kur operçt þultsakmeòus

Aizsāka zaiga bçrziòa 

zaiga bçrziòa
kur operçt þultsakmeòus
17.05.2007 04:24
iesakat íirurgus un protams slimnîcu
zaiga bçrziòa
Re: kur operçt þultsakmeòus
17.05.2007 07:48
nu nevienam nav operçti akmeòi,nu ïautiòi neturat sveci zem pûra
Re: kur operçt þultsakmeòus
17.05.2007 08:51
Taa ir ljoti biezhi veikta operaacija taapeec domaaju ka visaas vietaas kur ko taadu dara tur izdara labi... Cik zinu tad tagad to veic laparoskopiski ja nav sarezghijumu. Protams ka provinces slimnicaas laparoskopija nebuus pieejama, tas jaanjem veeraa...
Re: kur operçt þultsakmeòus
17.05.2007 09:06
nesen ar lielu paarsteigumu konstateeju, ka dazhaa labaa regjionu slimniicaa i vairaak dara, i labaak sanaak kaa kruajaas Riigas kliinikaas
qwq
Re: kur operçt þultsakmeòus
17.05.2007 23:48
Tâ ir absolûti standartizçta procedûra, kas pieejama gandrîz jebkurâ slimnîcâ ar normâlu íirurìijas nodaïu. Domâju lielas starpîbas nav, kur operçties un kas operç.
NUJAA
Re: kur operçt þultsakmeòus
18.05.2007 09:26
Cik es zinu þultsakme;nus ðíîdina un tie paði iziet, hirurìiski nekas netiek darîts... ja nu vienîgi skaldîðanu ar lâzeru pieskaita pie hirurìijas...
Re: kur operçt þultsakmeòus
18.05.2007 14:15
Þultsakmeòus neðíîdina un tie paði nekur neaiziet. Tie medikamenti ,kas tiek pasniegti kâ þultsakmeòus ðíîdinoði - parasti savu darbu gan lâgâ nepaveic, tikai saèakarç aknu ðûnas. Ar lâzeru skalda nierakmeòus. Bet tie jau ir pavisam citi akmeòi citâ vietâ. Þultsakmeòus parasti operç , parasti laparoskopiskâ ceïâ. Tâka NUJAA - runât vajadzçtu par lietâm ,ko pârzini( piedod par skarbumu).
Re: kur operçt þultsakmeòus
18.05.2007 16:17
haizivis vispâr nemçdz bût laipnas...zobi ta kâdi, brrr. Es teiktu, ka pareiza nika izvçle :D
Tiiina
Re: kur operçt þultsakmeòus
19.05.2007 05:57
mani opereja jekabpili,jo es dzivoju te.sakuma ari gribeju riga jo tur likas bus labak.bet parunaju tur ar arstiem..un atbraucu te.opereja lapraskopiski,otraja diena biju majas,jo vis noriteja bez saredzijumiem.operee apraskopiski tad ja vis kartiba ar plausam.utt.man 27 gadi .
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 12?
Ziņa: