Galva tada divaina

Aizsāka dullums 

Galva tada divaina
21.05.2007 02:23
Man 28.Tas sâkâs pirms pâris dienâm.Vai vçrts sâkt uztraukties?

Pirmais,ko pamanîju bija galvas kreisajâ pusç vairâk uz pakauða pusi.Iekðâ sajûtu tâdas kâ tirpas.Ïoti grûti nodefinçt tieði,kâdas ir tâs sajûtâs.Mçìinâju salîdzinât,nu apmçram tâ,kad noraustâs plakstiòð,bet tâds gârâks posms.
Tad tas pârgâja uz pieres daïu vairâk.Liekas,ka noraustîsies arî galva,bet noraustâs tikai galvâ.Tad vçl tâdas kâ tirpas.Ïoti grûti raksturot to sajûtu,kad tas notiek.
Galvas augðâ uznâk tâda sajûta,kâ tikko,ka iedzer pa galvu iesit tas dullums,bet tas nav visu laiku.
Vçl man sâk zust kordinâcija.nu gluþi,kâ bûtu iedzçrusi.Eju nedroði.
Un ïoti ïoti esmu palikusi miegaina,lai gan izguïos pietiekoði.Zûd koncentrçðanâs spçjas.Nez kâpçc palieku ekstra nervoza,bet brîþam ieeju kâ transâ,vienkârði sçþu un nespçju atjçgties.
P.S.Jâpiebilst,ka alkoholu nelietoju,tas nav no tâ,ja kâds grib sâkt kritizçt.
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 02:37
Domâju, ka forums nav tâ vieta, kur ðajâ gadîjumâ ieklausîties. Var bût pat ïoti nopietni (tikpat labi arî nç). Jâiet pie ârsta. Kâ "specs" gribçtu teikt, ka ðoreiz diez vai tâ ir VD vai tikai stresa iespaids.
dullums
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 02:37
Un vçl.Man sâkusi reibt galva.Vakar apgûlos,bet sajûta,ka lidoju.
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 03:32
asins analîzîti vajadzçtu uztaisît...
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 05:32
Aizej pie neirologa, kur âtrâk tiec. Vari mçìinât Arsâ tikt uz starplaikiem.
untranslated
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 05:46
Protams, lai bûtu droðs, vajag iziet visas pârbaudes (arî galvas tomogrâfiju u.tml.), bet tomçr tikpat labi tas var bût arî no VD, kâpçc ne?
ðis tas no tâ liekas pazîstams, piem., tâ lidoðana (man gan vairâk bija ðûpoðanâs sajûta - kâ uz kuìa.) Par tirpoòu galvâ - man drîzâk bija tâda kâ kòudoða, dedzinoða sajûta galvaskausa iekðpusç, pakausî. bet tas nebija ilgi. Kâdu mçnesi vai ilgâk, un ne jau visu laiku, bet ðad un tad. (tas bija viens no smagâkajiem laikiem manâ VD periodâ - tad gâju uz EEG, nervozçju par rezultâtiem; baidijos arî no citâm slimîbâm.. Bet atklâja tikai VD.)
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 06:23
Nav dzirdçts, ka pie VD bûtu koordinâcijas traucçjumi. Pie sçtas jau turas vairâk no bailçm:))
Herba
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 06:36
"Nav dzirdçts, ka pie VD bûtu koordinâcijas traucçjumi." Ir, ir - un ka vel.:) Esmu distonike ar 5 gadu stazu, un lielu dalu no si laika esmu pavadijusi tiesi ta ka raksta "untranslated" - supojoties ka uz kuga. Ari parejas dulluma aprakstitas sajutas man skiet gauzi pazistamas...:)
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 06:49
Es zem koordinâcijas traucçjumiem saprotu,piemçram, ka ar roku òem priekðmetu un netrâpa.
njaaa
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 10:08
Es piemçram to,ka trâpa:)
Tâ es dabûju vienai smadzeòtrîcei vçl divas klât.
P.S.Es tomçr nepriekîtu,ka visu vajag norakstît uz VG.
Re: Galva tada divaina
21.05.2007 23:59
Negribu nevienu sabiedçt, bet galvu pârbaudi!!!
Man draugam (viòam 34) pirms vairâkiem gadiem nâca virsû reiboòi, beigâs pat krita gar zemi, visu norakstîja uz krîtamâs kaites rçíina, pagâjuðo rudeni sâka meþonîgi sâpçt galva un zust samaòa. Beigâs atklâja galvas vçzi 3.stadijâ, kas tur jau attîstîjies aptuveni 10gadus. Droðs paliek droðs un pârbaudies lîdz galam, nevajag neko norakstît uz kaut kâdiem VD!
untranslated
Re: Galva tada divaina
22.05.2007 00:05
Par pârbaudes nepiecieðamîbu nav ne mazâko ðaubu!.. (Tai laikâ, kad man bija VD, arî tad, kad diagnozi jau zinâju, es tik un tâ pârbaudîju gandrîz visu, ko vien iespçjams, pie visiem iespçjamiem ârstiem - ieskaitot testus uz AIDS, vçzi utt..)
Re: Galva tada divaina
22.05.2007 00:42
Man jau negribçjâs baidît, bet simptomi vairâk atbilst smadzeòu audzçjam (lai nu tâ nebûtu). Zinu vairâkus gadîjumus, kas sâkâs ðâdi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: