Gaineris

Aizsāka Biceps 

Gaineris
25.05.2007 07:42
kad dzçru gaineri man uz plakstinjiem metâs baltumi tâda kâ çde. vai kâds varçtu pateikt kapçc tâ bija?? Es pats domâju, ka vai nu tâ bija vielmainjas vaina vai arî man ir alerìija prte olbaltumvielâm.
Re: Gaineris
25.05.2007 11:47
Ja Tev buutu alergjija pret olbaltumvielaam (gainerii ir ogljhidraatu paarsvars), tad Tu visu muuzhu staigaatu plekjains.

Gaineri ir daudz un dazhaadi. Es dzeru vienu konkreetu jau 4 gadus un nav man nekaadu izsitumu nekaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
25.05.2007 21:17
kadu ta tu dzer??? es dzçru Werder.
Re: Gaineris
25.05.2007 21:23
man liekas man nav jega dzert vinjus jo es dabuju klat 5 kg un viss apstajas. vai nu vinju izdirsh vai arî izsviist.
Re: Gaineris
12.06.2007 12:02
Biceps, a man liekas ka tu, atvaino mani, vnk no shiim lietaaam neko nesajeedzi! domaa padzersi gaineri vai kaadu citu uztura bagaatinaataaju un tuuliit buus nezveeriigaa masa klaat? ir jaabuut regulaariem treninjiem ar atbilstoshi izveeleetu slodzi un metodiku, eedienreizeem vismaz 5 reizes dienaa, kuraas ir pietiekami daudz olbaltumvielu, oglhidraatu un attieciigi mazaak (bet arii ne paaraak maz) tauku. ir jaabuut pietiekamai atpuutai un miegam, jo organisms un muskulji jau aug atpuutas laikaa nevis kachalkaa.
un ja tev hrenzin kaut kaada eede buutu no olbaltumvielaam, tad tu toch visu muuzhu staigaatu pumpains ar visaadaam eedeem, jo olbaltumvielas ir gandriiz katraa paartikas produktaa, gainerii - taas ir vnk kvalitatiivaakas un koncentreetaakaa apjomaaa. ieiej Maximaa, panem jebkuru produktu un apskaties uz etiketes kas raxtiits - kaada ir uzturveertiiba - cik tauku, oglhidraatu un olbaltumvielu ir 100 gramos produkta. un beidz te gudri dirst, jo man liekas, ka tu savu praatu shitaa driizaak vai nu izdirs vai arii vinsh tev izssviist:) P.S. sory, ja aizskaaru, bet vispirms domaa ko runaa un tad runaa un ja nezini ko runaat, tad labaak sameklee literatuuru un pamaacies!
Re: Gaineris
12.06.2007 17:49
Mnjamz... manupraat tika uzdirsta ne pa teemu.
Par to olbaltumvielu kvalitaati vel varetu pastriideeties, par taukiem eedienaa taapat, jo izvairoties no tiek cik vien iespeejams tik un taa sanaaks ka dieetaa buus arii tauki. Par 5x dienaa eest... individuaali. Es eedu 6-8x dienaa nelielaas porcijaas.

5kg klaat nav no gainera. Un kas pareizi tika teikts - 1. vietaa ir treninji, eediens, miegs. Peec tam naav vitamiini gaineri protjiki utt. Gaineri ...nu loogjiski ka kaut ko arii izdirsiisi :) ko ta domaa ka vinjsh tev muskuljos uzsuuksies? :) Es domaaju ka gaineris driizaak aknu pabaro ar glikogeenu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Susurs
Re: Gaineris
12.06.2007 18:18
Un kâda vella pçc jums tas vajadzîgs???????
Re: Gaineris
12.06.2007 18:20
Susurs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Un kâda vella pçc jums tas vajadzîgs???????


Lai Tev buutu iemesls pajautaat - kaada vella peec mums tas vajadziigs. lai traumeetu tevi vel vairaak varu pateikt, ka es arii shad tad sev hormonus dibenaa shpriceeju. tagad pajautaa man - nu kaada vella peec Tu to dari?!?!!?

:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Susurs
Re: Gaineris
12.06.2007 18:22
Nabaga Tavs dibens ....
Re: Gaineris
12.06.2007 18:28
Kas tur tâds slikts ir?
Normals cilveka uzturs !! Vismaz mçs uznjemam cilveka organismam nepieciesamo!
Re: Gaineris
12.06.2007 18:29
bet mçs pârçjie nîkuïojam bez nepiecieðamajiem hormoniem dibenâ :)))))
Re: Gaineris
12.06.2007 20:38
Susurs Wrote:
-------------------------------------------------------
> bet mçs pârçjie nîkuïojam bez nepiecieðamajiem
> hormoniem dibenâ :)))))


Nu ja Tu taa saki, tad iesaku beigt niikuljot un saakt maukt. Kaa ne kaa, katram savs. Es tieshaam ilgaak par gadu bez hormonu injekcijaam netreneejos, jo pie paaraak leena progresa saakas depresija. Un es to vareetu pat teikt, ka tieshaam uzskatu par niikuljoshanu, bet es nekad, NEKAD (!!!) to neesmu attiecinaajis uz citiem, un neesmu arii maniijis ka kaads cits taa dariitu.

Susurs: ja Tevi nomaac kaadi kompelksi, atrodi veidu kaa ar tiem ciiniities un likt sev justies labaak, nevis izgaazt zhulti uz citiem, kas Tevi neaizskar. Mees to atradaam, juutamies labaak, juutamies labi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
13.06.2007 16:44
Kâpçc jâbût tikai vienam viedoklim, bet ja nepiekrîtu, tad kâdam liekas, ka izgâþu þulti ?;)))))
Man personîgi tie sakaèâtie nepatîk - varbût kâdai patîk, tâpçc par gaumi nestrîdos :)
Re: Gaineris
13.06.2007 18:52
Tad labâk kâ dçlim staigât ? Vai arî ar milzîgu alus vçderu !
Re: Gaineris
13.06.2007 20:06
Geineri vajag dzert ne treninja dienâs?
Kâds ir optimalais olbaltumvielu daudzums ,ko vajag uznjemt diena? Man liekas, ka es uznjemu par daudz!
Re: Gaineris
13.06.2007 21:34
Sanâk, ka ir tikai dçïi, alus vçderi? :)))))) Ak jâ, vçl tie pareizie, kas dzer geineri:)))
Re: Gaineris
13.06.2007 22:59
Susurs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sanâk, ka ir tikai dçïi, alus vçderi? :)))))) Ak
> jâ, vçl tie pareizie, kas dzer geineri:)))

katrs slimo pa savam - veseljojies susur!
Re: Gaineris
13.06.2007 23:03
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Geineri vajag dzert ne treninja dienâs?
> Kâds ir optimalais olbaltumvielu daudzums ,ko
> vajag uznjemt diena? Man liekas, ka es uznjemu par
> daudz!

Gaineri ne treninju dienaas var dzert lai sakapaatu pietiekami kalorijas dienas gaitaa. 3 kausinji GainFast = 500kcal. Es jaucu uudenii, taadeelj taas kalorijas nemainaas.

Par daudz olbaltumvielas nav labi - nieres chakaree.

Ja nekjiimikjo 2g uz kjermenja kilogramu. Maksimums 3... lai gan 3 jau ir dahuja. 2 Tev pietiks. Un taa ir dienas norma. Uz masas seezhot neaizmirsti par ogljhidraatiem. Ti ejaauznjem katraa eedienreizee. Principaa novaari puspaku riisus (500g) un dienas gaitaa vienkaarshi apeed :) Man vel auzu paarslas ljoti iet pie sirds. 300-400g dienaa apeedu.

Bet olbaltumvielas labaak tomeer meegjinaat eest taa, lai nav paaraak pa daudz. Cik es zinu, tad mega olbaltumvielu devas var izraisiit par intoxikaaciju. lai gan droshi to apgalvot nevaru.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
13.06.2007 23:03
...muskuljgalvas nerullee, tas ir fakc... bet dzert gan vinji var ko tik negrib...
Re: Gaineris
13.06.2007 23:04
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...muskuljgalvas nerullee, tas ir fakc...

Gaumes jautaajums. Liidziigi kaa es saku - resnaas nerullee, bet man resna saakas no taam, kas citiem ir normaalas vai pat tievas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
13.06.2007 23:07
Tev ir dismorfija, Tu neskaities... skukjis kalpo par pamatu glaimojosham saliidzinaajumam- re ku es liels...
Re: Gaineris
13.06.2007 23:23
Muscle Dismorphia is a newly diagnosed disorder characterized by a prolonged period of almost continuous eating, resulting in hypertrophy of the limbs and interrupted by bodybuilding training in the gym. Those who suffer from muscle dismorphia always see their body as being too small, no matter how much weight they can, or how large their muscles become. The sufferer lives in a constant fear of being too small.

Te par sievieteem nekas nav mineets :/ Bet iespeejams kaut kur Tev shajaa visaa ir taisniiba, lai gan man ir svariigaak nevis buut lielam uz savas sievietes fona, bet gan lielaakam par tiem ar ko kopaa treneejos ;) ...nu un protams par vairaakumu apkaart, kas ir pats vienkaarshaakais. Bet kur limits... HVZ ...eniivei... katram savs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
14.06.2007 08:27
Mateus, tu tikai apstiprini manus pieòçmumus par muskuïaudzçtâjiem :) Bet katrs jau dzîvo kâ grib un dzer, ko vçlas, kâ arî meiteni atrod pçc saviem ieskatiem. Tâ kâ - take it easy :)
Re: Gaineris
14.06.2007 08:40
Susurs - un argumentu nav... Tu tikai apstiprini manu paarlieciibu (nevis pienjeemumu) par kluksteetaajiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
14.06.2007 09:03
Tads jautajums man radas,jo baigi biezi uz toleti pa mazo jaiet.Citreiz pat pa nakti jacelas. Kadus 2 menesus atpakal nieres parbaudiju, viss bija kartiba.
Re: Gaineris
14.06.2007 09:11
Nu ne jau no olbaltumvielaam tas. Varbuut esi saacis vairaak uudeni dzert. Es kad esmu uz kjiimijas tad speciaali dzeru tik cik vien lien iekshaa. Principaa kaa vienu teeju izdzeru taa taisu naakamo, lai skalojas. Un iisteniibaa ja eed daudz olbaltumvielas tad eniivei shad tad pat patiiriit aknu vajag. Bet nieres... nu kas Tev tur var nebuut kaartiibaa, ja nu vieniigi baigi aizrausies ar kreatiinu, un mega mochiisi olbaltumvielas, tad visaadi var buut. Bet Tu vispaar veel esi praatiigs kaa skatos :)

Bat atgriezhoties pie churaashanas - es domaaju, ka Tu vienkaarshi dzer daudz uudeni. Es arii naktiis celjos lai churaatu un pie reizes arii paeedu tai pat naktii :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
14.06.2007 09:26
Nu ljoti daudz es nedzeru,laikam kadi 3-4l. Kreatinu es nelietoju vairs. Man personigi neka nedeva,tikai vel biezak vajdzeja uz toleti iet. Mans organisms nenjema vinju preti.
Es nopirku L ''Masu'' un soju klat. Tada caureja piemetas :D. Laikam jamet prom ta soja, vai ari kaut kas nav ar gaineri.
Re: Gaineris
14.06.2007 09:31
soju tur pat njeemi?Ja nemaldos vinjsh tirgoja sojas izolaatu taados celofaana iepakojumos. Es arii to liku klaat, bet nu taa - 2 kausinji GainFast (tas ko tu zini kaa L masa) + 1kausinjsh soja. Vairs taa nedaru, jo tad tas vairs nav gainers. Lava (L speks) ir kautkad liidziigs tam kas sanaak taadaa sajaukumaa.

Bet nu man arii caureja metas, ja pa daudz gaineri sadzeros. Taa ir piedeva paikai, tur jau taa saals. Un tukshaa duushaa arii nevajag mochiit. Pirms treninja 1.5-2h es paeedu riisus vai biezpienu ar viinogu sulu. Peec treninja Gaineri un nekaadu probzu.

3-4l ir ok. Kreatiins neko nedeva... cik ilgi un kaadaas devaas lietoji? Vai atcereejies to, ka jaalieto kopaa ar ogljhidraatiem?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Gaineris
14.06.2007 09:37
Es biju nopircis kreatina konfektes. Tas ir kreatins kopa ar oglhidratiem.
Es kaut kada foruma lasiju, ka cilveka organisms var vairakos veidos reaget uz kreatinu. Viena no tam laikam bija, ka vins tiek izvadits lauka ka kreatinins
Re: Gaineris
14.06.2007 09:40
Nevis viena no taam, bet visos gadijumos 70-90% no uznjemtaa kreatiina organismaa paarveidojas par kreatiniinu un izvadaas caur niereem. Kreatiniins ir toxiska viela - atkritums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: