Irða kodiens

Aizsāka Matilde 

Matilde
Irða kodiens
02.10.2007 12:46
Sveiki!
Man rokas pirkstâ iekoda irsis un tas pirksts ir tads.. nu mereni sapmapis, jau 3. dienu. Varbût kâds zin, cik ilgi tas pampums turas vai kâ to nodabût nost! Drusku tâ kâ traucç dzîvot! :(
Ievele
Re: Irða kodiens
02.10.2007 13:48
Cik man zinams, tad pec irsa kodiena, ja izdodas izdziivot, tad peec iespejas aatraak jaasauc aatrie???
Re: Irða kodiens
02.10.2007 16:46
He, nebuus tik traki bet vispaar pie shaadiem kodumiem iesaka shnjabi (iekshkjiigi) un kaadu pretalerghijas zaali - suprastiinu, ketotifeenu, tavegilu u.t.t.
Matilde
Re: Irða kodiens
02.10.2007 17:37
Nja, man jau ari likas, ka labak uzreiz njemt baltu paladzinju un parvietoties kapinju virziena, bet nav tik traki, uzreiz iedzerts sanbis tiesam palidzeja :) tik tagad pampums nerimstas.. nevar tak vislaik dzert to snabi :)))
Drosvien atrie jasauc ja iekoz kaukur kas dzivibai svariigs vai ari ir baigi alergiskais. Tas pretalergijas drapes varetu megjinat. Paldies! :)
Re: Irða kodiens
01.10.2011 18:28
Matilde Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki!
> Man rokas pirkstâ iekoda irsis un tas pirksts ir
> tads.. nu mereni sapmapis, jau 3. dienu. Varbût
> kâds zin, cik ilgi tas pampums turas vai kâ to
> nodabût nost! Drusku tâ kâ traucç dzîvot! :(

Man shodien iekoda irsis (plaukstaa), peec piecaam h vairs nejuutu
Re: Irða kodiens
01.10.2011 19:20
ko jus muldat ka irsis iekod un labi ka var izdzivot ( mybe ja cilveks ir loti loti vargs ( slabaks:DDD) man irsis vakara (laukos ejot gulet pacelu deki ileienu un kautko sajutu :DDDD nu ko godigi sakot lapsenes dzeliens ir sapigaks , (sakuma) bet irsa ilgu jutamaks;) laiks radis gan jau .:D
Re: Irða kodiens
09.10.2011 13:33
Ja iekož bite,lapsene,irsis ,tad pie koduma vietas jāpieliek citrona šķēļīte vai sīpols.Tas mazinās sāpes un pietūkumu (saku pēc pieredzes),protams, jāņem vērā,cik alerģisks cilvēks ir.Neskādēs arī suprastīns vai tavegils. Bet ,ja kas - steidzami jāmeklē ārsts.
viks
Re: Irða kodiens
20.10.2011 22:41
palīdz arī, ja pie koduma vietas pieliek zemi, melnzemi
Re: Irða kodiens
22.10.2011 18:44
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> He, nebuus tik traki bet vispaar pie shaadiem
> kodumiem iesaka shnjabi (iekshkjiigi)


a kas notiek, ja pa daudz izdzer šnabi un beigās nones no kātiem, ja ir pirmstam bijis irša kodums? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 16?
Ziņa: