svars

Aizsāka beediigaa 

beediigaa
svars
09.08.2007 22:53
esiet tik miilji, iesakiet labu endokrinologu, kursh tieshaam speejiigs noteikt(ar vai bez pateiciibam) kaapeec man iipashi strauji aug svars...visas analiizes ok, peegejo 2 gadu laikaa pienjeemos svaraa par 15 kg, un tagad atkal, kad saakas karstais laiks, juutu ka dreebes vairs nespeeju uzspiileet :( (analiizes ok, saldumus, margariinus un visaadas neveseliigaas paartikas nekad neesmu eedusi, tak eedu normaali, varbuut neregulaari-2 x dienaa, bet tas nevar buut iistais iemesls...man pat apetiite ir zudusi, tikai mezhoniigi sviistu un galva reibst...ìâ saka ka tikai iedzimtiiba, nu nez....pirms 8 gadiem sveeru 48/168 tagad 75/168 , es vairs nevaru dreebes iepirkt, jo svars mainaas ik meenesi, lielaakaa kjermenja dalja izskataas kaa taa saucamaa apelsiina miza . man ir vairaakas resnas pazinjas, bet visaam tie tauki ir taadi stingri. vaardusakot-esmu nezheeliigaa izmisumaa, pat ar draugiem vairs nekontakteejos :(
p.s riishanu, anoreksiju un buliimuju nepiesieniet, un vairogdziedzeris ok (man 30, sieviete)
zâlîte
Re: svars
09.08.2007 22:58
Nekas ne no kâ nerodas, diemþçl vai par laimi. Çðana pie vainas, mîïâ.
beediigaa
Re: svars
09.08.2007 23:05
kuda eeshana, kad sveeru 48 kg, nu nebija neviens vecis, kas speeja vairaak kaa es noeest-tad eedu 6x dienaa un tieshaam barijoshus eedienus, bet tagad es pirmo x eesdu 2 dienaa un tad tikai ap 8 vakara, i to ar piespieshanos-veeders ruuc, bet apetiite nav
beediiga
Re: svars
09.08.2007 23:06
varbuut paaraak lielaa emocionaalaa slodze?
Pikse
Re: svars
10.08.2007 08:11
Varbut so problemu risinat sportojot. Noteikti tev ir problemas ir ar vielmainu.
Sac ar organisma, aknu attirisanu, lai nostabilizetu to darbibu. Palsi sos:http://www.ploome.com/lat/dieta/badosanas/

http://www.med74.ru/infoitem6848.html

Palsai ar kautko no tautas medecinas: http://www.babushka.ua/receipts/list/?cat=21

Labas tejas ir Tereðko: http://latvia.termorelax.com/web/?id=400474
Tereðko ir sakarigs vecis pie kura var aiziet uz viziti:http://www.tvnet.lv/zalazeme/green/article.php?id=14688
Re: svars
10.08.2007 10:22
Nerejat uzreiz par eeshanu. Ir n-tie hormoni (dzimum vai vairogdziedzera), kas arii var sastraadat liidziigus podus. Iipashi jau, ja autore raksta par to, ka viss kjermenis ir kaa ar apelsiina mizas efektu - kas tad celuliita pamataa visbiezhaak ir - tuuska, skjidrumna uzkraashanaas ne tur, kur vajag. Savu vielmainju salaidu griistee, par laimi "tikai" uz kg 8, lietojot aarstnieciskos noluukos hormonaalo kontracepciju. No 55kg un 63kg 3 gadu laikaa, nepalielinot eeshanas ieradumus un nesamazinot fizisko slodzi.
Par visaam analiizeem - vai tajaa skaitaa ir veiktas dzimumhormonu un vairogdziedzera hormonu analiizes?
Diemzheel nemaaceeshu Jums ieteikt labu edokrinalogu. Bet no sirds veelu atrast - jo Juusu gadiijumaa tas ir vispareizaakais gaajiens, lai meegjinaatu saakt risinaat problemu, ir jaatrod ceelonis. Un shaubos vai shajaa gadiijumaa taas ir ekleerkuukas un spekja piiraadzinji 10x dienaa zvilnot uz miiksta diivaana pie TV, kaa te dazhi censhas ieknaabt nezinot situaaciju.
Re: svars
10.08.2007 10:24
Un arii tas, ak ieprieksh ar tik lielu eeshanu sveeraat 48kg ir tomeer liecinieks tam, ka vielmainjas probleemas jau tobriid ir bijushas - tikai preteejas.
beediigaa
Re: svars
10.08.2007 12:35
paldies par sapratni, ciiniishos
Re: svars
11.08.2007 00:45
sevgilim

kursh gan ir tas hormons, kursh no svaiga gaisa taukus razho? Bet ljauzhi jau gribeetu gan nesodiiti riit un buut kaa... (katram tiesiibas izveeleeties savu slaiduma ideaalu)...
Re: svars
11.08.2007 03:01
beediigaa Wrote:
-------------------------------------------------------
> kuda eeshana, kad sveeru 48 kg, nu nebija neviens
> vecis, kas speeja vairaak kaa es noeest-tad eedu
> 6x dienaa un tieshaam barijoshus eedienus, bet
> tagad es pirmo x eesdu 2 dienaa un tad tikai ap 8
> vakara, i to ar piespieshanos-veeders ruuc, bet
> apetiite nav


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sen nebiju taa smeejies :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Un vispaar jau sen ir zinaams, ka ja cilveeks eediis mazaak kaa 4 dienaa, tad agri vai veelu organisms saaks veidot rezerves, bet par to ka Tu eedi vairaak kaa jebkursh viirietis... hihi... gribeetu es redzeet kaa Tu apeestu to ko es eedu un starp citu kaa reiz 6... nu ok dazhreiz 8x dienaa eedot :) Un es vel needu daudz. Ir rekordisti kas eed 8-9000kcal dienaa :)



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2007 03:03 by Mateus.
Re: svars
11.08.2007 14:01
Sumo cikstonji tapat ed vairak :DD
Es edu 5 reizes diena + proteina kokteilis :) Kalorijas pietiekami, masa ari :)
Re: svars
11.08.2007 21:59
Hmm... tiktieshaam, par sumistiem aizmirsu.. tie laikam 9000kcal uzskata par dieetu :))

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svars
13.08.2007 11:01
komat, zinu sievieti, kurai gadu pçc bçrniòa piedzimðanas, lîdz ko pârtrauca zîdît, svars sâka nâkt klât burtiski par dienâm, no hormonâlajâm izmaiòâm. Òemot vçrâ, ka bija izbijusi modelîte, ar ðausmâm atceros viòas çdienkarti - koncentrâcijas nometnç tika uzòemtas vairâk kalorijas. Viens auglîtis, plaukstas izmçra tvaicçtu dârzeòu (tie paði bez sâls vai jebkâdiem taukiem) èupiòa ðíiva vidiòâ, pus rupmaizes ðíçlîte ar pârsi tçjkarotçm plika vâjpienbiezpiena, tçja bez cukura, daudz parasta ûdeòa, un divreiz nedçïâ mazs gabaliòð vistas filejas (atkal vârita pat bez sâls)... Bet vienalga ar ðito visu paiku 22 gadîgam meitçnam no hormoniem svars bija kaut kâdi + 20 pusgada laikâ . No 50kg uz nedaudz pâri 70. Komat, saprotu, ka tas viss, ko uzskaitîju nav gluði svaigs gaiss - bet arî par rîðanu nenosauksi... Tâ, kâ var var íermenis, arî it kâ gandrîz ne no kâ sâkt taisît sev kaut kâdas rezerves utt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: