Skûðanâs

Aizsāka alnis18 

alnis18
Skûðanâs
24.06.2007 14:02
Kâ jûs uzskatât, vai vîrietim vajadzçtu skût pautus un pçcpusi, ja ir paliels apmatojums?
iewwwa
Re: Skûðanâs
24.06.2007 14:05
katra individuâla izvçle. Ja TAVAI sievietei patîk un netraucç- neskuj. Ja traucç - skuj
alnis18
Re: Skûðanâs
24.06.2007 14:13
man nav pagaidâm sievietes, un neesmu arî nevienai jautâjis, tâpçc gribçtu zinât vairâku sievieðu viedokïus
siev
Re: Skûðanâs
24.06.2007 15:26
tâs vietas nevajag skût, bet paduses noteikti vajag!
alnis18
Re: Skûðanâs
24.06.2007 15:36
es gan tieði domâju, ka padusçs vîrietis var atstât un ka tâ ir labâk..
Re: Skûðanâs
24.06.2007 16:31
Paduses tieðâm vajadzçtu izskût.

Par pârçjo... vismaz sakopt, t. i., apgriezt, lai sievietei acîs neduras, sniedzot orâlo seksu ;)
mazzaa
Re: Skûðanâs
24.06.2007 20:22
nu paduses noteikti- besî ârâ tâs aizauguðâs paduses, kad vecis paceï roku, vçççç.......
puisis
Re: Skûðanâs
25.06.2007 08:20
Jaskuj paduses, olas un ja tev pietiek drosmes skuj ari vederu. Iespejams, ka kaads vecis tev izteiks dzeligas piezimes, bet pie sievieteem buusi topa. Izvelies, kas tev ir svariigaaks. Starp citu izskatas ari lielaaks. Ta vieta vecim tapat ka sievietei izskatas labaak plika.
alnis18
Re: Skûðanâs
25.06.2007 13:40
ja, tev taisniba :)
Moljers
Re: Skûðanâs
25.06.2007 14:04
Îpaði riebîgas ir neskûtas rokas, tâdas lielas, spalvainas, fui .
Re: Skûðanâs
25.06.2007 14:07
Man gan nepatiik noskuuts veeders!!!
Re: Skûðanâs
25.06.2007 14:32
Ir jâveic vaksâcija, ar skûðanu tikai sliktâk, jo perfekti noskujâs retais un ari uz îsu laiku, jo tad tie sariòi durâs un sievietei pçc mîlçðanâs ar tâdu skûto paliek pumpains íermenis.
Re: Skûðanâs
25.06.2007 14:35
Vot,vot-piekrîtu linnai!! Tad jau labaak spalvains,nevis ass!!!!
puisis
Re: Skûðanâs
25.06.2007 15:12
protams, ka jaskujas kartiigi. Ja to saak dariit, tas jaadara pirms katras mileshnaas. Tad arii ir kaifs, ka viss gluds abiem. Tiesa, olas var skuut retaak, veders biezaak.
Re: Skûðanâs
25.06.2007 15:20
Pirms miileeshanaas??!! Un citaa laikaa var buut ass???? :D
Moljers
Re: Skûðanâs
25.06.2007 15:22
Viòð vienkârði mîlçjas 1 x gadâ un gatavojas tam kâ svçtkiem.
Femme
Re: Skûðanâs
25.06.2007 15:23
es ar savu sievietes viedokli varu piedalîties diskusijâ un teikt ðâdi - vçdera skûðana nav obligâta, jo parasti tur nemaz nav tik bieza tâ matainâ daïa, ja nu vienîgi runa nav par " gandrîz gORILLA" Kas attiecas uz padusçm - tad cilvçkam, kam ir tendence pastiprinâti svîst, tas ir jâdara, vismaz vasaras periodâ. Par olu skûðanu nemâku teikt - nav nâcies piedzîvot noskûtas, un nav nâcies piedzîvot arî tâdus dþungïus, ka neredz cauri. Pâris mateïi netraucç, arî orâlajam netraucç, ja vien vîrietis ir tîrîgs un nesakrâj netîrumus riòíî apkârt.
Savukârt "trîjstûri" virs locekïa vîrietis var apcirpt mazliet - gadîjumâ, ja ïoti garas vai biezas spalvas...

Taèu - man nebûtu nekas pretî, ja vîrietis bûtu arî pavisam pikiòð, man tas droði vien patiktu, tâ kâ zinu, ka vîrieðiem ir vienmçr paticis mans plikums... :)
Femme
Re: Skûðanâs
25.06.2007 15:28
piebildîðu, ka teksta autors izliekas bez pieredzes, un varçtu bût gana jauns... Attiecîgi, nevajag iespringt - visiem ideâls nekad nebûsi, kâdai patiks tâ, kâdai ðitâ... Jautâjums, vai tu gribi izpatikt sievietei, vai pats sev, vai domât par labsajûtu... Vispirms varbût, kamçr tev nav sievietes, pamçìini, kâ ir noskûties, vai tev tas patîk, kâdas sajûtas... Tad jau redzçs kâ pçc tam... Katrâ ziòâ - mûsdienâs sievietei vairs nav ðoks ne par vienu, ne otru pozîciju (skûts/neskûts) tâpat kâ vîrieðiem par sievietçm, manuprât
puisis
Re: Skûðanâs
25.06.2007 16:00
Vienigais, kas japarvar virietim, lai noskutos ir ar pofigu ieiet virieshu dushaas. Un driz redzesi, ka paradaas sekotaji. Bet meitenem vismaz noskutas olas un isi ap locekli patiks noteikti. Un ja kaada tevi izlamaas, ka tev izdziitas paduses, tad taisnaa celja lai vinja iet uz dzungliem vai kaadu fabrikas gerbtuvi. Tur buus smakas pietiekoshi
Re: Skûðanâs
25.06.2007 21:50
...olimpa cienîgas sarunas...:)
...puisis grib likties progresîvs...lielâks pimpis arî izlikðoties...nja...
...man patika femmes viedokls...:)
anoniimaa
Re: Skûðanâs
25.06.2007 23:25
vai Tu galîgi nesajçdz, ko runâ??.. Pie sievietçm viòð bûðot topâ ar izskûtâm padusçm un vçderu??.. Nav stulbâka skata par bezspalvainu (vai vçl sliktâk - galîgi izskûtu) vîrieti, it îpaði, ja viòð vçl nav labi nosauïojies un tauciòu arî pavairâk.. :))
Savukârt visforðâk izskatâs vecis vai èalis ar tumðâm spalvainâm krûtîm, rokâm un kâjâm.. (un tas nebût neizslçdz tîrîbu! Spalvas taèu ir mazgâjamas tâpat kâ mati uz galvas, vai ne?.. :) )


puisis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Jaskuj paduses, olas un ja tev pietiek drosmes
> skuj ari vederu. Iespejams, ka kaads vecis tev
> izteiks dzeligas piezimes, bet pie sievieteem
> buusi topa. Izvelies, kas tev ir svariigaaks.
> Starp citu izskatas ari lielaaks. Ta vieta vecim
> tapat ka sievietei izskatas labaak plika.
Re: Skûðanâs
26.06.2007 08:17
Vîrietis ir vîrietis un zinâms apspalvojums liecina par viòa briedumu un vîriðío spçku.
Tiekisme uz matu (apspalvojuma) noòemðanu totâlâ veidâ liecina par sieviðíîgâm nosliecçm un feministisku domâðanu, vai bçrniðíigu domâðanu.Varçtu bût katra nosliece atseviðíi. Nevar izslçgt tendenci uz narcismu-sevî iemîlçðanos.
Tas nenozîmç, ka nevajag sevi kopt.
Ðo jautâjumu jâskata kompleksi.
Manas domas un manas meitenes prasîbas,protams saprâta robeþâs.
Piekrîtu domai,ka galîgi izskûts vîrietis izskatâs mazliet perversi.
Re: Skûðanâs
26.06.2007 08:22
vai tas nozîmç ka spalvu ataudzçðana sievietçm liecina par maskulînistisku domâðanu?
Femme
Re: Skûðanâs
26.06.2007 08:25
Nu bet cik cilvçku tik viedokïu. Es jau saku - vienai patiks, citai ne. Tas pats ar vîrieðiem. Ir tâdi, kas kategoriski negrib, lai sieviete bûtu plika... Bet ir tâdi, kam tas patîk. Ja esi ar kâdu kopâ, bûtiski jau, lai tu tam otram neliecies galîgi riebîgs ar savâm izdarîbâm. Ko domâ apkârtçjie nav tik vçrâ òemams. Ja divi plikie satiksies, un bûs laimîgi, nu kâda starpîba, ko tur raksta Anniòas un Pçterîði forumos.
Re: Skûðanâs
26.06.2007 09:33
Piekrîtu Femmei...Btw, man liktos diezgan baisi, ja mans vîrietis òemtu un noskûtu matiòus uz vçdera un krûtîm...nu nç, to gan es negribçtu...nav jau nekâds îapði matainais, bet tomçr apmatojums uz kâjâm un nedaudz uz rokâm kombinâcijâ ar pliku noskûtu vçderu un krûtîm manuprât bûtu vienkârði stulbi.
Femme
Re: Skûðanâs
26.06.2007 09:35
Jap, tas nudien bûtu smieklîgs skats :D
Re: Skûðanâs
26.06.2007 09:41
P Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...apmatojums uz kâjâm un nedaudz uz rokâm kombinâcijâ ar pliku noskûtu vçderu un krûtîm manuprât bûtu vienkârði stulbi...


padomaa labaak, kaa tas izskatiitos peec 3 dienaam.. :)) triisdienu kruutis, nu, taa kaa triisdienu baardina.. :))
Neskutais
Re: Skûðanâs
26.06.2007 10:57
Manuprat virieshiem nav vispar nepiecieshams skuties, t.sk., paduses - galvenais shaja sakara ir tiriba. Bet ja nu kadam ir tada velme, tad tik uz priekshu! :)
anoniima
Re: Skûðanâs
26.06.2007 10:57
Jâ, man arî liekas, ka tâdas "trîsdienu krûtis" izskatîtos diezgan stulbi - turklât atauguðie rugâji bûtu nepatîkami asi.. Ir taèu tik forði glâstît un buþinât biezas mîkstas spalvas vîrietim uz krûtîm, rokâm u.c.!

(mjâ, nezinu, laikam, ja es bûtu biseksuâla vai ar pedofiliskâm nosliecçm, man patiktu saskarties ar tâdu sieviðíîgi/bçrniðíîgi pliku, bezspalvainu miesu, bet man tâ nav.. :)) )
Re: Skûðanâs
26.06.2007 11:07
Mja, tur laikam bik ar putniem jâbût, lai tâ darîtu un iedomâtos baigi "seksîgi" esam... ;)
bet nu, gaumes lieta, gaumes lieta... kas zina, varbût arî kâdai tieði tâ patîk... ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 3?
Ziņa: