ja lietoju zâles..v

Aizsāka ceïotâja 

ceïotâja
ja lietoju zâles..v
17.09.2007 11:59
labdien! Sakiet lûdzu, ja es lietoju anidepresantus un arî trankvilizatorus-ïoti mazas devas, bet tomçr, un ceïojums ir ârpus ES, tâlu, vai man vajag kaut kâdu atïauju, zîmi no ârstiem, lai nesanâk problçmas?>? ja vajag, vai var latviksi jeb jâtulko???
un kas tagad ir ar lidojumiem un ðíidrumu un kosmçtikas òemðanu lîdzi lidmaðînas salonâ--? varot tikai 100ml?? jâlido ïoti ilgi..
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 12:03
Ja nemaldos, tad var 10x pa 100 ml. bet dzeramu shkjidrumu jau var dabuut lidmashiinaa.
ceïotâja
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 14:15
paldies, ,,,
tad labi, jo, piemçram, lçcu ðíîdums, kaut kâds krçms vai toniks sejai..

bet kâ ar tâm zâlçm? tâm vajag atïauju?
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 14:32
Nu nez, lidoju uz Londonu un man bija labs viishkjis ar ripaam, pat nepaprasija... taa kaa ja neved pakaam taas ripas tad diez vai vajag... IMO
Brasilia
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 14:36
Kâ reiz jautâjums, ko gribçju prasît! MAn arî jâlido un man kâ omçm, t'\ads liels zâïu maks, nez vai to var òemt lidmaðînâ?LAbi varbût visu maku nç, bet Valakordîns, Fluanxols, Xanax un Clonazepam?
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 14:43
Vispaar to var izlasiit lidostas un aviosabiedriibu maajas lapaas...
A.
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 15:01
Tâdiem psihiem kâ tev labâk nebâzt ârâ degunu no mâjas!
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 15:14
...tas gan bij pirms paara gadiem, bet lidojot gana taalu man puse lielaa chemodaana bij ar tableteem (biju delegjeeta apgaadaat gana brangu kolektiivu ar visu nepiecieshamo dziivei ne gluzhi sterilos apstaakljos). Biju ljoti izbriiniita, ka neviens NEKO nepaprasiija. Bet tak tie blisteri tai rentgenaparaataa buutu jaaredz...
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 15:52
Nu man puse chemodaana nebija bet taada kaartiiga riekshava... biju gatavs ka man prasiis WTF bet... nekaadu probleemu... pie pacinjas ar baterijaam gan pieseejaas...
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 15:57
trankvilizatoriem (nezinu par AD) tipa receptes kopiju aptiekaa atdodot ar taadu apreekjinu, ka, ja nu gadiijumaa celjos... tachu es negalvoju, ka pilniigi drosha zinja...
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 16:13
Cik celjots ar zaalju macinju somaa, nekad neviens nav intereseejies cik un kaadas tabletiites t.i. vispaar neko neprasa. Celjots daudz.
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 16:14
tie droshiibas pasaakumi par shidrumiem jau tikai nesen paraadiijaas... tad arii pa ausu galam dzirdeeju par taam recepshu kopijaam, kas it kaa jaanjem liidz...
Zilonis
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 17:24
Peec visiem tiem reglamentiem un kaa tur,it ka ir ieteicams lidzi njemt recepti vai arsta izrakstu,ja nu gadiijumaa ko pajautaa,tachu paarsavaraa ganzdriiz nekad tam nepiegriezh veeriibu.. Laikam jadoma,ka vinjiem tie rentgenaparaati un sunji pietiekami specigi,lai atskjirtu no real drugs;) Kaut gan reiz,kad lidoju, dabuuju skaidrot,ka tie mazie baltie graudinji maisinjos ir Homeopaatisjkas zales,nevis kadas reibinoshas vielinjas:) Arii pati tagad uz ilgaku laiku lidoshu prom un nepiecieshams nodroshinaties ar palielu daudzumu zalem,ta ka ceru,ka bus ok:)
plants atvaljinaajumaa
Re: ja lietoju zâles..v
17.09.2007 19:21
Veel esmu atvaljinaajumaa ASV. Shurp panjeemu liidzi zaales aarsteeshanaas kursam meenesha garumaa (aciim). Taatad vairaaku veidu zaales katras vairaakos eksemplaaros. Liidzi njeemu recepti, kur redzams, ka to man noziimeeja aarsts. Sho njeemu lidmashiinas salonaa. Nevienaa lidostaa man par to neuzdeva nevienu jautaajumu. Plus bagaazhaa nodevu parasto liidzi njemamo komplektu - kaut kas veederam, kaut kas galvai, kaut kas nezin kam.
Nedomaaju, ka vajadzeetu salonaa njemt sejas toniku, vai veel kaut ko no kosmeetikas skjidraa veidaa. Var tachu buut mitraas salvetes.
Re: ja lietoju zâles..v
05.10.2007 11:36
Priekð kam lidmaðînâ sejas toniku vajag?

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
jojo
Re: ja lietoju zâles..v
06.10.2007 00:13
Pateikðu konkrçti par Xanax. Stokholmâ izkratîja lîdz pçdçjai vîlîtei un pieðuva, ka tâs ir narkotikas, piekritu, ka tâs ir spçcîgas zâles, bet nekâda skaidroðanâs nelîdzçja, tika sastâdîts protokols, uz aizdomu pamata aizturçja, tojestj, pârveda uz attiecîgu iestâdi, tika nozîmçts prokurors, kas piesprieda lielu naudas summu- ap 2500 SEKiem, paciòu, protams konfiscçja. Izskaidroja, ka tabletes lîdzi varçju vest, bet bija jâbût lîdzi ârsta zîmei, ka tâs man nepiecieðamas, receptei un tulkojumam angïu valodâ ar notariâlu apstiprinâjumu. Labi, ka atïâva maksât pa daïâm, pusi uzreiz, otru-pçc atgrieðanâs mâjâs. Mâcîba visam mûþam.
melisa
Re: ja lietoju zâles..v
06.10.2007 16:18
Man nekad nav prasiits par zaaleem, kaut liidzi esmu vedusi gan AD, gan trankvilizatorus, arii zaales shkjidraa veidaa. Taas gan parasti ielieku plastmasas maisinjaa.
Sliktaakajaa gadiijumaa vienmeer esmu domaajusi - ja kaadam kas nepatiks, lai zvana manai psihiatrei un skaidrojas ar vinju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 24?
Ziņa: