Dezodoranti/antiperspiranti

Aizsāka jeena 

Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 11:35
Vai kaads var pastaastiit pieredzi/ieteikumus taadaa jautaajumaa,kaa labs dezodorants vai preciizaak antiperspirants!!! Nesviistu daudz,bet uz sho briidi izmeegjinaatie nesniedz man svaigumu visas dienas garumaa.Teiksim taa-ir labi kaadas 6 stundas!!Vai ir kas ilgstoshaaks??
Veel jautaajums-vai ar laiku nerodas taads kaa pieradums no visiem shiem liidzekljiem,kas savukaart mazinaatu to iedarbiibu????
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 11:43
Vai tik nebuusi reklaamas saskatijusies par svaiguma sajuutu 24 stundu garumaa :)

Pirmkaart, taa nemeedz buut...
Otrkaart, par visu ir jaamaksaa - shajaa gadijumaa ar veseliibu...
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 11:45
"svaigumu visas dienas garumaa" - mazaak klausies un citee reklaamas!!! :DDDDD

Lietoju Rexona Crystal rulliiti. Dienai pietiek, ja nav jaaskrien vai aaraa +30°C. Ja nav kur nomazgaaties, svaigus sviedrus var noslauciit ar salveti un iesmeereet dezi atkaartoti.

Pieradumu neesmu maniijusi.
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 11:54
Nju bet 6 stundas tacj ar par maz?? Man darbadiena tacju daudz garaaka!!
Varbuut,ka man kaada kaite,jo daudz nesviistu,bet nav vairs svaiguma un rodas netiiriibas sajuuta??
24 stundas prieksh tiem,kas vispaar nekustas!!! :))
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 11:56
jeena

Nedomaaju ka slimiiba ja jau daudz nesviisti... taa nesvaiguma un netiiriibas sajuuta rodas galvaa, taatad pie galvas arii piestraadaa...

Tu vnk esi jauna un nedaudz sirgsti ar perfekcionismu...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.07.2007 11:58 by ku!.
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:00
Nju labi galvaa-kaa lai ar to ciinos. Man rodas sajuuta,ka dienas otrajaa daljaa smirdu peec sviedriem.Tieshaam pat nesviistu tiiri fiziski,bet sajuuta taada ir,ka nav vairs svaiguma!!!
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:04
wc Tavaa apkaartnee ir kanceleetas? tak ieej un atsvaidzinies..
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:04
ir ljauzhi , kas pusdienlaikaa iet dushaa.
aciimredzot, tavs variants.
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:06
izveelies sho variantu - galvai - svaigi sasviidusi sieviete ir ljoti kaardinosha :)
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:28
Heh,nav gan dushinja pieejama(lai gan gribeetos).Man 11 h darbadiena!!
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:28
Un kas liecina,ka kaut kas nav kaartiibaa ar taam sviishanaam??
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 12:34
Heh,un ko dariit tiem,kam nav iespeejas ieiet dushaa arii pusdienlaikaa-justies netiiriem??? :))
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:07
Nevis justies netiiriem, bet reklaamu ietekmee neiestaastiit sev, kaa nu vinji smird pa gabalu kaa zirga aste. :D
Interesanti, ko tu dari, kad slimo un sviisti? Aplaisties ar smarzhaam vai no vannas neizkaap?

Relax! Toch perfekcionisma leekme...
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:16
Heh,slimoshana kaut kaa aarpuskategorijas-neiedomaajos tad par to sviishanu!! :D
Kaa tad lai to iedomu "aarsteeju"??!! laikam jaabeidz par to tik daudz domaat!!! :))
nel
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:32
Nu bet kas vainas tam ieteikumam noslaucîties ar mitru salveti vai saslapinâtu dvieli un par jaunu iesmçrçt dezi?
Un - man personiski labâk patîk sausie dezodoranti, ja lietots rullîtis, tad tieðâm dienas beigâs reâli jûtu sviedru smaku un nekâdâ ne galvâ.
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:34
Sausie atstaaj nogulsnes padusees un nospiedumus uz apgjeerba!! Vasaraa galiigi neder!!!
Mikuce
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:42
Vecriga ir laba Bioaptieka tur ir visada laba kosmetika, tevi meitenes pakonsultes. Domu laukuma, tur ir Suhi restorans un kadus vel20- 30 metrus uz prieksu.
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 15:47
Mikuce,par kaada veida kosmeetiku tu tieshi runaa??
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 16:08
Vai bioaptieka ir tas pats,kas homeopaatiskaa aptieka???
Mikuce
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 16:22
Ne - tur ir lielaka izvele. Tur parsvara kosmetika. Atcerejos bioteka tads nosaukums. Man tur ieperkas pazinas un salve, ak tiesi labi tie sviedru rullisi, bet es nekadigi pati nevaru aizvikties..

Tur liela izvele..
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
10.07.2007 16:30
Paldies par informaaciju-es ar aizieshu paskatiities!!!! Atradu,ka Riigaa taas Bioteekas ir veselas triis-Skuunju ielaa,Ceesu ielaa un Alfaa!!!
stopsvi
Re: Dezodoranti/antiperspiranti
22.11.2013 07:49
Mikuce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vecriga ir laba Bioaptieka tur ir visada laba
> kosmetika, tevi meitenes pakonsultes. Domu
> laukuma, tur ir Suhi restorans un kadus vel20- 30
> metrus uz prieksu.

Ja ir problēmas ar pārmērīgu svīsanu, tad galvenokart japievērs uzmanība veselībai - prrecīzak sakot uzturam. Lietojat pārak daudz ogļhidratus, ka rezultatā tiek dzesēts organisms un pavajinās aizkunģa dziedzera darbība. Izplesoties aukstumam nonakot līdz plausam ada nespej veikt savas funkcijas kā rezultata rodas pārmērīga svīšana. http://stopsviedriem.lv/wordpress/category/oglhidrati-un-olbaltumvielas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: