Galvassâpes

Aizsāka snukers 

Galvassâpes
14.08.2007 07:56
Sveiki!
Man ir 17 gadi!
Jau kopð mazotnes man nereti mçdz sâpçt galva. Parasti no pârdzîvojumniem,sporta,uztraukumiem,pârslodzes u.t.t. Ðonakt arî sâpçja galva.Dabûju dzert zâles, jo savâdâk nevarçju aizmigt.
Biju pie fizioterapeita, jo man ir problçmas ar muguras lejasdaïu. Skatoties uz manu muguru, viòa teica, vai man sâpot galva, jo kaut kas kakla daïâ viòai nepatika.
Manai mammai ir VD, tâ var pâriet nâkoðâ paaudzç? Varbût man arî veidojas kâda neiroloìiska slimîba? Es ceru, ka nç. Varbût vainîgs ir vecums, jo bieþi gadâs problçmas jaunieðiem, kamçr viòu organisms vçl nav attîstîjies!
Re: Galvassâpes
14.08.2007 08:04
Pçc savâm 1. Fitnesa sacensîbâm, es tâs galvassâpes nevarçju izturçt. Plus man vçl bija slikti un òçmâs kâjas nost.
Kaut gan visai komandai sâpçja galva! :(
AIta
Re: Galvassâpes
14.08.2007 09:32
VAi dzeri 2 litrus tîru ûdeni dienâ, neieskaitot zupiòas un kafiju ?
Peka
Re: Galvassâpes
14.08.2007 09:32
Jaizvelas sports, kas saudze muguru, stiprina tas muskalaturu. Masazas palidz. Var aiziet pie manuala terapeita.
Re: Galvassâpes
14.08.2007 10:03
Fitness jau ir labs sporta veids. Attista visu muskulaturu!
Udeni es dzeru daudz, kads sakars vispar ar udeni?
Re: Galvassâpes
14.08.2007 10:05
kafiju es nedzeru :p
Re: Galvassâpes
14.08.2007 11:25
Man ta liekas , ka man pamatîgi organismam trukst magnija!
Jo pedeja laika es neesmu mozs, vieniigi treninjos kaut cik atspirgstu!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2007 11:26 by snukers.
Re: Galvassâpes
14.08.2007 16:52
Neviens nepalidzes? :(
Re: Galvassâpes
14.08.2007 17:07
Nu nezinu, man no magnija miikstie naak virsuu ja par daudz ienjemu... taa kaa sanaak ka tev nevareetu buut par maz... ja vinjsh par maz tad nemiers un krampji un spazmas metas klaat...
Re: Galvassâpes
14.08.2007 17:29
Kapec tad man pazudis mozums? Piektdien jaaiziet pie arsta, japarbauda viss organisms.
Re: Galvassâpes
14.08.2007 17:44
Uff. Nu ejiet parbaudiet vissu organismu ;) Jocgs izteiciens.

Ir labs saits par galvassapem. Palassiet. Kaut gan krivu valoda, bet nu - macaties. Ja nemakiet, tad jav tas ir jusu problemas ;)

http://www.smolensk.ru/user/headache/index.htm

Ipasi pieviersiet uzmanibu sim rakstam
http://www.smolensk.ru/user/headache/inet/rms_02.htm

Par to mammas problemu un jusejo. Atbilde - ja tas var but saistitas problemas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2007 17:46 by Dr.asist. Raimonds.
HeH
Re: Galvassâpes
14.08.2007 17:45
Nestreso... tas vienkarsi ir parejas vecums. Es jau ari sirgstu ar dazadam problemam vairak ka 3 gadus... esmu parbaudijies var teikt viss un man nekas nav atklats.

Te man ir slikta dusa, te sapes sirds rajona, reiboni, vajums un nogurums, asinsspiediens leka un tada gara. :D

Ja ir kaut kas nopietns tad no gultas nevar piecelties. Un ar tam nopietnam lietam ir taa, ja vinas ir, tad tu juties loti slikti visu laiku, a nevis vienu bridi juties pilnigi vesals, bet otru slikti.

Vairak uzturies svaiga gaisa, izklaidejies un nedoma par kaut kadam kaitem. Vari aiziet ari pie psihaloga (ja velies ar kadu izrunaties, bet nav ar ko). :)
Re: Galvassâpes
14.08.2007 17:47
psihaloga ;)
Re: Galvassâpes
14.08.2007 18:17
Bet tik un ta nenak par launu vismaz reizi gada parbaudities pie arsta. :)
Vix
Re: Galvassâpes
14.08.2007 22:31
1. vai nav bijushas galvas traumas (ari nelieli sasitumi)?
2. vai nesedi lloti daudz pie datora (liidz veelam naktiim)?
3. varetu but arii paarslodze
4. pareizi fizioterapeite teica, jo sprandas muskulu del (un netikai) var sapet galva

varetu buut veel shis tas.
Re: Galvassâpes
15.08.2007 00:25
Cilveks tacu rakstija, koms bernibas vinam problemas.
Shis tas - tur daudz kas var but... Raksti iedoti, lai lassa. Tur daudz gudru lietu rakstits.
Re: Galvassâpes
15.08.2007 08:41
Nu nav jau ta , ka man katru dienu sap, bet medz but. Varbut nedaudz biezak kâ citiem. Agrak man bija lielas slodzes sporta, un ar mineralvielam netiku barots (kalciju, magniju... ), arsts teica, ka esmu parak strauji izdaudzis, un tas ir iemesls dazam kaulu deformacijam, noteikti ari tapec galva sap.
Man kakla muskulji ir nedaudz savilkti, tas laikam soreiz ari ir par iemeslu.
Agrak es pavadiju diezgan daudz pie datora, ta del man tagad redze pasliktinajusies :(
Re: Galvassâpes
15.08.2007 08:43
Redzi jau vairs neuzlabot?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: