Kada pieredze ar "Glucosamine"?

Aizsāka duda 

duda
Kada pieredze ar "Glucosamine"?
16.09.2007 21:30
Tabletes, kas atjauno nolietojusas locitavas, stav rakstits uz pakas. Satur glikozamina sulfatu. Nedelu palietoju, traki sap celi. It ka bija vairak slodze pedeja laika, bet mac bazas, ka varetu but no zalem ari. Partraucu.
Kada ir jusu pieredze? Palidz cilvekiem, kam sap celgali? Un man nav nekadas vainas pasiem celgaliem tiesi. Kas isti kais, nav atklats. No ieksas izskatoties pilnigi normali....
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
16.09.2007 21:52
Glikozamîna iedarbîbu var sâkt just tikai, lietojot to ilgâkâ laika posmâ. Viena nedçïa ir par maz, lai sajustu iedarbîbu.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
17.09.2007 09:56
Aarsti saka, ka var izdzert 2 kuures gadaa, bet vairaak neesot jeegas un principaa efekts arii nekaads. Nolietojas skrimslis lociitavaam u to atjaunot nav iespeejams.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
17.09.2007 10:32
Pievienojos tam, ko teica Alstere.

Locîtavu speci rekomendç 3 mçneðu kursu ik pçc 3 mçneðiem (t.i. 2 x gadâ)
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
17.09.2007 14:23
sâpes no glucosamine nevar rasties, jo, cik pati saprotu, zâles ir tâdas, kuras, ja neveidos uzlabojumu, ïaunumu arî nenodarîs.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
17.09.2007 14:31
es atkartoshos savaa teiktaja - meginat jau var, ja nepalidz nekas cits tad kapec neizmeginat, var but palidz - jo cik cilvek tik viedoklu :)
vinja
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
20.09.2007 23:18
glucosamins jaadzer vismaz 3 meeneshus jo tajaa laikaa tas pilniibaa uzkraajas un sasniedz pashu kulminaaciju un darbojas 100% respektiivi samazinot lociitavu saapes. labaakajaa gadiijumaa lietot kopaa 2 vienaa ar chondroitin, kas pastiprina glucozamiina darbiibu. lietojiet elljas ar omegu 3-6-9, taas labi ieeljlo lociitavas,nodroshina labaaku smadzenju darbiibu - ideaali darbojas aizcieteejumu rezultaataa, kaa arii samazina holesteriina liimeni asiniis. vispaar laba lieta - it iipashi ja lieto shkjdraa veidaa kopaa ar eedienu, respektiivi salaatos putraa, kokteiliishos utt
nopirku savai mammai - nu jau lieto 2 meeneshus - juutas superiigi, tagad ir arii kreemi ar glucosaminu - kas lieliski paliidz lociitavu unmuguras saapeem.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
20.09.2007 23:31
Kaadu laiku lietoju "Ultragel" Manupraat ljoti labs... lociitavas paarstaaja krakshkjeet... tiesa gan man vinjas nesaapeeja... bet nagi no vinja aug kaa traki...
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
21.09.2007 08:32
vinja - kâdu eïïu lieto (omega 3-6-9)?
Man ir 17 gadi un es esmu "sačakarējis" locītavu rokai. Šitais brīnums var kkā palīdzēt??? Sāp apmēram divus ar puss mēnešus un nevarētu teikt, ka sāpes ir mazinājušās :(
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 01:57
Apgalvot nevar, ka tas Tev palīdzēs bet to var droši izmēģināt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 13:48
Labdien. Dzimums,augums/svars? Kura roka un kura locītava( pleca,elkoņa un plaukstas)? Vai ir iets pie ģimenes ārsta un ķirurga. Vai ir veikti rengens,kompjūtertomogrāfija?
Lai saprāts.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 16:09
Kāda jēga ku! būs no tās "izmēģināšanas"?


Izmisums :D

Lūdzu, dodies pie ārsta. Tev tas ir vēl pilnībā bez maksas. Varbūt tur ir kāda problēma, ka jārīkojas steidzami, lai sekas būtu atgriezeniskas.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 17:23
Runcene

Izmisums :D jautāja "Šitais brīnums var kkā palīdzēt???" un es atbildēju. Kāds jautājums tāda atbilde :) Jebšu Tu gribi teikt, ka 17 gadus vecs jaunietis nezin, ka ar veselības problēmām jāgriežas pie ārsta un mūsu misija ir to paskaidrot?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 17:59
Labi, ku!, maza tēmas pieķēpāšana...

Es vnk zinu, ka cilvēki baidās iet pie ārsta, jo tad viņiem kaut ko traku pateiks utt., bet mājās sēdēt un forumā taujāt ir drošāk; turklāt esi sev radījis ilūziju, ka kaut ko dari sevis labā.

Laikos, kad vēl nebija interneta, ļaudis caur paziņām zvanījās un lūdza pajautāt "kādam pazīstamam ārstam", lai "viņš pasaka, kas tas ir, kas man TUR sāp", vēl ņemot vērā, ka padomju laikos par izmeklējumiem nekas nebija jāmaksā.

Mana mamma bija māsa un es arī mediķis; tādus zvanus nodarboties ar zīlēšanu mēs saņēmām diezgan regulāri. Un galvenā sviedru liešana bija, lai pierunātu cilvēku iet pie ārsta; ne jau tāpēc, ka mums būtu grūti pazīstamam dokam kaut ko pajautāt, bet tas ir pilnīgi bezjēdzīgi, fiška visos laikos ir viena un tā pati: ļauži baidās.

Un es te nekā diži nedomāju par kaut kādām misijām, bet man vienkārši ir vieglāk ieteikt cilvēkam saņemties un tomēr aiziet pie ārsta (un domāju, ka tas ir arī godīgāk), turklāt tas parasti izdodas, nekā mānīt sevi un pirkt ne tik lētos uztura bagātinātājus, par kuriem galīgi nav zināms, vai viņam tos vispār vajag.

Citādi ir, ja cilvēks ir izmeklēts un zina savu dg., bet meklē citus ar līdzīgām problēmām kādai domu apmaiņai, atbalstam utt., jo, kā zināms, ne visas slimības var izārstēt ātri, un dažreiz ir jāpieņem nopietni lēmumi, pat tādi, kur visa dzīve pēc tam sagriezīsies kājām gaisā, un tad gribas dzirdēt citu pieredzi.
Re: Kada pieredze ar "Glucosamine"?
08.02.2013 18:25
Runcene

Ok. Sapratu. Arī es zinu to, ka cilvēki baidās un tā ir viena ļoti būtiska lieta. Bet šajā konkretajā gadijumā mans domu gājiens ir tāds - cilvēks ir jauns, sāp jau 2 gadus bet jautā forumā. Tātad baidās. Teikt vienkārši ej pie ārsta, var nenostrādāt. Iespēja, ka problēma ir ļaundabīga, nav liela. Tāpēc, ka jauns un tāpēc, ka pa 2 gadiem tas jau būtu izlīdis uz āru... Ticamāk, ka iekaisis nervs vai locītava. Viņš vaicā vai var lietot Glikozamīnu. Es saku, ka droši var mēģināt. Nu pamēģinās, nepalīdzēs, sapratīs, ka tik un tā jāiet pie ārsta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tik nevajag pirkt glikozamīnu mūsu aptiekās. Naudas kāšana par smieklīgām devām. Labāk paņemt sportistiem paredzētu - piemēram, ANIMAL FLEX.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: