Norîts grafîts...

Aizsāka Bozze 

Norîts grafîts...
24.09.2007 22:09
Gribçtu zinât kâdas komplikâcijas varçtu rasties norijot grafîtu? Ir dzridçts ka ceïas temperatûra, nelabums un caureja. Taèu vai tâ varçtu bût patiesîba?...
Re: Norîts grafîts...
24.09.2007 22:18
Tas attiecas uz kjiimiskaa ziimulja kodolinju bet taadus man liekas ka tagad pat dabuut nevar... no parastaa grafiita nekas nebuus... vinjsh ir inerts...
bozze
Re: Norîts grafîts...
24.09.2007 22:21
Njâ... :D draugi skola kauko murmulçja par to ka saçdoties grafîtu celjas temperatûra un tâdâ veidâ viòi bastojot skolu :D baigi ieinteresçja ðitais prikols
Re: Norîts grafîts...
24.09.2007 23:46
Sen senos laikos... gadaa 1981 mans draugs meeghinaaja dabuut slimiibas lapu ar kjiimiskaa ziimulja kodolinja paliidziibu... vakaraa tika izlobiits un apeests viens ziimulis ceriibaa uz to ka riit buus temperatuura... temperatuura paceelaas bet nevis naakamajaa dienaa bet tajaa pashaa vakaraa uz paaris stundaam... toties uriins ieguva tumshi zalju kraasu un peec churaashanas naacaas mazgaat podu jo tas bija nokraasojies... tas arii viss... bet es nedomaaju ka tas naaca vinja veseliibai par labu...
susurello
Re: Norîts grafîts...
24.09.2007 23:59
Arii es biju dzirdeejusi so joku, un apeedu kaadus 2 parastaa ziimula grafiitus, ceriibas neattaisnojaas.... :D Uz skolu tomeer bija jaaiet :D
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 00:05
Jaa, parastais grafiits nedarbojas nemaz :(
Hvz
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 06:47
drusku skolâ vajag íîmiju mâcîties. Grafîts sastâv no oglekïa atomiem. Un ogleklis ir tâda viela, kas ar kaut ko nereaìçs tâpat vien. Tur jâpieliek temperatûra, kas stipri augstâka par íermeòa temperatûru. Turklât grafîts neðíîst, ne ûdenî, ne taukos, ne spirtâ, tâtad organisms uz to vispâr nespçj reaìçt. Iespçjams grafîts var iedarboties lîdzîgi kâ aktivçtâ ogle, un sasûkt sevî kaut kâdas indes vai íîmiskas vielas. Taèu tas ir maz ticami. Un, ja ticami, tad nekâdi neapaugstinâs temperatûru.
kuku
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 15:55
mjâ, kur debiliem cilvçkiem jâbût lai kaitçtu sev jau tâ íîmizçtâ pasaulç.
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 17:59
Ar íîmisko zîmuli var pacelt temperatûru. Norij kodolu un pçc pâris stundam bûs temp. kas driz ari pazudîs. Ja ar to lietu neaizraujas regulâri, nekâdas veselîbas problçmas tas nerada, alkohols ir kaitîgâks par ðîto :) reka var gan ari mûsdienâs dabût íîmiskos zîmuïus : http://www.jagiteh.lv/index.php?categoryID=50

:)

Kâdreiz pats esmu ðita no skolas izvairijies :)
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 18:02
zerox

Nu un kaa pods peec churas izskatijaas... :)
Re: Norîts grafîts...
25.09.2007 18:14
Bozze, Tev jâpierunâ vecâki lai uzraksta zîmi par slimoðanu, vai varbût skolâ tikai ârsta zîmes òem pretî?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 19?
Ziņa: