Problçma seksâ

Aizsāka Edgars 

Problçma seksâ
06.06.2007 19:51
Labdien!Man ir 19 gadi,man ir meitene (19).Seksuâlâs attiecîbas mums jau ir 1 gadu.Es gadu atpakaï viòai biju pirmais.Pagâja gads,bet viòa nevar sasniegt orgazmu.Pirms tagadçjâs meitenes man bija seks ar citâm meitençm,un tur bija viss kârtîbâ.Zinu to,ka manî vaina nav,locekïa izmçrs ir 16cm diametrs arî normâls.Seksâ es izmçìinâju visu ko vien varçja tas ir vaìinâlajâ sexâ.Vienîgais kur viòja var sasniegt orgazmu ir kairinot klitoru.
Ko darît?
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 20:13
Loceklja izmeeraa nav nekaada vaina... Speeja sasniegt vaginaalo orgasmu atkariiga no nervu juutiiguma un attiistaas laika gaitaa un tas ir ljoti individuaali dazhaam tas jau ir 16 gados citaam taa arii nekad tas nenotiek... taa kaa liels loceklis neko nepaliidzees... lai tava draudzene bauda klitoraalo orgasmu un priecaajas par to ka vispaar kaut kaadaa veidaa var tikt pie vinja...
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 20:30
Varbût pamçìinât nopirkt kâdas uzbudinoðâs zâles?
Runâjot par locekli,viss kârtîbâ,es zinu,ka vaina nav manî.
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 20:45
"es zinu, ka vaina nav manii"... figeju...
ko
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 20:50
man ar patika apgalvojums - zinu, vaina nav mani :)))

a kur tad ta vaina?? noved meiteni lidz kaislei pirms savu lielo draugu vispar ieksa baz! skupsti, galsti, muguru, kaklu neaizmirsti... un ir pozas (no aizmugures, no saniem), kad var seksot ari klitoru vienlaikus uzbudinot. Lai meitene varbut pati to dara, labak jutis kada tempa to darit.
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 20:51
Izskatâs, ka Edgars maldîgi domâ, ka vienîgais, kas vajadzîgs, lai sievietei bûtu orgasms, ir kârtîgs daikts... :)
khmkhm
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 22:19
nu bet tak 19gadi un 1. gadu tikai nodarbojâs... dþeka domu gâjiens jau izsaka visu par to izpratni... tas pats "zinu, ka vaina nav manî" un, ka locekïa izmçrs ir vienîgais kritçrijs tam, lai vaina nebûtu viòâ... un kur nu vçl tas, ka seksuâlajâ pieredzç ar citâm sievietçm viss esot bijis "kârtîbâ", tb, ðîs orgasmçja... sviesc... ja tâ spiedîsi uz meituku, kladzinot, ka "es nav vainîgs, tâ i viòa, kam tur k-kas nav kâ vaig", ilgi nebûs jâgaida, kamçr "laimîgâ-viòa" a) sâks tçlot orgasmu; b) ies provçt orgasmçt ar citu, lai pârbaudîtu, vai tieðâm ir "normâla"... jo, redzieties, tavas iepriekðçjâs beibes tak tika ar tevi pie lielâ O.. (aber tu jau gadu pûlies vaigu sviedros ar viòu, bet nekâ)... a moð tâs iepriekðçjâs tikai tçloja, koa? m? ;P
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 22:20
...orgazmu...:)...bïaì, kâ man patîk ðAdi rumpîði...:)
...papildonot daþu viedo domu...tur jau tâ nelaime, ka nopisties jauc ar mîlçðanos....nu mçs te papisâmies...:)...tikai tâpçc, ka citi tâ dara...
...ja meitukam bûtu stabils iekâriens uz puiðkanu, i slapja paliktu, i orgasmu sasniegtu...:)
...tâ ka...:)
mnm
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 22:41
Edgar, ïoti daudzas sievietes nesasniedz orgasmu. Pat visu mûþu! Iepriekðçjâs meitenes varçtu bût, ka ir pietçlojuðas, bet ðî to nedara. Nesaspringsti tik daudz dçï tâ visa. ja tâ ir patiesa mîlestîba, tad agrâk vai vçlâk jûs orgasmu sasniegsiet. Ir jâpaiet diezgan ilgam laikam kamçr viens pie otra (seksâ) pierod. Veiksmi!
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 23:50
Vot tagad es rakstu viens,jo ieprieksheejo mees sarakstiijaam ar manu meiteni.Es skatos,ka daudzi te vispaar kuri rakstija,sarakstija meeslus kaut kaadus.1)pagâjuðâs meitenes netçloja 100% 2)nevajag mâcît kâ tur visu darît,jo es tâdus fokusus esu darijis....BET NE KAAAAAAAAA!
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 23:53
"neteeloja 100%" ;-)
boljshoj gigant maljenjkogo seksa ;-)
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 23:53
Un es ne pirmo gadu ar to nodarbojos.....jaalasa uzmanîgâk.Par daiktu pierakstîju,lai visâdi idioti neraksta,ka daiktâ vaina,bet vienalga paarprot un raksta stulbumus
Re: Problçma seksâ
06.06.2007 23:58
...tu laikam buusi trakaa caalja piemineetaa shujmashiina...
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:03
Vispaar jau vareeji arii nepiemineet to locekli ;) 16cm ir Latvijas zelta videejais kaads ir vairaakumam, a bet varbuut meitenei petene nav zelta videeja, bet ir 2x plataaka un garaaka par Tavu daiktu :D

Un vispaar... kaut ko reaali nojaust - ko un kaa dariit es laikam saaku saprast tikai peec paaris gadiem :) a lidz tam arii likaas, ka vecenes no manis baigaa kaifaa kameer kaada nepateica taisniibu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:08
...pie tam sûdîga...:)...vecs zingers...un ar kâju minams...:)
...edgariòð rakstîja - es tâââdus esmu taisîjis...bïaì, ko esi taisîjis, âzi???...naglas dzinis, vai???...pat meitiòu uzvilkt nemâk...zingers...:)

...mnm...par to orgasmu, kuras daudzas nesasniedz...nesasniedz, jo :
1.pisçjam nav smadzeòu
2. nav elementâras jûtu íîmijas

...cik jaunuvju iziet pie vîra ne jau aiz mîlestîbas, bet tâpçc, ka tâ varçtu bût çrti...gribas ìimeni...gribas vçl kaut ko...bet elementâras íîmijas NAV...
Edgars
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:13
Meitene pçc uzbûves ljoti maziòa.Viòai pat daþreiz sâp kad notiek sex.Pirms vinjas man bija 5 meitenes no taam 5 meiteneem ar 2 meiteneem es draudzeejos diezgan ilgi...un sex bija diezgan daudz un biezhi.Pats pirmo reizi ar sexu sanaaca nodarboties kad bija 15 gadi....biezhi nodarbojoties no 15 gadiem liidz 19 ar pus ir maz?Es taa nedomaaju,pietiekami prieksh pieredzes lai novestu liidz orgazmam =(
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:14
...luudzu neapvainot manu kaajminamo zingeru... ljoti labs mashinjsh...
Edgars
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:17
Blin,atkal par to.....johaidi!Vinja pat saka ka es esu mezhonis.ko jums veel aprakstiit?Man augums 190 svars 95 nodarbojos ar smagatleetiku.vinja miil mani es vinju miilu,kopaa dziivojam.....ko veel vajag?kas veeel nav skaidrs.Izskataas ka te nebuus normaalu risinaajumu
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:17
..iemâcies uzrakstît pareizi - orgasms, bçrniò, orgasms..:)
...es arî v otroèestve bieþi piekopu rokas priekus...bet tâpçc nesaku, ka manas plaukstas sajuta orgasmu...:)
Edgars
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:18
Îsaak sakot,vinja vispaar nejuut ne kaaaaa.....juut apmeeram taa it kaa cilveeks urbina sev degunu
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:19
...piebilde...Tu, jaunekli, neklausies ko Tev te pauþ...izdarît frikcijas nenozîmç sniegt baudu...drîzâk jau jçlu kâjstarpi jaunuvei...:)
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:20
..klau, es jau atklâti òirgðu par Tevi...nu nav jûsu starpâ jûtu íîmijas, nav...un nemâkulîgs pisçjs arî esi pie reizes...pieleca, smagatlçt???...
Edgars
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 00:23
karo4e,paldies par padomiem,baigi paliidzeeja,paldies arii par apdirshanu un reekshanu!Veiksmi jums........
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 07:54
Edgars Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vienîgais kur viòja var sasniegt orgazmu ir kairinot klitoru. Ko darît?

ko, ko.. kairinaat klitoru..
bruute iesmej
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 09:05
Klau - puisis tagad lai domâ un darako grib - dzîves gudrajo padomi viòam patlaban iet gar ausi, jo viòam ir jaunîbas maksimâlisms. Vot, jâcer, ka ap 25- 27-30... parâdîsies patiesâ izpratne par to, kas ir sekss ar mîïoto sievieti. Kam ir nozîme un kam nav.. a tagad - lai tak tîksminâs par saviem 16 cm, tâpat neiestâstîsiet, ka nozîme ir daudz kam citam...
gh.
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 10:46
Kas tas ir - nodarboties ar mîlestîbu?
Tas ir tas, ko dara sieviete, kamçr vîrietis viòu drâþ :)

lûk pareizâ pieeja.
***
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 11:13
Edgar, meitenei vajadzîgs laiks sevi iepazît, apjaust kas viòai vajadzîgs, arî tev ir nepiecieðams kïût iejûtîgâkam, maigâkam, daudzveidîgâkam! Orgasms 100 % nav atkarîgs ne no dzimumlocekïa garuma, diametra, ne arî no iepriekð bijuðâ sievieðu skaita, bet no kvalitâtes un iejûtîbas, kâ arî no savstarpçjâs uzticçðanâs lîmeòa, arî mîlestîbas. Man patika iepriekð minçtais apzîmçjums - jûtu íîmija:)
Man ir 31 gads, seksuâlas attiecîbas no 18 gadu vecuma, bet reâlu orgasmu (ne klitora) sasniedzu tikai 27 gadu vecumâ, un ne jau ar gigantisku dzimumlocekïa izmçru vai vîrieti donþuânu... tas ir ïoti atkarîgs no savstarpçjâm attiecîbâm, uzticçðanâs un galvenais no atklâtîbas - spçjai brîvi runât par to - ko, kas, kâpçc... Svarîga loma protams ir vîrietim, bet ïoti bûtiska ir arî paðas sievietes nostâja, atklâtîba un seksuâlâ aktivitâte. Ja tikai gaidîsiet viens no otra, bet nevis savstarpçji dosiet - orgasms meitenei tâ arî neatnâks. Galvenais Tev nebût trusîtim, kas âtri, âtri un viss... Ieejiet kopçjâ duðâ vai vannâ ar sveèu gaismu un labu vînu, pçc tâ veiciet savstarpçju erotisku masâþu (vai glâstus) pie attiecîgas bet neuzkrîtoðas mûzikas, lçni izbaudi savu meiteni ar lûpâm, mçli un "draudziòu" un iesaki viòai darît to paðu. Turpinâjumâ ierosini meitenei pamçìinât valdnieces pozu (Tu apakðâ, viòa uz Tevis) ar seju pret seju, meitenei jâbût aktîvai! Ðajâ pozâ sieviete var sasniegt vairâkus orgasmus, gan klitora, gan vaginâlo un arî vîrietis gûst pasakainu baudu. Protams, ne vienmçr vajag ðâdus sagatavoðanâs darbus, bet reizçm daþâdîbai un jûtu uzbangoðanai tie ir no svara. Manuprât problçma ir tajâ, ka jûs vçl esiet jauni, bet vçlaties gût maksimâlo baudu, aizmirstot par savstarpçjo iejûtîbu un apmierinâtîbu domâjot tikai katrs par savçjo..., bet tas laikam nâk ar gadiem...
Bûs labi, lai jums veicas:)
gh.
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 13:58
***

òeuèi meòa kak þií, luèðe pamagi maíeriaïna.

blablabla... parâdi edgariòam kâ tas reâli darâms.
***
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 15:09
gh.
Ja dzîvç viss tiktu pasniegts "uz ðíîvîða ar zelta maliòu", tad kâ gan kâds (-a) varçtu kaut ko iemâcîties? Un ne jau visu vienmçr var nopirkt par naudu - ne savu, ne cita:)
Un, ja neesi iemâcîjies(-usies) pareizi izlasît un saprast jautâjuma bûtîbu, tad nepiesâròo forumu ar savâm indîgajâm nevienam nevajadzîgâm piezîmçm, bet mâcies lasît un saprast uzrakstîtâ bûtîbu! Puisis jautâja reâlu padomu, nevis nepazîstamu cilvçku nievas un izsmieklu.
semhrfxdsgbda\bfvxv bv
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 15:50
un nevis reâlus sex paòçmienus dabâ, kâ gh to iesaka. Visbeidzot - gh pats/i var òemt un puisi paâcît, tik tas netika lûgts
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 13?
Ziņa: