Liekâ svara kults

Aizsāka mnde 

mnde
Liekâ svara kults
14.06.2007 17:37
Mani tas sâk kaitinât...paziòu, draugu lokâ man reti kâds ir kam nav liekâ svara...pat ja nedaudz, bet ir...Tad nu visi pçc kârtas ðausminâs - vai kâda tu tieviòa, vai - ko tu çd....cik bieþi tu çd...un tâ visi pçc kârtas....Smieklîgâkais ir tas, ka viòi paði uzskata, ka ir normâli un viòiem nevajadzçtu satraukties par savâm trîsredeïu riepâm...Esmu 162 un sveru ap 51...un jûtos labi...Bet daudzus ðíiet ir pâròçmusi uzkodu un frî kartupeïu çra. Kâ ar tiem resnîðiem cînîties? Vispâr es neesmu kompleksains radîjums (neiru tendçta), bet ja pie katras tikðanâs man mçìina ieskaidrot, ka esmu kas ârkârtçjs, zin - tâ jocîgi paliek :))
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 17:50
Mnjaa... un es veel kaa idiots liidz shim tievos aizstaaveeju, ka tie ir mieriiga tauta un resnos neaiztiek... she tev nu bija... pat teemu par ciinju ar resniishiem sataisijushi...

Nu lai runaa bljin.
Par mani arii runaa un daudz runaa... lai gan hvz, bet laika neesmu iisti tievs, bet liekaa svara man arii nav (lai gan dieta.lv saka, ka man ir lieki nu jau 9kg).

Tad nu liela muizha.. ja jau par mani runaa - taatad neesmu peleeks...taa luuk!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mnde
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 17:54
Mateus..tak beidz..kâdu vçl cîòu..vienkârði es taèu nenorâdu uz viòu taukumiem pie katras tikðanâs, tad kâlab aiztiek mani? Es esmu miermîlîga un man resnîði, ja godîgi pat patîk, bet tikai tik ilgi kamçr neíeras pie manis uzbaroðanas:))))
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 18:01
nu i, lai kjeras!
:)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
somebody
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 19:37
Ja cilvçks iespringst uz lîdzcilvçka vienalga kauliem vai taukiem, rodas jautâjums, kâpçc tas tas tik ïoti viòu uztrauc.
Diez vai aiz harmoniskas un laimîgas dzîves...
untranslated
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 20:11
Baidos, ka Tu maldies... Katrâ ziòâ es nepiekritîðu. Nepiekritîðu tai mûsdienu rietumu patçrçtâju sabiedºibas ideoloìijai, ka labs cilvçks ir tâds, kas pats dzîvo kâ grib, bet neinteresçjas par citiem. Lîdzjuðana, rûpes par citiem un padomu doðana nez kâdçl mûsdienâs tiek interpretçta kâ uzbâðanâs, savas taisnîbas uzspieðana un vçl nez kas.
Tu jautâ, kâpçc cilvçki iespringst uz lîdzcilvçka nelaimi/problçmu (viòuprât)?... (laikam jau tâpçc, ka viòiem tas cilvçks rûp, vai ne?..)


somebody Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ja cilvçks iespringst uz lîdzcilvçka vienalga
> kauliem vai taukiem, rodas jautâjums, kâpçc tas
> tas tik ïoti viòu uztrauc.
> Diez vai aiz harmoniskas un laimîgas dzîves...
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 20:56
Lieliska fraaze "Lîdzjuðana, rûpes par citiem un padomu doðana nez kâdçl mûsdienâs tiek interpretçta kâ uzbâðanâs, savas taisnîbas uzspieðana un vçl nez kas." Ljoti sakriit ar maniem noveerojumiem redzees pie kaadiem rezultaatiem cilveeces attiistiibaa tas novediis...
Re: Liekâ svara kults
14.06.2007 21:08
nu tad atbildi: ''vai, bet tu gan esi apresneejusi, paskat kaada ljumiiga riepa un ciskas! njebois 90 kilogramus jau sver!''
100% garantija, ka tas cilveeks par tievumu ar tevi vairs nerunaas... varbuut vispaar vairs nerunaas :D
untranslated
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 00:13
Tâpat kâ daudzu cilvçku izpratnç labs kristietis ir pasîvs kristietis, kurð tur muti un, pasarg Dievs, nemçìina nevienam reklamçt savu ticîbu...
Pie kâ tas novedîs? Nu, pie daudz kâ jau tas viss ir novedis.. :)


ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Lieliska fraaze "Lîdzjuðana, rûpes par citiem un
> padomu doðana nez kâdçl mûsdienâs tiek
> interpretçta kâ uzbâðanâs, savas taisnîbas
> uzspieðana un vçl nez kas." Ljoti sakriit ar
> maniem noveerojumiem redzees pie kaadiem
> rezultaatiem cilveeces attiistiibaa tas
> novediis...
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 10:22
Kristieshiem tieshaam labaak tureet muti, jo 90% maak tikai fraazi: dievs tevi miil, tev ir jaatgriezhas pie vinja, naac pie mums, mees par Tevi luugsim utt. Suudaina reklaama un nekam nederiigs marketings ;)

Muusdienaas ir vairaak un vairaak speeciigu cilveeku un taadelej arii mazaak pieveershas kristietiibai, kurai kaa zinaams (un pieraadiijies) pieveershas tie kas vaaji, vai cilveeki vaajuma briizhos. LOCaa ljoooooti daudz peekshnji kluust kristiigi, mans vecteevs arii visu muuzhu noliedzis jebkaadu religjiju, uz naaves gultas saaka luugt dievu un taa daudzi jo daudzi cilveeki - sataisiija suudus, luudz dievu, iedziivojaas nelaimee luudz dievu... kaut kur Niiche tomeer teica pareizi: kristieshu dievs ir slimo un vaargo dievs.

Protams, ja kaadam no taa kljuust labaak, man nav pretenziju, bet ja kristietis driixt iet un visiem baazties virsuu, tad jau saatanisti arii to driixt dariit un arii visu citu religjiju, filosofiju utm paarstaavji... buus kruta? ;0

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:05
Man ðî neizklausâs pçc problçmas, drîzâk mazliet liekulîgas seva tievuma slavinâðanas. Vai arî jautâts tiek, kâ cînîties ar resnîðiem? Kâpçc ar viòiem bûtu jâcînâs? :)))
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:09
Susurs: es arii toiedomaajos, ka cilveeks vienkaarshi visiem grib pateikt ka ir tievs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:13
Jâ..ziniet..es arî esmu tieva ..Ko nu lai dara? Un visas draudzenes mani apskauþ!!!!! :)) Bet es viòâm izdalu salâtu lapas :DDDD
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:16
Susurs: lai saprastu kas ir tievs: augums/svars? man 183/87

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:25
Nu... ja Tu neesi meitene, tad ar svaru Tev viss normaali :))))
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:25
Nekas nav normaali, man truuxt vel kaadi kilogrami 43
Bet tu uz jautaajumu neatbildeeji.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:29
Nu..kad Tev buus veel 43 kg, mieriigi varesi ripinaaties kaa Koloboks :))))
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:38
Tam ir mazs sakars ar kalaboku: http://i6.photobucket.com/albums/y223/dungeon1986/1oneStepcloser/CutlerCloser33.jpg

Par sievieshu tievumu... manupraat tieva ir nu piam 170cm 45-55kg

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:43
Es negribeetu iedomaaties kaadu 170 cm un 45 kg....
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:47
:)
viss atkariigs no skeleta uzbuuves un kaulu smalkuma. Mana sieviete ir ~170cm un 49-55kg, kaa nu kuraa sezonaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:50
Garums arii mainaas pa sezonaam ? :)))))))))) Varbuut vinja tev piepuushamaa? :)
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:53
Mnjaa... var maniit, ka ne visiem racionaalaa puse ir pietikami attiistiita lai saprastu, ka jebkuram cilveekam svars ir mainiigs. Man piem atkariibaa no sezonas meedz pat par 10kg meenesha laikaa nosvaarstiities (taads sports) un ir arii sievietes kuras laiku pa laikam sporto, lai uzlabotu savu kjermeni, padariitu tvirtaaku un ar mazaaku tauku %, bet ko nu es... kam vajdzees tas sapratiis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 12:56
Susurs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Garums arii mainaas pa sezonaam ? :))))))))))
> Varbuut vinja tev piepuushamaa? :)


:DDDDDDD
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 13:00
Nee..kur nu man liidz taviem racionalitaates augstumiem :))) Mani vairaak interesee cilveeks nevis vinja kilogramu un centimetru attieciiba. Ir labi, ja ir humora izjuuta:) un iecietiiba pret citu viedokljiem:)
Re: Liekâ svara kults
16.06.2007 20:15
puce

;-))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 25?
Ziņa: