par svaru.

Aizsāka dzuksters 

par svaru.
27.06.2007 12:18
kaa var uznemt svaru? man ir 19 gadi esmu 1,77m un sveru 65kg.
eedu tikai 3 reizes diena jo vairak nav laika.
nu jau kadus 2 meneshus edu vienu un to pashu vislaik no rita herkules auzu parslu putru, pusdienas biezpienu ar maizitem, bet vakarinas pelmenus. man likas ka no putras butu japienemas svara, bet pec 2 meneshu lietoshshanas esmu palicis kaads biju. Esmu smeketajs un netaisos atmest. Iesakiet kautko.
Re: par svaru.
27.06.2007 12:24
1.ka pats atzimeji edienkarte ir vienveidiga
2.pec tevis aprakstita = ta ir nevis barojosa bet gan dietiska
ieteikumi - atteities no vienveidiguma un est partiku kas ir olbaltumiem un oglhidratiem bagata.
toč
Re: par svaru.
27.06.2007 12:33
tu tak esi pilnīgs dornis!!!tu esi mūks?
Re: par svaru.
29.06.2007 23:53
auzu paarslas rullee - ogljhidraati. Es dienaa tagad eedu ap 300g
biezpiens arii rulle ja tas ir 0.5% valmieras = 47g olbaltumvielas katraa bindzhinjaa... shito es dienaa kilogramu apeedu
Pelmenji gan nav nekas labs, bet ko nu tur... 450g pacinjaa ir ~1000kcal ja eediisi ar kreejumu.

Bet vispaar jau... 3x dienaa eedod var uznjemt dienaa tikai kaadus 90g olbaltumvielu, kas Tev noziimee tieveeshanas dieetu nevis uzbaroshanaas. Lai barotos jaaeed 2g uz kilogramu dienaa, kas Tev noziimeetu 130g, taatad vel 2 eedienreizes noteikti. Taapat arii ogljhidraatus vairaak vajag. Maize... nafig vinju. Jeega nekaada.


Da i kaadu fizisko Tev dereetu. Bet ja gribi vienkaarshi taukainu ljumiigu massu... eed 3 dienaa pa 450g pelmenju katraa reizee. Jau peec meenesha kilogrami buus klaat! 100% garanteeju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par svaru.
29.06.2007 23:56
blekjis... mans maasiicas viirs jau cik vinju paziistu (ap 10 gadiem) paartiek gandriiz tikai no pelmenjiem un nikaadu kg naf... taa kaa labaak negarantee...
Re: par svaru.
30.06.2007 00:00
es arii eedu pelmenjus, bet ne jau 3000kcal dienaa no pelmenjiem vien :D
Domaaju ka njemot veeraa, ka neviens TIKAI pelmenjus neeed, tad pie shiem 3000kcal piebiedrosies vel kaads 1000.. 4000kcal un nav liekaa svara... nu hhhhhvz, var jau buut ka ir kaut kaads fenomens. Nezinu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par svaru.
02.07.2007 03:18
Tad ta arî problçmu atradis... :D
Re: par svaru.
02.07.2007 11:05
b: kaadam probleema ir pa mazu kruutis, kaadam kruutis pa lielu, kaadam luupas pa plaanaam, kaadam luupas pa biezaam, vel kaadam svars pa lielu, citam pa mazu... vai tieshaam roku uz sirds liekot vari apgalvot, ka Tev nekaa taada nav?

Man arii manupraat svars ir pa mazu. Katram savi tarakaani.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: