ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES

Aizsāka ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES 

ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
01.10.2007 09:52
KO DARÎT?
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
01.10.2007 10:01
Çst, cik gribas. Pçc kâda laika pieriebsies.
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
01.10.2007 10:08
jâ, tas ir labs padoms, pati tâ darîju, 3 dienas çdu, bija slikti no ðokolâdes, tagad jau kâdu gadu nevaru paskatîties uz ðokolâdi.
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
01.10.2007 10:35
Es arî par to, ja gribas çst, tad ir jâçd. Un patieðâm, man ðokolâde vairs kaut kâ nevelk:)
zojka
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
01.10.2007 12:26
Tieði tâ, çd cik lien iekðâ un kad gribâs.Es savu iecienîto çdu 2 X dienâ, tagad man tâ vienaldzîga un citas arî :))
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
03.10.2007 15:18
Viennoziimiigi Olafs Pleepis, adatu terapija, vajag tikai 2 reizes un viss.....pati tur biju, dzirdeeju un redzeeju, arii bukletu par so atkariibu dabuuju, Ierikju ielaa20.Surdovest, pretii Dominai.
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
03.10.2007 17:18
Çd îsto, melno ðokolâdi (70% cacao), tikai nestreb neko dzeramu pa virsu. Manuprât, ka to vairâk par èetriem gabaliòiem ar reizi grûti iekðâ dabût. Pâris dienas pçc kârtas tâ apçdu 3-4 gabaliòus ar reizi. Viss, atlikusî tâfelîtes daïa mçtâjas uz darba galda tâ neapçsta. Noðíebinâjâs un viss. Tajâ pat laikâ, zinu, ja tâ bûtu kâda no piena "ðokolâdçm", tad var saðtopçt kaut pâris tâfelîtes dienâ, audzçjot tik svaru. No visâm "narkotiskajâm" piena "Karunas", "Princas", "Fazer", "Milkas" utt uz mçles kûstoðajiem cukura&augu tauku brînumiem labâk turçties pa gabalu.
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
03.10.2007 19:22
Es çdu ðokolâdi katru dienu - melno, piena, vienalga. Varu viendien pârçsties un nâkamajâ jau atkal skatîties uz citu ðokolâdi. Nedçïu negribas, pçc nedçïas maisu noçst ir nieks utt. Pârçðanâs princips nestrâdâ. Gribas to cukuru un viss.
kaíis
Re: ATKARÎBA NO ÐOKOLÂDES
03.10.2007 20:15
Man pazîstams cilvçks reiz bçrnîbâ tâ pârçdâs ðokolâdi, ka joprojâm pat pçc daudz gadiem viegli ðíebina.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 23?
Ziņa: