Kas var saapeet veederaa...

Aizsāka Mateus 

Kas var saapeet veederaa...
27.07.2007 19:12
Ta kaa vietaa kur ir aklaa zarna, bet kreisajaa pusee un arii tikai pie kautkaadaam konkreetaam kustiibaam vai uzspiezhot. Vakar jutu ka kaut kas laikam saap, shodien sajutu, ka jaa - saap. Pie aatrsta eju pirmdien, bet aatros protams nesaucu.
Re: Kas var saapeet veederaa...
27.07.2007 19:23
Varbût ar zarnâm kaut kas. Ku! droði vien zinâs:)
Re: Kas var saapeet veederaa...
27.07.2007 19:28
°Nu tas taa kaa skaidrs ka varbuut ar zarnaam :)
Incantaakais ka nu jau saak likties ka saapes kljuust mazaakas. Nu nebija jau arii ne mirkli taadas baigaas, bet nu stresinju uzdzina.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Klizma jâiztaisa!
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 08:37
Mateus

Tajaa vietaa atrodas S veida (vai sigmveida) zarna. Meedz iekaist vai arii kakas sakraaties vinjaa. Iekaisumu var aarsteet ar maigiem eedieniem un Sulfasalaziinu. Ja kakas sakraajushaas tad labi paliidzees klizma...
forumietis
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 08:42
Ku!, tu esi paranoiíis, pilnîgi nojûzies uz dirsâm un klizmâm!
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 08:51
forumietis

Jaa mans daargais forumieti, tas patieshaam taa ir. Tikai es nesaprotu kaadas probleemas tev tas sagaadaa. Cik zinu, es pagaidaam esmu vieniigais cilveeks latvieshu internetaa no kaa ir iespeejams ieguut kompetentu in izsmeljoshu informaaciju klizmu jautaajumos. Un uzskatu par savu pienaakumu daliities savaas zinaashanaas.
forumietis
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 08:54
Tu man sâki riebties jau no tâs reizes, kad smalki klâstîji kâ klizoji savas nebût vairs ne mazâs meitas!! Tu viòas seksuâli izmantoji. Pretîgi.
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 09:05
forumietis

Es saprotu tavu nepatiku bet nevareeshu tev neko liidzeet. Taada nu mums taa kaartiiba bija ghimenee un sieva shos darbus uznjeemaas ljoti nelabpraatiigi taa kaa variantu nebija. Ar seksuaalu izmantosjanu tam nav nekaada sakara. Taa ir tava fobija no pedofiilijas...
Re: Kas var saapeet veederaa...
29.07.2007 09:27
"vieniigais cilveeks latvieshu internetaa no kaa ir iespeejams ieguut kompetentu in izsmeljoshu informaaciju klizmu jautaajumos" ;-)
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 05:18
paldies ku!
ljoti ceru ka klizma nebuus jaataisa :)
Vakar izdzeeru 2 linex kapsulas un paeedu melnaas pluumes un lakto i tjipa saak palikt labaak ;) Bet ja aarsts teiks klizma, tad klizma :D

Un vispaar... lai tak cilveekam patiik taas klizmas nu, man pasham labaak patiik minets un sex, bet nu katram savs ;) Man piem pie kaajas kas patiik un sagaadaa prieku citiem, ja viens tas nepatiikami neaizskar kaadu personiski.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 05:21
,,,

Tu esi manijis veel kaadu citu? Es nee, varbuut slikti mekleeju...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 05:27
Ku, pashpaarliecinaats diletants :)
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 05:30
waldeks

Iespeejams, bet mani ljoti apmierina shaads staavoklis...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 05:32
waldeks

Kaut gan ja skataas peec manas pieredzes tad klizmu lietaas es droshi apsteidzu daudzus profesionaaljus...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 06:14
Man ar dazreiz sap veders kreisaja puse blakus nabai. No ka tie iekaisumi rodas?
No sausas,cietas baribas var rasties?
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 06:19
snukers

Var arii no sausas cietas bariibas jo mehaanisks kairinaajums ir viens no iekaisuma uzliesmojuma iemesliem... daudziem cilvjiem klijas un citas tamliidziigas lietas izraisa saapes... Bet vispaar koliits skaitaas autoimuuna saslimshana, kaut kas liidziigs alerghijai un noslieciiba uz to ir iedzimta... aareejie apstaaklji tikai veicina vai kavee probleemas attiistiibu...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 06:46
Es edu diezgan sausu bariibu,merces un zupas pedeja laika vispar neesmu edis .
Ko var darit , lai nesapetu ?
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 06:48
Iislaiciigas saapes kreisajaa pusee var izsaukt gaazu uzkraashanaas.
Saapes var izsaukt arii citas lietas. Zarnu iekaisums,bruka saakuma stadijaa,muskulu iekaisums,cistiits,polipi r.zarnaa,aizcieteejumi.Arii apendiciits var dot attipisku saapju lokalizaaciju.Tad veel audzeejs,koliits,nieru kolika.
Labaak vienmeer konsulteeties ar kirurgu.Sevishkhi, ja saapes nepaariet stundas laikaa,pienemas speekaa.Ja ir sausuma sajuuta mutee,slikta dusha,slikta apetiite,vemshana,caureja vai paaugstinaata kermena temperatuura.Ja saapes ir kaut ar vienu no mineetiem komponentiem, tad noteikti japaraadaas aarstam.
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 06:55
Man parasti kadas paris minutes pasap, bet ta reti sap.Vienigi nesen bija tada smaga sajuta vederam ilgu laiku, un bisk ari slikti palika.
Vot ar gazem man gan ir problemas, 3dien eju pie arsta. No ka man vinjas ir es nezinu :(
Vai nu no parmeriga olbaltumvielu daudzuma vai varbut no piena produktiem !
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:05
snukers

Nu jaa, pareizi, tu tachu esi muusu foruma lielais gaazeetaajs :) Ja paaris minuutes saap tad jau buus no gaazeem...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:09
:DDDDDDDD
Bet vai tas varetu but no manis minetajiem iemesliem ??? :DD
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:27
snukers

Nu var gan, piens vispaar ir baigais veedera puuteejs un ja olbaltumvielas apeed vairaak kaa rumpis speej izmantot tad puushanaas buus garanteeta...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:30
Nesen uzzinaju, ka ja uztura lieto daudz piena produktus , tas var veicinat parkinsona slimibas attistibu!
man
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:42
IR TÂ. ja çdu skâbus produktus,(tomâtus, sk.kâpostus,íirðus) sâp kreisâ puse. sâp nedçïâm ,tad cenðos ievçrot diçtu, dzert ierastâs zâles. ðoreiz tas nelîdzçja un palasot ðo forumu atradu ieteikumu dzert sulfalazinu, pamçìinâju un tieðâm palika labâk . paldies, forumieðiem. esmu secinâjusi, ka ârsti jau tâ vienkârði nepateiks, kas tur vçderâ notiek, tad jârij kobra brr...
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 07:47
man

Taados gadijumos kobra ir ne tikai jaarij bet arii jaiebaazh otraa galaa...
Aita
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 08:43
Neçst baltmaizi un visâdus balto miltu izstrâdâjumus, jaçd dârzeòi, vairâk pastaigâties pa âru vismaz 3 km utt. Nepârçstiess
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 09:37
Cerams , ka man nekad nevajdzes to kobru izmantot ::(((
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 11:05
Pienu aizstaat ar kefiiru un tas buus daudz labaak.Nekaadu gaazu.Olbaltums tas pats plus veel citi labumi.
Noteikti,daudzkaart samazinaasies risks saslimt ar taisnaas zarnas veezi.
Kefiiraa ir arii C vitamiins, ko nevar tekt par pienu.Taatad uzlabojas kalcija uzsuukshanaas process.Pienskaabaas bakteerijas nomaac puushanas bakteerijas.
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 11:16
Aita

Shaubiiga veertiiba tavam ieteikumam jo es eedot baltmaizi juutos labaak bet daarzenji izsauc veedera puushanos... un es veel kaadus 3 cilvjus paziistu kam taa ir...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: