pumpas uz sejas

Aizsāka Juriic 

pumpas uz sejas
28.09.2007 15:08
baigaa probleema - jau kaadus peedeejos 2 gadus regulaari kaudze pumpu uz sejas... 23 gadi itkaa pubertaate jau garaam bet pumpas metaas aarpraac visu skaistumu bojaa :)) ko dariit?



Edited 3 time(s). Last edit at 10.03.2008 20:47 by ku!.
Re: pumpas uz sejas
29.09.2007 17:13
Un kas ir darîts lietas labâ?
Vispâr jau ar ðo problçmu jâgrieþas pie dermatologa.
Re: pumpas uz sejas
30.09.2007 13:19
pârskati savu çdienkarti, atmet trekno, ðokolâdi, bulciòas, ja pçc 2 nedçïam nekïûst labâk, jâmeklç iemesls citur.
Specs
Re: pumpas uz sejas
30.09.2007 17:19
Edienkarte tur neprièom...

Pilnîbâ izârstçt akni nevar. Patiesîbâ patreiz ir tikai divi lîdzekïi cîòai pret acni(pinnçm). Pârejie lîdzekïi, ko reklamç pa TV (Granexi, clean&clear utt)ir pilnîgi nederîgi.

Ja ir hroniska akne (daudz izitumi, sarkana seja):
1. Isotretinoin(Accutane, Roaccutane ). Kâ jau minçts rakstâ A vitamîns tableðu formâ. Vienîgais lîdzeklis, kas efektîvi ârstç hronisko akni un rezultâti ir paliekoði. Accutane ir spçcîgs medikaments un pieejams tikai ar receptçm. Diemþçl tam piemît daudz blakusefektu tai skaitâ sâpoðas locîtavas u.c. tapçc lieto tikai smagâkajos gadîjumos.

Pârçjos gadîjumos palîdz:

2. 5% Benzoilperoksîdu saturoði preperâti (nopçrkams aptiekâs "Acne BP5") Tieðâm iedarbîgs lîdzeklis cîòai ar akni. Pçc personîgâs pieredzes 2nedçïu laikâ ir jau redzami rezultâti, protams ârstçðanâs ilgst vairâkus mçneðus. Pieejams krçma veidâ ko uzklâj uz sejas vai citâm skartajâms vietâm. Lai bûtu iedarbîgs jâuzklâj patieðâm daudz, viena tûbiòa iziet 2-3nedçïu laikâ. Lieto no rîta un vakarâ uzklâjot uz sejas un nedaudz iemasçjot, uzklâj tik daudz lai paliek tieðâm mitra âda. Ja lieto pietiekamâ daudzumâ rezultâti neizpaliks. Neticami bet fakts tas tieðâm palîdz.

Pie blakusefektiem var minçt: Balina drçbes, tâ kâ uzmanîgi jâlieto, lai netiek uz drçbçm, pretçjâ gadîjumâ bûs pleíi. Sausina âdu, patiesîbâ tas vairâk ir kâ efekts nevis defekts. Sâkumâ tapçc jâlieto mazâka daudzumâ, lai âda pamazâm pierod, kâ arî var uzklât kâdu mitrinoðo krçmu. Lai gan iesâkumâ ir diskomforts lietojot BP - vçlâk tieði tas ka âda tiek sausinâta neïauj pinnçm veidoties no jauna.

BP5 lietoðanu nedrîkst diemþçl pârtraukt arî pçc stâvokïa uzlaboðanâs un tas bûs jâlieto turpmâk katru dienu, citâdi viss pçc laika atgriezîsies vecajâs sliedçs. Lai gan devas tad var samaznât un neklât tik bieþi un daudz. Ja gribas pilnîbâ izârstçties, tad diemþçl vienîgâs zâles ir vecums, varu nomierinât lielâkai daïai cilvçku pçc 35 gadu sasniegðanas problçmas ar sejas âdu vairs netiek novçrotas.
Lailai
Re: pumpas uz sejas
02.10.2007 11:45
1) pârbaudi vai tev nav kuòìi Helico baktçrija. Aizej pie ìim, ârsta palûdz norîkojumu vai uz asins analîzçm vai uz procedûru kur ir kuòìî jâievieto zonde (2.variansts ir precîzâks, bet nepatîkamâks).

2) pârbaudies uz hormoniem (arî asins analîze).

manâ gadîjumâ bija pirmais variants. Veiksmi!

P.S.Un nemet naudu uz smçrçm un visâdâm figòâm. Problçma nâk no iekðienes.
hmmmm
Re: pumpas uz sejas
04.10.2007 06:53
1. Ar 5% Benzoilperoksîdu -Acne fug el,Bp5 Man no ðitâ nenormâla alerìija!
2. Ar 2% salicilskâbi - Dalacin T, ProActive Solution Kâds zin vçl kâdu? Lietoju Dalacînu jau 2 gadi, bet mazinâs efekts!
3. Ar Azaleînskâbi - ?
pumpucis
proactiv
13.11.2006 21:28
Vai kads ir izmeginajis Proactiv, vai tas palidz?

esmu izmegnajusi visu iespejamo, tacu nevaru dabut tiru seju, ne dermtologi ne kas nepalidz. man ir 19
tagad uzduros uz proactiv un domaju to pasutit, tikai pirms pasutisanas velejos uzzinat ko saka tauta par so letu, vai ta nav karteja naudas izmanisana?
Re: proactiv
13.11.2006 22:54
man nepalîdzçja... :((
pumpucis
Re: proactiv
14.11.2006 08:43
paldies Parisa,
Varbut kads vel ir lietojis un var padalities ar savam domam par to?
pumpucis
Re: proactiv
24.11.2006 01:35
gribeju padalities ar iegutajiem iespaidiem.
Es tomer sagrabinaju naudinu un pasutiju proactiv. nu jau lietoju to aptuveni nedelu. Pateiksu godigi - pumpas uzreiz nav pazudusas,bet sejas ada ir palikusi daudz gaisaka un maigaka. Ka ari tas pumpas,kas bija lielas un sarkanas ir palikusas krietni gaisakas.
Nepatikami ir tas,ka jaunas pumpas tomer uzrodas, bet vinu vairs nav tik daudz un vinas nav tik sapigas un neizversas par milzigam strutainam pumpam,tas paliek mazinas un liekas ka vinas it ka izzutu no ieksas.

Manuprat liels minus ir ta attieksme,kas ir "studio moderna"(ta ir firma,kas piegada produkciju) loti venaldziga un necienosa attieksm pret klientiem.
bet nu tur jau strada musu tautiesi - nav ko brnities.

bet vspar gribeju teikt,ka pagaidam ir vairak + ka - sim preparatinam. ceru,ka driz vien sejina bus pavisam tira.
Re: proactiv
24.11.2006 08:22
kas tas tâds vispâr ir? kâds sastâvs?
Re: proactiv
24.11.2006 12:35
daudzos gadîjumos pumpas jâârstç "no iekðpuses"- t.i. jâatrod cçloòi
pumpucis
Re: proactiv
24.11.2006 15:15
Par sastavu bija rakstits te http://www.proactivsolution.lv

Nja, es arsteju ari no "iekspuses" rezultats,varbut 2 pumpas mazak.

Pagaidam esmu daudz maz apmierinata,nu vismaz kkads rezultats jau ir, ta jau redzes ka bus talak.

Es vnk domaju padalties ar savu pieredzi ar tiem kam si problema ir loti aktula, es zinu cik sapigi dazkart tas medz but, ne tikai tiri fiziski,bet gan emocionali. Nu luk un ari es keros pie katra diedzina,katras iespejas,kas varetu man palidzet, un pagaidam sis ir vienigais ldzeklis,kas dod rezultatus.


P.S. Tikai ja kadreiz sadomajat kads iegadaties, tad nedariet to caur internetu, jo ka jau pirmit teicu, attieksme pret klientu ir vnk sausmiga,
hmmm
Re: proactiv
04.10.2007 06:49
kâda attieksme var bût i-veikalâ?

Mani interesç tâ naudas atgrieðana tam proactive 60 dienu naudas atmaksas garantija - atgrieziet preci oriìinâlajâ iepakojumâ 60 dienu laikâ!

Cerams viòi domâ atgriezt tukðas paciòas?
Specs
Re: pumpas uz sejas
04.10.2007 17:19
Tajâ Proactivsolution.lv nav rakstîts nekâds sastâvs. Sastâvs ir sastâvdaïas, kâ maizei - milti, ûdens, sâls nevis, ka maize sastâv no garozas un mîkstuma.

Proactive ir suuds un pie kam daaargs. Sastaavs tam ir tas pats benzoilperoksiids, bet maksaa 10x daargaak. Pie kam savaa instrukcijaa vinji iesaka lietot to plaanaa kaartaa, lai gan patiesiibaa efekts ir ja BP uzklâj pakâpeniski arvien lielâkâ kârtâ. Pirkt to proactive var bet neiesaku lieki izmesta nauda tad labâk Acne BP5 vai arî kâ te teica aiziet uz Helico baktçriju pârbaudîties, pastâv mîts ka tad pumpas pâriet ja ðamo iznîcina.
Specs
Re: pumpas uz sejas
04.10.2007 17:29
to hmm:
Atgriez atpakalj preci, bet tûbiòâ iepildi zobu pastu.
?
Re: pumpas uz sejas
05.10.2007 11:49
Par to BP tik drosi vis neteiktu. Man no ta ir alergiski izsitumi, un jo vairak uzkramie, jo vairak alergisko izsitumu...pietiek jau ar savam pumpam, lai vel kultiveru alergiskas. Un helico bakterijas ari nav. Viriskie hormoni normaa.
Re: pumpas uz sejas
06.10.2007 10:13
Varu piebiedroties tiem, kas saka , ka vainu jâârstç ARÎ no iekðienes.
Katrâ ziòâ ârstçðana ir ilgstoða, sistemâtiska un kombinçta.
Organisma tîrîðana.
Higiçna.
Ârçjie un iekðçjie preperâti.
Fokâlo infekcijas avotu meklçðana.
Tâ ir pacietîga ârstçðanâs kopâ ar ârstiem. (dermatologu,kosmetologu,endokrinologu,zobârstu,Hepatologu-(aknas),LOR speciâlistu).
Visus viòus vajag apciemot (ne jau uz reiz) un ar viòiem parunât.
Katram no diskusijas dalîbniekiem ðeit ir daïçja taisnîba un vçrtîga informâcija.
Specs
Re: pumpas uz sejas
07.10.2007 21:00
to mazdakteris:

Neko ârsti tur neizmeklçs esmu bijis pie dermatalogiem, kosmetalogiem, tie tik izraksta katrs savas ziedes un indviduâli tai lietai nepieiet.
?
Re: pumpas uz sejas
08.10.2007 15:19
Laikam jâiet vien bûs pie kosmetologa. Bet kas tur hepatologam ko darît?
hmmm
Re: pumpas uz sejas
10.10.2007 03:38
un tomçr vai kâds ir dabûjis atpakaï naudu no proactive pçc 60 dienâm testçðanas?
Re: pumpas uz sejas
10.10.2007 09:28
Pie hepatologa var konsultçties, kas bûtu jâdara lai atvieglotu aknu darbîbu. Aknas ir viens no svarîgâkajiem orgâniem, kas attîra atindç organismu.Aknas zinâmâ mçrâ atbild arî par imunitâti.
Augsta imunitâte nepieïauj iekaisuma procesus organismâ.
Arstçt acne var tikai kompleksi.
Ja cilvçkam tas ir svarîgi,tad jâkonsultçjas ar plaðu speciâlistu loku. Viss tas ir jâapkopo vienam ârstam kopâ ar pacientu.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.10.2007 09:32 by Mazdakteris1.
aiča
Re: pumpas uz sejas
10.10.2007 23:45
Man BP sausina ādu, bet ar granex pumpas nomazinājās diezgan efektīvi(pavisam labi pēc kāda mēneša).
lindaa
Re: pumpas uz sejas
07.11.2007 15:30
man raii vairaakus gadus ir probleemas ar pumpaam. biju pie dermatologa, izrakstiija roaccutane, jaalieto 4 mçn, tagad dzeru trosho nedeelju. par pumpu daudzumu nemaaku teikt, bet aada ir loti sausa gan uz sejas, gan uz kermena. tapec jasmere papildus bepanthen. vispar shim zaalem ir diezgan pabriesmiigas iespejamaas blakusparaadiibas, izlasot gandriiz jaadomaa kas tev ir svariigaaks :)
Re: pumpas uz sejas
27.11.2007 09:41
Pastâv iespçja arî ârstçties ar lâzera palîdzîbu. Iespçjams palîdzçs!
Re: pumpas uz sejas
09.12.2007 22:29
man nav paarak daudz pummpu, bet tos liidz galam es nevaru izarsteet....
es ta katru vakaru seju mazgaju ar 2% to spirtu(neatceros ka to sauc) un peec tam seju tiiru ar VICHY kreemu kurs satur taadus mazinus akmentinjus.....
paliidz, bet liidz galam tos nevaru izaarsteet....

paliidziet, iesakiet kautko luudzu....
Aita
Re: pumpas uz sejas
10.12.2007 17:52
Ilgstoði lietot nerecepðu krçmu Skinored!
Re: pumpas uz sejas
23.12.2007 11:18
Kad palasu beigu komentârus,tad secinu, ka sâkumu visi jau aizmirsuði.
Lokâlai( vietçjai) ârstçðanai bûs îslaicîgas sekas, panâkumi).
Ðai lietai ir jâpieiet kompleksi:
- vispârçja organisma ârstçðana-imunitâtes celðana;
- fokâlo infekcijas perçkïu iznîcinâðana;
- nervu sistçmas nostiprinâðana (miegs,atpûta svaigâ gaisâ,saules terâpija);
- çðanas ieradumu optimizçðana (liekais svars,pârçðanâs uz nakti,trekna barîba,saldumi,kairinoða barîba);
- lokâlâ terapija sava kosmetologa vai ìimenes ârsta vadîbâ;
- kairinoðo faktoru izslçgðana;
- hiperseksualitâtes mazinâðana;
- psihologa apmeklçjumi.
Katra no ðîm sadaïâm faktiski nav atdalâma no citâm sadaïâm. Tas ir kopçjs veselums.
Secinâjums. Rezultâta nebûs ja nedarbosimies kompleksi.Brînumlîdzekïu ðeit nav.
Ssssss
Re: pumpas uz sejas
27.12.2007 13:45
varbût kâds var pateikt, vai akne skaitâs arî sarkani pleíîði, kas sastâv no mazâm sarkanâm pumpiòâm sejas apakðdaïâ, t.i., ap muti, uz zoda??? pârçjâ sejas daïâ man pumpu nav necik un arî ðîs mazâs ap muti ir nevis strutainas vai ar melniem galiem, nç, nekâ tâda, tie pleíîði ir vienkârði no mazâm sarkanâm pumpiòâm. un kâds varçtu bût iemesls pumpiòâm, kas metas ðajâ sejas daïâ? varu piebilst, ka ar bârdainiem vîrieðiem nebuèojos, çdienkartç taukainus produktus lietoju minimâli, hormonâlos preparâtus nelietoju, bet man ir astma, kurai jâlieto inhalators, vai tas varçtu bût iemesls???varbût kâds/-a ir veiksmîgi tikuði galâ ar ðâdu problçmu?kosmetologs ðo manu problçmu nevar atrisinât, bet pie dermotologa es neeju, jo negribu lietot iekðíîgas zâles :( ceru, ka varbût kâds ieteiks kâdu labu ârçji lietojamu lîdzekli.
ed
Re: pumpas uz sejas
01.01.2008 18:58
par laazeru varu teikt ka esmu meeginaajis bet nav paliidzeejis..

ar laazeru proceduura balstaas uz to ka itkaa tas laazers sashkel strutu maisina mugureejo sienu un tad peec kaada laika organisms uzsuuc to visu, bet liekas shis aarsteeshanas veids ir tikai ciiniities ar sekaam, taapat kaa daudzas ziedes man liekas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: