Jersînija

Aizsāka bacardi 

bacardi
Jersînija
08.08.2007 10:16
ir aizdomas uz Jersîju, tikko nodevu 2x analîzes, tagad jâgaida 10 dienas.
bet palasot vecâs tçmas, kur aprakstîti simptomi man nav neviens no viòiem- tur taèu augsta t, visâdi izsitumi, palielinâti limfmezgli

manas nelaimes bûtîba ir tâda, ka ir paaugstinâta temperatûra 37.3-37.5 nekas nesâp, nemçdz bût iekaisis kakls, visâdas angînas, pat banâlas iesnas ir max 2 stundas no rîta, pçc kâ pazûd uz ilgu laiku. vienîgais ir nogurums, nav spçka aktîvi darboties, ja padarbojos, tad vajag laiku lai atgûtos.temperatûra ir jau 3 gadu un tai ir tendence pieagt, ja pirmajâ gadâ bija 37.1-37.2, tad tagad reizçm arî 38 uzkâpj
Re: Jersînija
08.08.2007 15:15
Ja organisms ir speeciigs,tad gadaas visaadi.
Jersionozei var buut dazaadas izpausmes.
bacardi
Re: Jersînija
08.08.2007 19:34
organisms spçcîgs - visas pârçjâs analîzes ideâlas, bet temperatûra turâs.

visvairâk mani uzjautrinâja - çstgribas trûkums un anoreksija - tas noteikti nav par mani.
Re: Jersînija
09.08.2007 11:19
man jersineozi atklaaja tjipa ljoti ielaistu un cik sapratu netiishaam, meklejeushi meningiitu vai ko taadu. Es pats tad biju ljoti mazs un neatceros to visu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
lil.
Re: Jersînija
09.08.2007 12:33
man tieði tas pats.temperatûra turâs jau gadu uz 37.8-38
un arî ir milzîgs nogurums.pagaidâm mani pârbauda uz tuberkalozi-atbildes vçl nav.
Inese101
Re: Jersînija
10.08.2007 21:11
Man arîdzan jersiniozi atklâja stipri pavçlu, kad jau sâkâs sirds problçmas (kâ komplikâcija). Pazîmes bija periodiska temperatûra un nogurums, un viss. :( Pretîga slimîba.
Re: Jersînija
11.08.2007 03:06
Man komplikaacijas bija kautkas uz gremoshanas sisteemu. Nezinu kas bet kad bija jau 11gadi pa gailjezeru vazaaji mani ar kungja chuulu, 12pirkstu zarnas iekaisumu, aizkungja dziedzera iekaisumu, palielinaatu vairogdziedzeri un vel tur kaut kas bija ko vairs neatceros. katraa zinjaa visas taas pretiigaas dazhaadu veidu trubas izbaudiiju peec ilnas programas :D Bija viena stiliigaa paarbaude kur iebaazh kungjii kautkaadu suudinju kursh peec tam pie aparaatiem piesleegts un taa liek seedeet 1.5h laikam bij :D Jautri... labaak visu atklaat laikus! ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bacardi
Re: Jersînija
22.08.2007 10:55
Tikko dabûju otrâs analîzes no gulbja laboratorijas - negatîvas
bet jûtos ar katru dienu sliktâk
Re: Jersînija
22.08.2007 11:12
Kas Tev par simptomiem- temperatûra un nogurums?
bacardi
Re: Jersînija
22.08.2007 11:29
jâ, temperatûra 37.2 pie fiziskas aktivitâtes, neizgulçðanâs strauji ceïas lîdz 38.
tagad sâk likties, ka pasliktinâs atmiòa
nekas nesâp, nemetâs pat banâlâs iesnas, visas pârçjâs standarta analîzes ir ideâlas, vairogdziedzera hormoni arî ir normâ
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: