kadi produkti satur natriju?

Aizsāka satraukums 

satraukums
kadi produkti satur natriju?
29.06.2007 23:04
ta ir loti maz asins aina..sap kajasa,ada dazreiz..varetuy but tas no ta ka maz natrija asinis??ko an est?lai vairak butu natrija?129 natrijs man ..zem normas
Nâtriju satur vârâmâ sâls - NaCl :)
satraukums
Re: kadi produkti satur natriju?
29.06.2007 23:11
Dzeru daudz skidruma,varbut par daudz?3 litrini diena sanask kopa ar visu
skidrums varetu nota but mazak natrija?un natrijs iespaidu locitavu sapes,mana gadijuma kaju sapes?paldies
Re: kadi produkti satur natriju?
29.06.2007 23:34
Pirmo reizi dzirdu, ka ir nâtrija deficîts.
satraukums
Re: kadi produkti satur natriju?
30.06.2007 10:38
natrijs man ir zem normas 129
sap kajas ,dazrreiz kaju ada..arsts saka ka tavaretuy but bet nav dross vel reimotiskais faktors augsts 11,2
ko vel est lai paaugstinatu naatriju?
Re: kadi produkti satur natriju?
30.06.2007 11:29
man liekas, ka svaigos kaapostos ir diezgan daudz
Re: kadi produkti satur natriju?
30.06.2007 11:33
Nutrient -
Estimated Amounts Needed
Benefits/Deficiency SymptomsFruit SourcesVegetable
Sources
Nut/Seed
Sources
500 mg/day for adults 120 mg for infants Daily Value recommendation - no more than 2,400 to 3,000 mg/daySodium is required by the body to regulate blood pressure and blood volume. It helps regulate the fluid balance in your body. Sodium also helps in the proper functioning of muscles and nerves. Many people get far more sodium than they need, which tends to cause health problems. Different body types need different amounts of sodium.Sodium occurs naturally in almost all fresh, whole fruits.Sodium occurs naturally in almost all fresh, whole vegetablesNuts:
Peanuts
Pumpkin Seeds
Cashews
Pistachios
Chestnuts
Macadamias
Almonds

http://www.healthalternatives2000.com/minerals-nutrition-chart.html#sodium





Edited 1 time(s). Last edit at 30.06.2007 11:41 by dace.
AGA
Re: kadi produkti satur natriju?
30.06.2007 15:27
Na ir sâlî, bet ieteiktu pirkt dabîgo sâli, eko veikalâ. Bet nu nezinu, sâls norma dienâ ir 5gr, ir jâskatâs viss organisms kopumâ nevis tikai viens izvilkts râdîtâjs! Man piemçram mazajai visu laiku bija pazeminâts dzelzs lîmenis, ârsti neskatîjâs kâpçc un tik izraksta dzelzs preperâtus. Mçs nedzçrâm, bet ar augu valsts produktiem pacçlâm, bet kâ vçlâk izrâdîjâs, Vâcijâ ârsts noteica, ka trûkst Zn, un tas kâ izrâdâs piedalâs dzelzs veidoðanâ. Tâ, ka nevajadzçja dzelzi, bet gan dabîgo cinku uzòemt. ;0)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: