kaa lai tiek ar to galaa???

Aizsāka cielavinja 

cielavinja
kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:14
Labdien visiem, !

nezinu pat ar ko saakt!!! mani shausmiigaa depresijaa dzen tas kad neesmu slaida!!!!! man ir liekais svars un es esmu resna! un es nekaadiigi nevaru sevi piespiest un sanjemties, lai saaktu ieveerot dieetu
! es neteikshu kad es eedu daudz, vai paartieku no saldumiem, nebuut nee!!!!! protams, nav taa kad arii eedu tikai daarzenjus un liesu paartiku!

Vai kaadam ir probleemas ar lieku svaru, un kaa ir pareizi notieveet?????

kaapeec cits ir tievs un cits resns! kaapeec visi nav vienaadi smuki slaidi!
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:31
tas jau ir tikai pieòemts, ka skaistuma etalons ir slaidi cilveki! patiesîbu sakot ir ïti skaistas apaïîgas sievietes, un vîrieðiem viòas patîk.
Man viena draudzene ir apaïîga, bet viòa ar to ideâli sadzîvo, un vîrieði viòai arî pievçrs uzmanîbu. Viòa izstaro tâdu enerìiju, un vierîsus tas piesaista.
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:40
cielavinja

Buutu ljoti, ljoti slikti ja visi buutu vienaadi. Laimiigaa kaartaa taa nav...
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:45
...cik slaida gribi bût???...ap kilo 40 vai vçl zemâk???...
...cita ar vieiem saviem it kâ liekajiem kilogramiem ir daudz iekârojamâka, nekâ skangali...:)
...ko satraucies???...izskalojuði smadzenes UB un notievçðâanas lîdzeklu andelmaòi???
cielavinja
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:48
es gribeetu svaru kaut vai 80kg, bet man ir vairaak! es esmu simpaatiska , pat vareetu teikt ljoti simpaatiska, es nevaru suudzeeties par to kad man nepieveersh viirieshi uzmaniibu! arii viirs man ir! bet tik untaa! man pashai ir gruuti sadziivot! un es nevaru sanjmeties!
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:51
Ir tikai 2 varianti.
Samierinâties.
Sâkt kaut ko darît (meklçtâjs).
Nav jçgas èîkstçt nevaru, nevaru...
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 01:57
...sabîdot kopâ niku...:)...tâtad Tu esi tâda sirdî - jauks putnelis, kurð graciozi parvietojas asti ðûpodams???...paklausi Alsteri...:)
cielavinja
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 02:41
taa jau laikam ir kad nav jeega chiiksteet bet jaariikojaas1 Bet iesakiet varbuut kaads kaut ko
!
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 02:50
Nr.1 Mazaak eest jo liekais svars ir absoluuti atkariigs no apeestaa daudzuma.
Nr.2 Visu kas par daudz apeests meeghinaat nodedzinaat ar fiziskaam aktivitaateem.
roro
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 02:55
varbût izklausîsies nejçdzîgi - bet iesaku vispirms paskatîties-padomât, vai esi resna patieðâm??? Esmu pazîstama ar to paða resnuma sajûtu, taèu, piemçram, vçlâk pçc gadiem paskatoties uz bildçm var redzçt ïoti skaidri, ka resna konkrçtâ brîdî neesmu (es gan kaulu kambaris arî nekad neesmu bijusi) ...
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 02:59
Hmm? Nu ja ir vairaak kaa 80 kg tad buus par daudz jebkuraa gadijumaa :)
Lilina
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 06:54
svara verotaji.
att no cita PC
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
21.05.2007 07:21
Ja nevari sanjemties, taatad truukst motivaacijas!
Dazhreiz sanaak, ka tieveeshana prasa krietni mainiit liidzshineejo dziivesstilu... padomaa, vai esi tam gatava?
Man ir tieši tāda pat problēma,vai nevēlies ar mani sarakstīties? aprunātos un dalītos pieredzē?
SOSO
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
23.05.2007 06:15
aizej uz sporta klubinu, un sapratisi ka tu neesi tada vieniga. Kad ienacu, sapratu, ka es vel esmu skaita un tieva:))))))) Sports dod energiju, dzivesprieku. Ar ar slinkumu aizvilkos uz sporta klubinu, tagad eju ar lielako prieku, svars nostabilizejies, visas ciskas cietas un skaitas un tikai divreiz nedela un kadu pusotru stundinu padarbojos, pirtina. Iegusti jaunus pazinas...

Nevajag gausties, milet sevi vajag...ja tu sevi nemilest, citi ar neee...

Un patiesiba ir tik daudz jauku sieviesu palielu, kas ar so visu staro tadu energiju, dzivesprieku, ka labs tievulis varetu skaust..
cielavinja
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
23.05.2007 10:27
jaa varbuut, bet kad Tu ieej veikalaa un viss smukais ir tikai uz tievajaam, tad duusha iegriezhaas papeezhos!!!!!!! :(((((( un tad tu juuties slikti! es domaaju kad esa esmu simpaatiska, bet gribu buut ja ne tieva tad tievaaka!
ericca
Re: kaa lai tiek ar to galaa???
23.05.2007 11:44
Mîïais cilvçciò, tai lietai ir divas puses. Viens ir mocîties kompleksos un ciest par savu apaïumu - sorry, tas ir galîgi garâm. Nu neslçpjas ne pievilcîba, ne personîbas valdzinâjums, ne tas seksapîls kilogramos... Ja jûties vientuïa, nesaprasta, nevçrtîga, atstumta, tad vaina varbût ir dziïâk, kaut kur dziïi zem tavâm resnajâm vai tievajâm miesâm. Es zinu vairâkas miesâs bagâtas sievietes, kas ir fantastiski cilvçki, mîlçtas, apbrînotas, dievinâtas, apskaustas...BET, diemþçl ir arî tâ otrâ puse. Vai zini kâdu sievieti 50, 60+ gadu vecumâ ar lieko svaru, kas ir vesela un aktîva? Tur ir piepampuðas kâjas, aizdusa, sâpes, sirds, vielmaiòas slimîbas. Ja kâda sieviete tajâ vecumâ vçl ir aktîva, sportiska, plaukstoða, tad viòai nav liekâ svara. Var jau bût, ka kâds zina kâdus izòçmumus, bet tâ nav likumsakarîba. Liekais svars diemþçl neiet kopâ ar veselîbu... Tâpçc nebojâ nervus par mazsvarîgâm lietâm, baudi dzîvi, mîli, aizmirsti kompleksus, bet par veselîbu gan padomâ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: