esmu neziņā

Aizsāka neziòa 

esmu neziņā
21.08.2007 15:31
Pēdējās nedēļas laikā uz ķermeņa vairākās vietās parādījušies sarkani punktiņi.Kā lai aprakstu pat īsti nezinu-it kā kāds ar sarkanu pildspalvu būtu sakrāsojis ādu.tādi pavisam sīciņi,it kā kapilāri,bet nav dzīslojums tikai sīki sarkani punktiņi.Varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu un var dot kādu padomu?
Vienīgais ,ko varu patreiz izdomāt,ka tas varētu kaut kādā veidā būt saistīts ar ARLIN lietošanu,šīs zāles bija izrakstījis ģinekologs sakarā ar disbakteriozi.Dīvainos sarkanos punktiņus pamanīju pāris dienas pēc zāļu izlietošanas.
Pie ārsta tieku tikai nākošnedēļ,tāpēc pagaidām uzklausīšu jūsu domas.
Re: esmu neziņā
21.08.2007 15:45
tâdi ir daudziem. Parasti uz ro,ku augðdelmiem, arî uz kâjâm. Ja pa kâdam- var likvidçt- Strawberry pastâstîs. Ja daudz- neredzu iespçju tos visus likvidçt..
Re: esmu neziņā
21.08.2007 16:20
Mani vairāk uztrauc tas,ka šie punktiņi ir parādījušies pēkšņi uz diezgan daudz.Visvairāk to ir zem krūtīm,kuņģa rajonā,aukšdelmiem un augšstilbiem.Kas tie tādi vispār ir,no kā viņi veidojas?
Re: esmu neziņā
21.08.2007 16:36
Var buut probleemas ar aknaam - taa sauktaas aknu zvaigzniites...
Re: esmu neziņā
21.08.2007 16:42
nâk atmiòâ, ka tos punktus kaut kâ sauca. tik neatminos kâ- kaut kâdas "...omas" vai nebija..?
Re: esmu neziņā
21.08.2007 16:43
It kā nav nekādu problēmu ar aknām,ja vien tas nav kas tāds,kas par sevi neliek manīt.
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:00
vai nu hemangiomas vai teleangiektaazijas. domaaju biezhaakais variants buus teleangiektaazijas kolageena sinteezes trauceejumu deelj novecojot.
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:05
man ar tâdi ir... nejûtos vçl veca... lîdz novecoðanai tâlu....
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:19
Es ar savos 35 vēl veca nejūtos.Būtu veca, laikam nesatrauktos
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:23
...es teicu novecojot, nevis vecas... un no gadiem 20 viss jau iet uz beigu pusi...
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:41
nopietni no gadiem 20?
a man likaas ka liidz 26-28 attiistaas un tad saak novecot... jaucu?
hehe.. tad jau man arii saak iet uz beigu pusi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
to neziòa
Re: esmu neziņā
21.08.2007 17:59
Es, piemçram, regulâri lietoju zâles, kas paaugstina urînskâbes lîmeni asinîs. Un lîdz ar to man uz âdas ir Tevis minçtie sarkanie punktiòi, kâ arî veidojas pietûkums pie kâjas îkðía. Bet diezin vai tas bûs Tavs gadîjums
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Var buut probleemas ar aknaam - taa sauktaas aknu
> zvaigzniites...

vot par ðitâm kâds varçtu pastâstît

----------------------------

nezinu kas tas ir, bet jau ir vairâkus gadus. uz kâjâm arî tâdi punktiòi. pçdas virspusç (ne uz paðas pçdas apakðâ) un pie potîtçm - iekðpusç. neniez, ir ïoti daudz - pârâk ilgi jâskaita. neniez nemaz. tâpçc jau ar esmu padevies slinkumâ un neesmu pie ârsta aizgâjis. vienîgais mînuss - kosmçtiskais - punktainas kâjas.

kas tas ir?
to kuku
Re: esmu neziņā
22.08.2007 08:40
Man ir identidski - raibas kâju pçdas, tas ir- tieði virspuse, potîðu rajons- punktains lîdz riebuimam. Kâdçï tâ notiek?
Re: esmu neziņā
22.08.2007 08:55
teleangiektaazijas kolageena sinteezes trauceejumu deelj novecojot.
...() - vai vari par ðo pastâstît nedaudz sîkâk, jo tas bûs mans gadîjums - vai ar ðâdu problçmu jâiet pie dermatologa? Man âda (kad to "pabîda") izskatâs kâ 70-gadîgam tantukam un ir pilns ar sîkajâm sarkanajâm hemangiomâm. Paðai gan vçl tik 37.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: