dietologi

Aizsāka Liliâna 

Liliâna
dietologi
28.06.2007 07:14
Labrît!

Iesakiet kâdu labu dietologu, kurð tieðâm kâdam ir palîdzçjis tikt galâ ar lieko svaru. Kâdâ veidâ tiek konstatçts liekâ svara iemesls, lai izveidot diçtu? Cik apmçram maksâ vizîte un cik bieþi jâbrauc uz atkârotâm vizîtçm vai viòð vienâ reizç jau sastâda diçtu?
Re: dietologi
28.06.2007 09:03
Dietologs labi iztîrîs kabatu, nebûs naudiòas çdienam. Tad arî notievçsi.
Nekas nav labâks par nerij.lv + sports.
Sk. meklçtâjs un par veselîgu uzturu ir daudz saitu tepat LV.
Liliâna
Re: dietologi
28.06.2007 09:51
Alstere
Neviens nerij. Tavs padoma arî nekur neder. es neriju, çdu dalîto uzturu pârsvarâ dârzeòus, auglus, arî vârîtu gaïu vai sautçtos dârzeòus, zupas. Sporta man ir aiz acîm, diçtas izmçìinâtas visdaþâdâkâs, netieku galâ. Pirms tik stulbi izsakies noskaidro. Novçlu lai tev tâ nekad nebûtu vai arî... Esmu dzirdçjusi, ka palîdz gad tie ârsti un nevienam vien.
Pekausite
Re: dietologi
28.06.2007 10:16
Nezinu man te pazinas iepinas ar Svaru verotajiem, sakuma smejos...par vinam bet pec pars menesiem nevareju pazit tadas slaidas. Tikai vajadzeja pacietibu..
Fa
Re: dietologi
28.06.2007 17:02
Jâ, Svara vçrotâji reâli palîdz. Reâli!
Re: dietologi
11.08.2010 14:44
Var jau mēģināt visādas dietas,bet pats galvenais ir jāattīra zarnu trakts.
Kamēr to neizdarīsiet,visi pasākumi būss īslaicīgi.
Jāattīra organisms no E konservantiem un ķīmiskām vielām!
Rakstiet un ieteikšu ļoti labu BIO produktu!
Re: dietologi
12.08.2010 22:29
Drīzāk jau tava atīrīšanās būs īslaicīgs pasākums!Cilvēkam kurš nerij visādus sūdus, tikai pure pārtiku ar visiem pamatnosacijumiem, ILGTERMIŅĀ, (nevis taisa kaut kādas, nekam nederīgas attīrīšanās kūres,vienreiz mēnesī utt) nekas nekur nav jātīra!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: