Kas var saapeet veederaa...

Aizsāka Mateus 

Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 14:52
Nu jau man ir praktiski vispaar paargaajis. BTW bija probleemas arii ar nokaartoshanos, kas arii izskataas paariet :)

Tas ko izdariiju: linex, biolakti, melnaas pluumes un eedu auksto zupu. Par to kefiiru nebiju dadomaajies, paldies par domu. Domaaju ka tagad man riits saaksies ar glaazi kefiira, bet pirms katras eedienreizes apeediishu kaadu zhaaveetu pluumi :) Mani maac aizdoma, ka man tas bija aizcieteejums kaukaads.

Iisteniibaa iedomaajos vai nevar buut iemesls tas, ka 4 vai 5 nedeeljas neesmu bijis treninjos, bet pirms tam tie man bija ljoti (!) smagi 4x nedeeljaa, kaa arii tai laikaa eedu ap 4000-4500kcal, bet tagad eedu nez... moshka 2000 ja sanaak :) tb darbs darbs un velreiz darbs. ?

Nu redzees, no riitdienas uzseediishos uz 3300-3500kcal dieetas un paskatiishos kas mainiisies.

Katraa zinjaa kaarteejo reizi saprotu, ka organisms ir ljoti izturiiga un tai pat laikaa vaariiga lieta par kuru ljoti jaaruupeejas un kuru ljoti jaauzmana.

Snukers: uz taadiem kaa mees tas attiecas iipashi!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 15:37
aha :D
Sodien pec treninjiem ilgi nebiju edis, nenoturejos un apedu pacinjas ar rozinem :D
Man isteniba apmierina mana paika,vienigi nedaudz par sausu.

Bet es nemaz to pienu tik daudz nedzeru, tikai vienigi putru taisot, parejais ir biezpiens,kefirs ar bifido.Vienu bridi bija jau neciesamas gazes, tagad vairs nav tik traki :DDDD
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 15:44
Vai tad tu nevari apvienot darbu,esanu un treninjus?
Man isti nav bijusas problemas, vieniigi skolas laika.
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 15:53
Ne vienmeer tas ir iespeejams un ne visi straadaa algotu biroja darbu no 10.00-18.00. Shobriid man ir sameeraa saspringts ritms, bet nu jau saprotu, ka vnk NAV variantu. Sonedeelj maajaas patreneeshos ar savu svaru bet naak nedeelj jaatsaak ka4alka!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 15:55
Turies ! :)
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 16:03
snukers

Nu tad jau tev atkal veeders uzpuutiisies ja apeedi pacinju ar roziineem...


Mateus

Hmm? Taatad tiki cauri bez klizmas... :)
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 16:14
Jee... un ja njem veeraa ka shaada probleema man bij pirmo reizi muuzhaa, tad saprotams ka arii klizma nekad nav bijusi un nemaz negribaas :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 16:25
no rozinem man vederas neuzpusas.
Man reti kad uzpushas veders, tikai dazreiz sap !
Re: Kas var saapeet veederaa...
30.07.2007 16:38
man puushaas no visaadiem tur aaboloem utm :) Es tos vispaar needu taadeelj. Nu retu reiziiti varbuut. Bet taa reaali ja eed sabalanceetu nekas tur nepuushaas.
Izmanto http://www.muscletech.com/CALCULATORS/CALORIE/Calorie_Calculator.shtml?text :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
man
Re: Kas var saapeet veederaa...
31.07.2007 07:09
ïoti garðo dârzeòi, bet pçc tam mokos, gan gâzes, gan sâpes. vienîgi miltu çdieni nerada sâpes. bet tie jau man negarðo
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: