Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija

Aizsāka Juris7 

Juris7
Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
15.06.2007 09:03
Ir tâ, ka basketbola treniòâ dabûju 2 reizes pa nagu (uzkâpa man virsû), un nu tas nags tagad nedaudz kustâs.. Ir jau arî otrâ papildus kaite - nagu sçòîte, un jau iepriekð bija tâ, ka viòð bija miris un apakðâ resp. pati "sçne", bet tagad tas ir kâ saka "ar gaïu" tika izkustinâts.

Tâpçc nu gribas saârstçt to visu kaut kâ (micro?)íirurìiski.

Vai ir Rîgâ speciâla iestâte kas nodarbojâs tieði ar ðadâm lietâm!? - dabût nagu nost. galvenais, ka man vajag to visu pçc iespçjas âtrâk, jo sâp neþçlîgi, pastaigât nevar un t.t.

Paldies!
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
15.06.2007 10:27
to var izdariit shkjiet jebkursh kjirurgs
Jâ, bet lîdz íirurgam vçl jâtiek.. vispirms jâtiek pie speciâlista, lai apskatâs kas un kâ un izdara secinâjumus, piedâvâ iespçjamo(-us) risinâjumu(s).

Pie kâ griezties ðâdos gadîjumos?
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
15.06.2007 11:03
Pa tieðo pie íirurga, manuprât
Tas ir kâ "uzreiz pie íirurga" !? Pa taisno takð nevar tikt pie íirurga.. (viòi jau arî mçdz bût daþâdi). Uz kuru slimnîcu tad man labâk iet?

Varbût caur ìimenes ârstu?

PS: tâ kâ maz apciemoju ðîs "+" iestâdes, tad nepârzinu visu ðito sistçmu.
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
15.06.2007 11:53
...par naudu var visu... arii kjirurgu...
Nauda nav problçma, iesakiet vietu, kur labâk aiziet.
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
15.06.2007 11:58
Tiesi taa gan-uzreiz pie kirurga, nonjems nagu un izrakstiis iekskiigi dzeramas zaales, man bija liidziigi,un nevajag neko saregiit-PIE KIRURGA un aatri.
protams ka var uzreiz pie kjirurga, man 2reiz ir labots kajas nags - vnk ej un pasaki ka vajag naga operaciju, pierakstis pie kirurga. vienreiz to dariju VC4, otrreiz MC Elite - otrajaa leetaak un labaak
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
02.07.2007 16:30
Cik maksaa shii operaacija
Zinu paziòu, kurai pçc naga noòemðanas, tas vairs neatauga normâls, bet tâds ðíîbs un greizs. Vai nav labâk aiziet uz ârstniecisko pedikîru un pie âdas (nagu) ârsta? Man paðai pçdçjais lîdzçja.
man vienreiz laboja nagu pasham un izskataas ka vajadzees atkal, taa ka ja autors speej kaut ko pastaastiit kaa vinjam gaaja, buushu ljoti pateiciigs.

man pazinjam otrajaa reizee nonjeema nagu, tachu vinjsh taapat atauga un ir ljoti nesmuks, tachu galnais ka nesaap
man pasham ar pirmo reizi sanaaca taa ka aarsts paskatiijaas un no malaam vienkaarshi nagu nogrieza atstaajot tikai pie saknes. Izraveeja arii no saaniem, tachu izskataas ka nepavisam un vinjsh no saana atauga atspieda uz preteejo pusi un atkal spiezhas iekshaa, taa ka vajadzese griest atkal.

ieprieksheejo reizi to dariiju NE riigaa un aizgaaju pa tiesho bez nosuutiijuma uz slimniicu. Aprunaajos ar kjirurgu un tanii pashaa dienaa vinjsh to arii izdariija (~30 min proceduura).
Gailezeraa esot tads Peedas apruupes kabinets vai kaut kaa tamlidzigi....vari aiziet uz turieni uz konsultaciju un ja kas, arii kirurgi turpat blakus.
Ja nauda nav problema, var iet uz ARS. Atrodas centraa, Skolas ielaa 5....Gailzezers tomer taalaak:)
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
11.07.2007 11:34
Es arii to varu izdarit. Iedo tik Lidokaiinu... :)))
buus jaaskataas kas ir ar apdroshinaashanaam...
galvenais kaads jaatrod lai veelaak ved atpakalj no daktera :)
gribeejaas labaak kaut kur paardaugavaa.. Kas ir ar stradinjiem ?
Re: Kâjas lielâ pirksta naga rezekcija
12.07.2007 12:48
Veselîbas centrs 4 Raimonds Karls, ja vien viòð vçl tur strâdâ!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: