urînpûslis?

Aizsāka ai-ai-ai 

ai-ai-ai
urînpûslis?
21.09.2007 11:22
Problçma sekojoða- ir bijis hronisks urînpûðïa iekaisums ar paasinâjumiem. Tad ilgâku laiku viss ok. Tagad atkal visas pazîmes- sâpes pie urinâcijas, un pçc. tâdas spçcîgas un dedzinoðas. Asins un urîna analîze- lieliska. Kas varçtu bût par vainu? (STS atkrît.)
Re: urînpûslis?
21.09.2007 11:29
Nu tu jau pati zini, iekaisums... teoreetiski jau analiizees vajadzeeja uzraadiities izraisiitaajam bet es peec pieredzes zinu ka pie cistiita vai nu nekas neuzraadaas vai arii uzraadaas pavisam cita mikroflora...
Re: urînpûslis?
21.09.2007 12:20
Varbût urîna uzsçjumu vajag taisît, nevis parasto urîna analîzi.
Man pie atkârtota urînpûðïa iekaisuma, parastâ urîna analîze arî bija lieliska, tikai, lûk, ar to èurâðanu tâ èâbiski bij'...bet ârsts sacîja, ka uzsçjumu parasti jau taisot tikai tad, ja iekaisums nepârejot arî lietojot ab... Loìiski domâjot, man ðíiet, butu jâbût tâ, ka pie tâm sûdzîbâm uzreiz paòem uzsçjumu, nosaka mikrofloru un konkrçti, kas tur ir savairojies, nosaka to jûtîbu uz daþâdâm ab, un tad'izraksta piemçrotâkâs...nevis otrâdâk...bet nu, nez, moð es vnk pârâk daudz gribu un iedomâjos sevi gudrâku esam (?)...
Re: urînpûslis?
21.09.2007 12:35
Ja runaajam par to ka mees virzamies uz taa saukto "Uz pieraadijumiem balstiito mediciinu" tad taa vajadzeetu buut ka vispirms nosaka kas un kaa un peec tam aarstee tachu praktiski ir taa ka kameer nesaakas lielas probleemas tikmeer neviens siikaak nepeeta... AB censhas izveeleeties maksimaali stipras un maksimaali plasha spektra lai nebuutu vajadziiba aarsteeshanu atkaartot...
Re: urînpûslis?
21.09.2007 13:43
Maximali stipras un plasas izvelas tikai tad, ja nav iespejas nosutit urinu mikrobiologiskajai testesanai, ka tas vairuma gadijumu notiek Latvija. Tiesa gan, daudzos gadijumos ta ir gim arstu slinkuma, nezinasanas un naudas ekonomijas lieta. Ja zinams mikroorganisms, kas izraisa iekaisumu, tad izmanto maksimali saura un merktieciga spektra antibiotikas. Jo plasa spektra AB nogalina visu mikrofloru, kam tik tiek klat, un tad sakas vaimanas - ai-ai blakusparadibas un nomakta imunititate...

Pareizi ir jabut ta, ka vispirms panem urinu mikrobiologiskai testesanai, tikmer, kamer rezultati ir gatavi, nozime plasa spektra AB, kad zinams rezultats, tad nomaina uz merktiecigu terapiju. Un pacientam ir tiesibas prasit, lai urins tiktu izmeklets mikrobiologiski.
Re: urînpûslis?
21.09.2007 17:43
Tieði tâ, kâ Hmm raksta man bija slimnîcâ. Bet toreiz bija arî izteikta asiòoðana. Ðoreiz pçc iepriekðçjâs pieredzes sprieþot, es negaidîju ne mirkli, kad sâksies asiòoðana, bet uzreiz pie izteiktiem simptomiem, dedzinâðanas spçros pie ìimenes ârsta, kas izrakstîja ab. Ievaicâjos, kâ, vai tad netaisîs uzsçjumu. Atbildçja, ka pietikðot jau ar parastajâm urîna analîzçm un ka uzsçjumu taisot nopietnâkos gadîjumos.... Un tad es tâ kâ sajutos neçrti, lai uzstâtu un pieprasîtu...bet laikam tomçr vajadzçja, jo îsti labi tur viss nejûtos...tâ kâ uz jautâjuma zîmes...
ai-ai-ai
Re: urînpûslis?
21.09.2007 22:09
iepriekðçjo reizi man bija stafilokoki uzsçjumâ. antibiotikas neatceros kâdas dzçru, bet tagad ìimenes ârsts izrakstîja Berlocid. Simptomi pâriet..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: