Problçma seksâ

Aizsāka Edgars 

Re: Problçma seksâ
07.06.2007 15:51
forss niks.. :)
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 16:00
Tas ir Ctrl+c > Ctrl+v niks :)
semhrfxdsgbda\bfvxv bv
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 16:04
jap, tieði tâ. A kas vainas. vai par to bija stâsts?
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 16:12
nav, nav vainas.. uzrunaat Tevi vaardaa gribeetos.. a nikaadi nisanaak.. :)
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 16:33
...zvaigznîtes rimti un pamatîgi nodeva...:)
.
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 22:11
To Edgars:
Lasot visu ðo diskusiju man nez kâ ienâca prâtâ Ðolohova "Klusâ Dona". Kâ tur bija Grigorijam ar Aksiòju - tâ, ðíiet, viòus sauca? Ðodien sievieti ar zilumu zem acs pârâk bieþi ieraudzît nevar, ja nu vienîgi kâdu dzçrâju. Esam taèu civilizçta sabiedrîba. Nu, bet sievieðu orgasma problçmas kïûst arvien bieþâkas... Un nav ko vainot "kîmiju", pieredzes trûkumu, vaina ir pavisam citur - attiecîbas ir kïuvuðas pârâk lietiðías, remdenas, tâm nav asuma. Esmu bieþi ievçrojis, ka pavisam normâlas un kârtîgas meitenes met acis uz izteikti kriminâla paskata zçniem. Sabiedrîbai un ìimenei viòi, protams, ir maz noderîgi un ielaiðanâs ar viòiem bieþi ir meitenes veselîbai un pat dzîvîbai bîstami, bet sekss ir OK!
Re: Problçma seksâ
07.06.2007 23:23
...O... reku vçl viena, kura saka, ka ðujmaðîna rullç...:)
double.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 01:41
Edgar! Man ðodien visus þçl. Þçl arî tavas meitenes, un es ceru nekad neuzrauties uz tâdu kâ tu.
Paklausies ko tev cilvçki saka,neesi idiots no essenhsela. Varu tev pateikt skaidri un gaiði - VAINA IR TEVÎ!!!!
Un sâc aprast ar ðo domu.
Vçlu veiksmu!
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 10:01
nevar taa viennozîmîgi norakstît nabaga puisi un teikt, ka vaina ir tikai viòâ. meitenei arî jâmâcâs atbrîvoties un izbaudît procesu.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 10:16
...he, dacît, problçma ir tikai vienâ - meitenei puiðkans ir vajadzîgs nosacîti...pieïauju, ka jaunuve domâ kategorijâs - cosi fan tutte...lîdz ar to sexa velniòð vienkârði smîn, âþa bârdeli izbâzis pa jumpravas kâjstarpi...bûtu kaut vai kaisle, bûtu sex normâls...:)
...nu un otra lieta - frikciju varonis neprot likt lietâ savu domâðanas funkciju...kas ir ïoti svarîga visâ ðajâ ðtellç...tad metamajam ir pakârtota nozîme...frikcçtâjs...:)
double.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 11:18
protams, ka skuíim ir jâatbrîvojas, taèu - ja puisis stumj ðâdus tekstus, tad takð viss ir skaidrs. ðajâ, konkrçtajâ gadîjumâ pie vainas ir viòð.
tipe
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 11:44
Nç, nu edgars saka, ka meitene gultâ viòu pat saucot par meþoni - tad jau viss kârtîbâ! :)))
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 11:51
...palasot brîþam ðeitpaustâs glupîbas - orgasms sievietçn iestâjas pçc cik tur, latenteajiem pediòiem - pediòu nîdçjiem, visi veèi cûkas, psihoterapeits - panaceja, labie AD, sliktie drugs - smîkòâju pie sevis un brînos...vai tieðâm bezdomu rumpîðu ar reflektorisko pasaules uztveri ir tik daudz...
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:04
klau Mad!

labâk padalies - gan jau forumieðiem bûtu interesanti, vai tev ar ir bijuðas kâdas problemas seksâ kâdreiz?

Tu esi ïoti negatîvs, daudzus kritizç, neapmierina tevi tie texti utt... Nu padalies labâk par sasvu pieredzi ;)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:07
Nu var jau buut ka tie dzheki taam sievieteem ne visai patiik taapeec viena otra labaak izveelas kaartiigu suni... vinjsh uzvedas pieklaajiigi un draazh ar neapskauzhamu sparu...
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:15
Edgars Wrote:
-------------------------------------------------------
> Blin,atkal par to.....johaidi!Vinja pat saka ka es
> esu mezhonis.ko jums veel aprakstiit?Man augums
> 190 svars 95 nodarbojos ar smagatleetiku.vinja
> miil mani es vinju miilu,kopaa dziivojam.....ko
> veel vajag?kas veeel nav skaidrs.Izskataas ka te
> nebuus normaalu risinaajumu

Juu... reaals monstrs... pie 190cm 95kg... piedod, bet siika vieniiba. Man uz 183cm 95 neizskatijaas ne peec kaa iipasha. Kad buusi 120 pie sava auguma, tad buusi normaals kabanchiks ;) Es gan nezinu kaa sexaa paliidz svars :D bet nu ok... katram savs :)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:19
. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Esmu bieþi ievçrojis, ka
> pavisam normâlas un kârtîgas meitenes met acis uz
> izteikti kriminâla paskata zçniem.

a kas ir kriminaals paskats? :D Man arii ir teikushi.. bljin Tev lisa galva un taaadas kjeedes - Tu esi bandiits? :D :D :D :D :D :D :D :D Kamoon... muusdienaas taads jeedziens kriminaals paskats manupraat vairs nepastaav, ja vien neiet runa par treninjbikses+lakaadas kurpes :)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:22
double, neesi kaut ko sapiipeejusies?!
bailes pazaudeeji?
savu vietu aizmirsi?
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:28
...brûtei...jaukumiò, neesmu es negatîvs...jautâjums - kâ uztvert manus textus...:)

...par problçmâm sexâ...dabiski, ka ir bijuðas...nav stâvçjis, kad jâstâv miera stâjâ...ir izdomâjis, ka gana strâdâts nepiemçrotâ mirklî...da visâdi gâjis..:)

...mçs esam aizmirsuði ieklausîties savâ organismâ...tas ïoti konkrçti pasaka - o, tev ðeit ir problçmas...un pat pasaka - tâs ir tâdu un tâdu iemeslu dçï...ja mâk sevi dzirdçt, tad tâs ir novçrðamas...pie tam lielâkajâ vairâkumâ ar saviem spçkiem...kâdreiz ir vajadzîga palîdzîba no malas...bet tad, kad esi ignorçjis sava íermeòa signâlus - nedari tâ...:)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:29
Hm... manupraat visiem ir bijushas probleemas sexaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:30
hm.. tikai ne tiem, kam sexa nav.. :))
gh.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:45
Fi a Fi, cik tev bija bçrnu? divi ? abus vienâ reizç ieòçmi, jeb otrâ reize bija slaukoties ar sveðu dvieli pirtî ? :)
gh.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:48
Mateus a Mateus, a cik pac svçri 19 gados? un cik tavuprât tas èalis svçrs tavâ vecumâ... jâatzîst, ka dotumi jaunçklim nav slikti.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:56
gh a gh! vai feiss vçl joprojâm ðíîbs?
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 12:59
Sievietes lîdz pirmâm un vairâk, pat lîdz otrâm dzemdîbam ir klitora tipa sievietes. Tas ir ,viòâm orgasms ietâjas tikai kairinot klitora zonu. Tas ir dabiski.
Vispirms ir jâbût priekðspçlei. Vârdi,lûpas,krûtis. Tad klitors un pçc tam,kad saniegts orgasms sievietei, puisis panâk savu uzvaras "dziesmu".
gh.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:00
oga a oga, piedod, ka neatbildçju uz taviem privâtajiem lûgumiem... nebija laika... zinies
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:07
gh. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mateus a Mateus, a cik pac svçri 19 gados? un cik
> tavuprât tas èalis svçrs tavâ vecumâ... jâatzîst,
> ka dotumi jaunçklim nav slikti.

Labi labi :)
a cik sveers - atkariigs no shaa taa daudzuma asinis ;)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:15
Mazdakteris1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sievietes lîdz pirmâm un vairâk, pat lîdz otrâm
> dzemdîbam ir klitora tipa sievietes. Tas ir ,viòâm
> orgasms ietâjas tikai kairinot klitora zonu. Tas
> ir dabiski.
sorry, muïíîbas. Cik man zinâms, neko neesmu piedzemdçjusi, vârds "tikai" te ir lieks :P
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:17
gh
svçti solos nekad vairs nelietot uzrunas formu god. vai cien.

un mazdakterim ir pilnîga taisnîba
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:17
Taa tikai Tu domaa... redzi ko tauta saka... domaa vien kad paspeeji piedzemdeet :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 20?
Ziņa: