dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai

Aizsāka klaudija 

sakarâ ar karsto laiku sâcis asinsspiediens celties, 130/80;140/90 ,zâles pagaidâm negrinbas sâkt dzert,iesakat kauè ko no dabas lîdzekïiem
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
24.05.2007 22:49
Aronijas.
kur ta lai tagad rauj tâs aronijas
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
24.05.2007 23:53
Tâdu asinsspiedienu ârsti vçl neuzskata par ârstçjamu. Man ir bijuði periodi, kad kâdu laiku spiediens paaugstinâs stresa dçï (150/90 apmçram). Esmu novçrojusi, ka pçc sporta nodarbîbâm spiediens normalizçjas, laikam stress samazinâs.
Jâ, nenâk prâtâ, kur aroniju sulu var atrast.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
25.05.2007 00:05
Aroniju tabletes var nopirkt aptiekâ
tâs nevar lietot ja paaugstinâta skâbe kuòìî,kas man ir
tâ kâ
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
25.05.2007 03:36
bishu maize
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 10:27
Iesaku pamçìinât ar smalko kançli.Lçnâm izgarðojot,pa pus tçjkarotei dienâ.Kançls pazemina un normalizç asinspiedienu.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 10:32
Hmm? A vai muskatrieksts nederees?
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 19:15
Ir tâdi lietuvieðu sirds pilieni. Sastâvâ (laikam) vilkâbele, mâtere, baldriâni. Nomierina un pazemina arî asinsspiedienu.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 20:22
Nu par muskatriekstu neko nevaru teikt,jo nezinu,bet kançlis,tieðâm palîdz.To reiz ieteica viena dakterîte,manai mammai un pie vajadzîbas,viòa to lieto un ar rezultâtiem.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 20:29
Man arî kançli ieteica viena homeopâte, tâ teikt, nervu sistçmas nomierinâðanai. Nopirku veselu iepakojumu, vçl tagad stâv. Nez kas notiktu, ja es savâ erozîvajâ kuòìî tolaik bûtu stûíçjusi kançli pa tçjkarotei dienâ:(



Edited 1 time(s). Last edit at 30.05.2007 20:30 by strawberry.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 21:38
Nu tas jau nav tâ,ka jâmîca iekðâ karote un katru dienu.Dari to,tikai tad,kad nepiecieðams un tikai pus karotîti.Kad spiediens normalizçsies,tâ nâkamâ reize jau bûs,pçc ilgâka laika un arî kuòìim netiks ïaunums nodarîts.

Tad jau arî kançïmaizîtes bûtu atzîtas,kâ uzturam nederîgas!
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 21:56
Nu man jau vairs nevajag, spiediens ir normâ:) Bet tâs kançïmaizîtes ir tikai garðîgas, cita labuma tur nava:)
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 22:34
Nu jâ,par kançï maizîtçm uzrakstîju,tik tâ...Prieks,ka Tevi vairs nemoka asinspiediena svârstîbas un tas ir normalizçjies!
Nu ja jau kançli ieteica homopâte un arî mammai palîdz,tad domâju,ka kaut ko viòð tomçr organismâ veic un sakârto.
Re: dabas lîdzekïi asinsspiediena normalizçðanai
30.05.2007 23:00
Wanag, droði vien ka tâ ir:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 23?
Ziņa: