Psihoterapeiti

Aizsāka Pingvins 

Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 10:43
...ar argumentâciju slâbâk vai kâ???...jûties pârâks par neiesvaidîtajiem???...

...ja varçsi sakarîgi paskaidrotar ko ðamçjie labâki par tantiòu, kura burâs ar miroòu kauliem, varbût pârvilinâsi mani psihoterapijas aiztâvju pulkâ...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2007 10:55 by madcynics.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 15:17
Palikshu kopaa ar Mad :) Bet es gribu jums visiem dot nelielu paskaidrojumu kaapeec es uzskatu ka psihoterapija lielaa meeraa ir farss. Lietaa taada ka mees ar Mad vairaak vai mazaak esam vienas paaudzes cilveeki. Un tajos laikos tika popularizeets ka mums jaabuut stipriem, mes varam buut stipri, mees to speesim. Tika staastiiti un raadiiti filmaas dazhaadi pozitiivi piemeeri no kara laika varonju un vienkaarshu liidzcilveeku dziives. Un tas darbojas. Jo cilveeki kaa jau saprotiet ir psihologhiski ietekmeejami. Tagad turpretiim viss ir otraadaak. Neviens vairs nepopularizee izturiibu un varoniibu, un pat veel otraadaak, darbojas dazhaadas "saudzeejoshas" programmas kas jauno "staadu" sargaa pat no vecaaku dusmaam paarkaapumu gadijumaa + valsts meeroga debilizaacija. Un luuk rezultaats, cilvis aug pilniigi negatavs dziives reaalijaam, kriit izmisumaa jebkuru dziives probleemu priekshaa ieskaitot nespeeju liidzinaaties savam TV vai zhurnaala elkam... un veikli ljaudis jau saak biidiit domu ka psihoterapeita apmekleeshana buutu obligaata pirs un peec katra daudz maz nopietna dziives notikuma un profilaktiski reizi gadaa...
Rezultaats ir vaariiga un bezzobaina, viegli vadaama (tai skaitaa ar tableteem ) tauta kas tik ljoti patiik valdiibai...
terapeite - kadam psihoterapeitam
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 15:20
Viss jau ir pareizi, ko Tu raksti, tikai vajadzetu pieminet, ka tikai dazas no psihoterapijas metodem (kuru ir vairak ka 400) objektivi maina smadzenu darbibu. Piem., psihodinamiska psihoterapija. Paliek pari vesels lerums kaktu metozhu, kuras nezinkapec musu valsti ir dikti iecienitas.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 15:36
Oi, bljin, nu i valdiibu iepina...
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 16:17
Turpinot Ku! domu ( es arî palieku kopâ ar madcynics un Ku!, jo esmu arî apmçram pie tâs paðas paaudzes:)), vienâ citâ forumâ bija atsauce uz kâdu materiâlu, kâ cilvçku ietekmç autoritâtes pavçle (tasvar bût ari ieteikums vai domas)

http://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment (tur ir arî krievu valodâ)

Ja cilvçkam ir tâ labi iepotçts smadzençs, ka psihoterapeits (psihologs) ir tâ instance, pie kâ jâvçrðas katrâ dzîves negadîjumâ, tad psihoterapeiti var sapotçt arî idejas valdîbas lîmenî un da jebko, kas viòam ienâk prâtâ- jo viòð ir autoritâte, viòð ir tas zinoðais (mani regulâri ir apsaukuði, ka es nedomâju pareizi, bet tâlâkâs diskusijâs neviens no ðî aroda pârstâvjiem nevçlas ielaisties).
Tâpçc es vçlreiz îpaði gribçtu uzsvçrt nepiecieðamîbu pçc psihoterapeita gudrîbas.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 16:37
kâds terapeits Wrote:
-------------------------------------------------------
> Daþas lietas...
> (ku, strawberry, madcynics)
>
>
>
>
> Vai tas ir samaksâtâs naudas vçrts? Terapijas
> beigâs, uzdodot ðo jautâjumu klientam - bieþi
> pirmâ emocija ir izbrîns - "oho - cik daudz esmu
> samaksâjis" - un pçc tam - "bet jâ, tas bija tâ
> vçrts - patiesîbâ tas ir vçrts daudz vairâk"...


......
Neiedziïinoties pârçjâ tekstâ, ðis apgalvojums ir bezgala jocîgs. Dzîve rit uz priekðu, apstâðanâs ir nâve, un cilvçks nekad nevar zinât, kas viòu sagaida, un vai ar patreizçjo sapraðanu viòð spçs risinât to, kas vçl bûs, un tâtad arî nevar novçrtçt, cik tas ir bijis vçrts... Un ðî pârrçíinâðâna naudâ, ka tas ir bijis vçrts vairâk...smaids maksâ tik, uzsitiens pa plecu tik, draudzîgs atbalsts ðitik, draudzîga saruna vçl dârgâka...Terapeit, vai dvçsele cilvçkam arî ir?
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 17:06
,,,

Visos laikos valdiiba bijusi saistiita ar taadaam nozareem kaa psihiatrija, psihoterapija, psihologhija...
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 17:47
jaa, filma velikaja otechestvennaja bija tieshaam stimuleejosha... taa gribeejaas buut par zoju kosmodemjansku... vai kaadu no psrs laiku slauceejaam...

tie ljaudis tieshaam "ljoti" vareeja, "ljoti" maaceeja... savaa nozheelojamajaa vaajumaa stipri izlikties, kas arii bija vinju nelaime. Un iet sakostiem zobiem. un neraudaat, kad jaaraud. un smieties, kad nekaa smiekliiga nav. un teikt, ka ir forshi, kad iisteniibaa ir aarpraats. un mees esam vinju beerni. un tieshi taapeec ir debilizaacija, ja joprojaam netiek teikts un justs tas, kas ir. Ir tikai 2 varianti -- vai nu iet sho pashu debilo celju, ko uzspieda karsh, kas bija 2 idiotu duelis, un rezhiims, kas bija daudzu idiotu fobija vai arii paarcirst apli un leekt laukaa. Un beigt izlikties, vienreiz kljuustot cilveeciskiem. smejoties, kad ir jaasmejas. un raudot, kad ir jaaraud. bet laikam ir forshaaka sajuuta turpinaat baidiities un smalki skaitaas savas fobijas par varas makti uzbaazt citiem. peec inerces, taa teikt.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 18:16
Runcene, tas process ir krietni sareþìîtâks par apïa pârcirðanu un ârâ izlekðanu. Tas nenozîmç tikai smieties, kad ir vçlçðânâs smieties, un raudât, kad to gribâs darît. No izdzîvoðanas cîòas jau tikpat mçs neesam atbrîvoti...tas viss turpinâsies, tikai mazliet savâdâk, varbût kâdam cilvçkam pacieðamâk, ja viòð bûs nomainîjis dekorâcijas.
Pa îstam cilvçks var bût brîvs, kad viòð ir aptvçris vçl daudzas citas likumsakarîbas; vienkârðoti sakot, tas bûtu par Visuma uzbûvi un cilvçka esîbas jçgu uz zemes.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 18:31
gana sarezhgjiitaaks, jaa gan. bet es tak neaprakstu procesu. ar nodomu, jo ir dazhaadi celji. miljoniem. cik cilveeku, tik celju. es rakstu, ka nevar staaveet uz vietas un kaukt par laikiem bijushiem, par to, ka ir jaabuut shim procesam. shis laiks ir ljoti stimuleejoshs, lai shis process buutu. un procesaa driikst izmantot paliigieriices. katram briiv izveeleeties, kaadas taas buus. bet tikai lietojot var zinaat, kaa taas straadaa.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 18:51
Runcene, lietojot var iegût pilnu priekðstatu, kâ tas darbojas, ar visâm izjûtâm. Taèu ïoti daudz ko var novçrtçt, izmantojot iepriekðçjo pieredzi. Ne katram pietiek ðîs pieredzes, lai novçrtçtu. Cilvçks jûtâs slikti, redz, ka priekðâ pakaïâ tiek reklamçti psihoterapeiti...un viòð izvçlas...Es 99% pârliecinâta, ka daïa psihoterapijas tçmu ðeit tiek sâktas reklâmas dçï.
Pie tam es pilnîgi ticu, ka vispâr psihoterapija var palîdzçt. Jautâjums varçtu bût par ðo terapeitu kvalifikâciju. Man tomçr ir pârliecîba, ka tirgus sievai nederçs tirgus sieva ar psihologa (psihoterapeita) kvalifikâciju. Tâ bûs tikai dekorâciju maiòa, kas uz kaut kâdu laiku dos labâku sajûtu. Kâ jau rakstîju, domâju, ka tur ir jâbût daudz pamatîgâkâm zinâðanâm un arî îpaðam viedumam.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 19:05
Str., es tik ljoti neraizeetos par visu pasauli. ja kaads iekriit uz sharlataaniem -- nu ko -- vai ta Tu visiem blakus izstaaveesi? un pieredzi ieguust arii pa laikam iekriitot. taada, kaa likums, ir dziive. ja kaads uzluuko psihoterapeitu kaa dievu un pakljaujas bezierunu un nedomaashanas rezhiimaa, taa ir shiis buutnes lielaa probleema. es gluzhi nesen no 3 dazhaadaam paziistamaam buutneem uzzinaaju, ka vinjas visas neatkariigi viena no otras bija nokljuvushas kaadas psihoterapeitiskas tirgussievas rokaas (vienas un taas pashas) un bija to ljoti aatri sapratushas. nu ko. es domaaju, ka cilveeki maak gana labi spriest, bet tie, kas nemaak, iemaacaas.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 19:30
Nuja, bet parunât taèu mçs par to varam? :)
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 19:55
...o, johaidî, kâ Runcene zvetç...pâris iebildîtes...verga dvçsele ar visu psihoterapeitu paliks par verga dvçseli...
...arî padomju laikos jutos pietiekami komfortabli, pelnîju pilnîgi oficiâli naudiòas, kuras pâris reizes pârsniedza labu algu, svinçju Ziemassvçtkus, gâju ðajâ laikâ baznîcâ, svinçju Jâòus un nejutos nebrîvs...ar ironiju attiecos pret Pavïika Morozova un Marata Kazeja un vienpadzsmit Valmieras komjaunieðu lielajiem varoòdarbiem...un smçjos tad kad gribçju un nâca smiekli...tâ ka nevajag pïurkstçt...
...ðodien tiek kultivçta vispârçja debilizâcija...un neatòemama sastâvdaïa ðai lietâ ir PSIHOTERAPIJA kâ tâda...
...te terapeite raksta - Tu viòiem pasaki , ka ir tâdas un tâdas metodes...jâ, ir gan...un ermu personîgi uz savas âdas izbaudîjis gan nopelto padlaiku IV pârvaldes metodiku, gan brîvâs Latvijas dirsçju smalkos smdzeòu drâtçðanas paòçmienus..
...uhhh...:)
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 20:08
Mani mazliet uzjautrina fakts, ka jebkurâs sarunâs ar psihoterapeitiem un to klientiem un piekritçjiem, ja vairs nav ko teikt par tçmu, acîmredzami trûkst argumentu- viòi pievçrðas manai personai un manâm nepilnîbâm:) Runcene gan vçl ðobrîd ïoti maigi aizsâka ðo ceïu :
"Str., es tik ljoti neraizeetos par visu pasauli. ja kaads iekriit uz sharlataaniem -- nu ko -- vai ta Tu visiem blakus izstaaveesi?"
:D
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 20:36
nabaga Dzhozefiine... cik gadus jau... toreiz vinja nebija tik ironiska...

dziivo mieriigi... man shobriid vairaak intereseeju es pati, nevis psihoterapeitu aizstaaveeshana. vinji tiek galaa bez manis. es vairaak par pashu procesu intereseejos un par to, ko labu un deriigu tajaa vareetu iesaistiit.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 20:43
Â, tu turpini...Kura gan tu toreiz biji, Runcene?
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 20:52
Nekura. Dzhozefiine toreiz pauda gandriiz visas mans domas. un uzdeva manus jautaajumus. man vinja patika. pasveicini vinju no manis. visaa nopietniibaa. taa ja.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 21:18
Bet viòa taèu iebilda pret psihoterapiju? Vispâr interesanti, kâ Tu zini, ka tâ biju es?



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2007 21:19 by strawberry.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 22:18
es jau arii iebilstu. man, piemeeram, nav pienjemams, ja kaads saka, ka psihoterapija ir vieniigaa metode; es vispaar izvairos no taadiem ljaudiim, kas apgalvo, ka vinji ir vieniigie un pareizie. tas ir sektantisms. baisi primitiivi. mums te ir svaigs piemeers -- bezmaz psihodinamiskaa psihoterapija vien... smiekliigi... esmu nikna par shitaadu neprofesionaalismu. jaa, ir shkjietami ljoti diivainas metodes, bet vinjas straadaa. Jaaljauj jaunajaam metodeem "noseesties", tad jau redzees. Freidu saakumaa arii daudzi uzskatiija par traku.

man nepatiik terapeiti, kuri nievaajoshi runaa par cilveekiem un par gruutiibaam, kaadas vinjiem ir. tur ir gana liels daudzums saapju aiz taa visa. vajadzeetu vairaak pietaates, jo neviens to neizveelas labpraatiigi. shajaa laucinjaa dazhkaart ir veerojams cienjas truukums. ir taadi, kas uzbaazhas cilveekiem forumos un kjersta klientus.

es neiebilstu kopumaa pret metodi, bet pret augshmineetajaam izpausmeem. jaa, un veel -- Latvijaa iisteniibaa ir ljoti nedaudz psihoterapeitu.

a Tevi kaa es pazinu... vienkaarshi, peec stila, kaut gan diskusijaa ar VR tas bija biku cits.
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 22:29
Tâ arî droði vien ir, kâ jebkurâ jomâ- speciâlistu ir ïoti maz.
Tu nu gan esi vçrîga, Runcene, es tagad arî esmu biku cita- es tâ domâju:)
mad noliecot galvu
Re: Psihoterapeiti
21.07.2007 22:29
...klau, Runcenît, kur tik labi iemâcijies savirknçt domas un vârdus???...visu cieòu...
...bet bûtîbâ mûsu domas akurât saskan...:)
kâds terapeits
Re: Psihoterapeiti
23.07.2007 18:06
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...ar argumentâciju slâbâk vai kâ???...jûties
> pârâks par neiesvaidîtajiem???...
>
> ...ja varçsi sakarîgi paskaidrotar ko ðamçjie
> labâki par tantiòu, kura burâs ar miroòu kauliem,
> varbût pârvilinâsi mani psihoterapijas aiztâvju
> pulkâ...:)
>
-------------------------------------------------------

nav vçrts...
ne jau par argumentâciju ir runa - jo dajebkâdus argumentus dajebkurð ir spçjîgs nosaukt par "aizmatu pievilkumiem", par kuriem "apraudâties no prieka".

nav vçrts arî paskaidrot, ðamçjie ir labâki par tantiòu - ja nu izdodas un tâds madcynics metas aizstâvçt psihoterapiju? - ïaunuma no tâda aizstâvja bûs vairâk kâ labuma...

starp citu - tai paðâ pad. savienîbâ, kurâ visi esam auguði - psihoterapija bija aizliegta (nevçlama) kâ reizi tâdçï, ka veicinâja cilvçka domâðanu ar savu galvu...
Re: Psihoterapeiti
23.07.2007 18:10
Terapeit, varbût tomçr citu iemeslu pçc bija aizliegta? Psihoterapeits varçja iedçstît klienta galvâ visâdas idejas.
kâds terapeits
Re: Psihoterapeiti
23.07.2007 18:15
arî.
Ja palasa krievu laika, arî agrîno "atmodas" literatûru, tad "vnuðeòije" ir viena no bieþâk pieminçtâm metodçm.

Katrâ gadîjumâ psihoterapija bija grûti kontrolçjama - tâpçc bîstama. Bet vçl jo vairâk interesanti te lasît aizdomas par psihoterapijas saistîbu ar valdoðajâm aprindâm :)
Re: Psihoterapeiti
23.07.2007 19:06
kâds terapeits

Nu nav jau nekaads iemesls domaat ka tur buutu kaads politisks pasuutijums bet kopumaa vaargaaka un lemt nespeejiigaaka tauta valdiibai ir pa praatam... un taa ideja ka pats neko nevar un jaaiet ir pie dakteriisha kas mozgu iepravii jau arii ir kaa reiz tas...
Re: Psihoterapeiti
23.07.2007 19:21
...psihoterapeitiò, apraudâjos par - reports...vai ieðopo pa reportu starpai arî???...bet tas tâ...labs psihoterapeits, kurð izlasa burtiòus, bet jçgu palaiþ garâm...:)...domâðanas veicinâtâjs...

...laikam esmu dzîvojis kâdâ citâ padsavienîbâ...kkâ nemanîju, ka ðî te nodarbe bûtu bijusi aizliegta...vismaz manâ orbîtâ...:)
Re: Psihoterapeiti
24.07.2007 12:28
ek, atkal jau tçma ar lûgumu ieteikt speciâlistu ir izvçrtusies par kaut ko citu :D

es tomçr riskçðu pavaicât - vai kâds varçtu ieteikt psihoterapeiti (vçlams sievieti, vecumâ vismaz virs 30), kas strâdâ kaut kur Teikas rajonâ? vairums pieòem centrâ vai tuvu tam, kas man diezko neder, jo esmu "piesieta" mâjai, kur dzîvojos ar mazu bçrnu.
Re: Psihoterapeiti
30.07.2007 20:28
kâds terapeits Wrote:
-------------------------------------------------------
> Daþas lietas...
> (ku, strawberry, madcynics)
>
Tad visubeidzot mûsdienâs ir
> parâdîjuðâs jaunas metodes - datortomogrâfija,
> pozitronu emisija, kodolmagnçtiskâ rezonanse
> (ðíiet, LV ir tikai pirmâ) - tas deva iespçju
> pçtît kaut ko pavisam taustâmu - aplûkot galvas
> smadzeòu darbîbu pirms/pçc terapijas, arî
> terapijas laikâ. Un, arî ðie pçtîjumi uzrâda, ka
> psihoterapijai ir rezultâti. Resp. -
> psihoterapijas rezultâtâ notiek pamanâmas izmaiòas
> galvas smadzençs. (Tas bûtu tik daudz par to, ir
> vai nav psihoterapija fufelis...)

----
Kâds terapeits ir Ansis? :-)))
Jau ceturto reizi "Ðeit un tagad"- vai tas nozîmç: reklâma, reklâma, reklâma?:)
Re: Psihoterapeiti
09.10.2008 20:31
labdien.manai draudzenei ir konstatçta asinsvadu veìetatîvâ distonija un es gribu viòai palîdzçt,bet nezinu kâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: