums vairs nekâdi neattiecas :)

autore: Lai Tev izdodas!!
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 11:22
Noela

Es dzimu veel veelaak :( un redzi sekas, pa mediciinas forumu vien tuseeju... :)



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2007 11:22 by ku!.
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 11:22
ku!

katrs izveelas savam attiistiibas liimenim atbilstosho...
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
15.05.2007 16:22
JA JAU Dieviòð tâ nolçmis, varbût pamçìini...
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
16.05.2007 02:38
mamma!
Novçlu Tev vislielâko veiksmi!!! Riskç un bûs!
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
16.05.2007 02:42
Taa jau saka, kas neriskee tas nedzer shampanieti... :)
Nu bus jau labi :) Turies ! un 36 g. ir labs vecums, ja kas :)
Re: baidos no kaarteejaas gruutnieciibas.
16.05.2007 08:39
36 gadi ir nekas.. nomierinies.. zini staastu par Beethovenu? vina maamina 6 vai 7 reizes bija neveiksmiiga gruutniecibas,un pectam piedzima Beethovens,kas ir tik geniaals.. Dieva celi nav izdibinaami,taa ka cinies un skaties,saudzee sevi,eed auglus,daarzenus,sakniites..nestreso,guli vairaak..un gruutnieciba noritees labi. redzeesi. galvenais ticiiba ka viss buus labi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: