pumpas uz sejas

Aizsāka Juriic 

hmmm
Re: pumpas uz sejas
15.02.2008 00:20
vai kâdâ aptiekâ pârdod bez receptes, man vajag differin 0,1%, bet besî katru mçnesi iet maksât dermatologam tikai dçï receptes!!!
lkjh
Re: pumpas uz sejas
22.02.2008 01:52
Gâju pie dermotologiem visu laiku, tad aizgâju pie MIltiòa un viòð man ieteica ðòabi :) sajaukt ar ûdeni, tâ lai 20 %tîgs spirts(ðòabî 40%- tâtad 1/2 ûdens, 1/2 ðòabis). Un tîrît seju rîtâ un vakarâ, ja vajag var arî pa dienu. Man lielâ mçrâ palîdz, vienîgi man sejas âda ir sausa, tâpçc nepiecieðams sejas krçms. Kâdreiz man ieteica super labu krçmu Humektan, ko gan vairs Latvijâ neiepçrk :( -krçms uz ûdens bâzes- man tas ïoti palîdzçja, kaut arî viòð bija tâds paðíidrs, efekts bija labs. Tagad man aptiekâ ieteca lîdzîgu krçmu-Essex(losions) oranþîgâ tûbiòâ- nav tik ïoti labs, bet ir labâkais, kas man pagaidâm ir uz ûdens bâzes(varbût kâds var ieteikt labâku)
Sveiki!

Vçlçjos pajautât, kâ tikt vaïâ no tiem melnajiem punktiòiem ? Manâ gadîjumâ viòi ir intensîvi "savairojuðies" uz deguna un neviena smçre nepalîdz. Biju arî pie kosmetaloga un viòð man ieteica Granex'u. Es, protams, nepirku, nedomâju, ka viòð palîdzçs. Man to sarkano pumpu ir ïoti maz un ja kâda uzmetâs, tad tas ir ïoti reti. Tâtad mani interesç tie mazie melnie punktiòi. Es bûtu neizsakâmi pateicîgs uz atbildi.

P.S. Man vakar veica to kuòìa skatîðanu ar cauruli (tautâ saucamo kobru) un neatrada minçto baktçriju.
Re: pumpas uz sejas
27.04.2008 00:10
man laikam jau ta pati problema kas jums visiem... proti savsmigas pumpas uz sejas ;( es pasuutiju to granex bet tas visu sabojaja, nebij tik traki bet pec granex sausmigi, loti nozeloju :(
esu bijusi pie kosmetologa, ieteica vienu liidzekli (25 ls, un uz vietas bij pie viniem japerk) bet ta ka tas jau bij pirms granex nevaru iisti teikt vai uzlabotu tagad, bet tad itka nekaadus baigos rezultaatus nedeva..
tagad steidzami jadodas pie kosmetologa, bet varbuut labak pie dermatologa?? kads var ieteikt labu kosmetologu vai dermotologu (riga) !?? es ja zinaat tadu biju- centraa VIP STYLE, bet tur diezgan padaargi ir..



p.s ja kas man ir 15 gadi :)
Keitux
Re: pumpas uz sejas
10.07.2008 21:50
Diemþçl man arî agrâk bija pumpas. Draudzene ieteica raugu-katru rîtu 30-40 minûtes pirms çðanas vienu.

Rezultâti bija lieliski!!! Pçc èetrâm dienâm pumpu nebija :) Ja negrib çst paðu raugu, tad aptiekâ ir nopçrkamas rauga tabletes. Veiksmi!
MartinsPeps
Re: pumpas uz sejas
29.07.2008 09:17
Jâ, tâs rauga tabletes apçdu 2 buòdþas - man nepalîdzçja, bet pârçjiem iesaku pamçìinât - ir dzirdçts, ka palîdz.

Bet ðoreiz arî par ko citu pastâstîðu, kâ jau iepriekð pirms pusgada solîju, ka pasûtîðu arî citus lîdzekïus cîòai ar aknes problçmâm, tâtad pirms kâdiem 2 mçneðiem pasûtîju no US and A tâdu mega preparâtu komplektu ðajâ lapâ: http://www.danielkern.com/
Pasûtîju uzreiz divus kitus, kopâ 6 pudeles, kopâ ar piegâdi izmaksâja apmçram 100 USD, ja pareizi atceros, piegâdâja pa pastu, apmçram 2-3 nedçïas, nekâdi papildus maksâjumi nebija jâmaksâ.
Nu tâ, sâkumâ nebiju parâk cerîgâs domâs par produktu, jo bija problçma ar to, ka es viòu sâku lietot vakaros, nevis no rîta, un attiecîgi no rîta pamostoties man ìîmis bija riktîgi sarkans, ej nost, tas bija viss :) nevarçju saprast, nu kâ ta ðitâ!
Pat pârtraucu lietot un sâku lasît, vai tur citiem arî nav lîdzîgas problçmas, tur tajâ lapâ ir arî forums, "lietotâju supports" tâ saucamais. Nu neko, beigâs kaut kâ pamçìinâju lietot no rîta, uzreiz pçc duðas - wow - pavisam cita ðtelle, viss bija kârtîbâ un pumpas arî pazuda viena pçc otras, nu karoèe - viss notiek un es ir priecîgs pagaidâm. No tiem lîdzekïiem pirmais beidzâs mazgâjamais, tapçc tagad piepirku lietotoðanai Eucerin Reinigungsgel, labs lîdzeklis, nopçrkams LV aptiekâs. Nu kaut kâ tâ.
Re: pumpas uz sejas
13.09.2008 15:18
Man arii probleemas ar pumpaam ir gadus piecus.sarkanas, sapiigas, cietas, ja izlien aaraa, tad ir labi, bet ja taadas paliek, tad kaadus 2 meneshus jaagaid liidz pavism paariet, bet pa to la°iku sametas veel.Man paliidz kosmetologa apmekleejums- AHA (auglskaabju piilings) piilings. lai buutu efekts vajag iziet kursu-kaadas 6 reizes, diezhan daargi 1 reize 2o ls, man peec treshaas reizes ir labaak, saakumaa sametas veel vairaak, , jo taas pumpas skaabe izvelk aaraa, bet veelaak ir ok. veel ir ljoti laba teejas koka ella, var nopirkt apiekaas un body shop veikalaa, maksaa ls 4,90, varbuut vairaak. meiteneem, sievieteem iesaku vitamiinus Vitakur plus, maksaa ap 10 ls, tas stabilizee hormonu darbiibu, iipashi palidz ja pumpas sametas pirms meeneshreizeem, veel labi ir bioderm vitamiini...
Re: pumpas uz sejas
15.09.2008 12:05
http://www.shirleys-wellness-cafe.com/tf/latvia/lat_9.htm
juta
Re: pumpas uz sejas
17.09.2008 13:49
helicobacteria nav sakara ar pumpâm!!! Nu iznîdçsi to draòíi ar antibiotikâm un? nekas uz sejas no tâ nemainîsies. Un vçl, kas tas par mîtu, ka lai ðai baktçriju noteiktu, jârij kobra? muïíîbas, ir ïoti vienkârðs, bet padârgs elptests, kur âtri nosaka ðo te baktçriju.
Re: pumpas uz sejas
07.10.2008 09:23
Re: pumpas uz sejas
07.10.2008 09:49
Pirmkârt sâku ar to, ka pârbaudîju savu hormonu lîmeni pie ginekologa-endokrenaloga un noskaidrojâs, ka jâpalieto hormonu nostabilizçjoði lîdzekïi..manâ gadîjumâ tâs bija kontracepcijas tabletes Diana, kuras ir gan kontracepcijai gan pie reizes ârstç so pumpu problçmu. No sâkuma baigi labais efekts, bet ar laiku kaut kâ atkal sâka mesties. (kas jâlieto puiðu gadîjumâ nezinu :) viòiem droði vien pie endakrenologa jâaiziet un jâdabon asins analîzes par hormonu lîdzsvara noskaidroðanu) Biju gâjusi gan uz visâdâm augïu skâbju maskâm, gan lâzerârstçðanâm un nekas labâks. Tad íçros klât paðas spçkiem..sapratu, ka to pumpu veidoðanâs ir nekas vairâk kâ pamatîgs iekaisuma process. Sâku ar to, ka katru rîtu un vakaru notîriju seju a skrubîti..pçc tam kumelîðu tçjâ ar dvieli uz galvas tvaicçju seju..pçc tam liku svaigi sarîvçtu katrupeïu putriòas masku uz sejas (kartupeïu maska ir pret pumpâm to i-netâ atradu)kâ kuro reizi liku arî medus masku,tâ arî palîdz âdai pumpu gadîjumâ. Vârdu sakot pamatîgi un pacietîgi darbojos. Tâ, kâ sapratu, ka tas viss ir no iekaisuma no rîtiem uz vakarâ dzçru Iboprofçnu, varbût var arî ko citu, kas ir pret iekaisuma procesiem. Vakaros uz notîrîtas âdas beigâs viegli uzklâju Bepantena kremu, tas ir labs jebkuriem iekaisumiem! un pa virsu kremam uz katras pumpas uzsmçrçju Strepdocîda pulveri, kurð dziedç! Nu man rezultâts ir super labs! Ja vçl pirms mr ðad tad izmetas pumpa tâ momentâ uz nakti ðo streptocîda pulveriti virsû un no rîta pumpa saþuvusi. Vçl kâdu laiku nedzçru kafiju un sâku manît, ka âda arî no tâ uzlabojas! Tâ, ka esat pacietîgi un cînieties ar pumpâm! tas patieðâm ir vienârði ielaists iekaisums! :) ja kâdam palîdzçja uzrakstiet!
Re: pumpas uz sejas
13.10.2008 10:53
Partrauc vai nepartrauc es tos saldumus,tapat bez izmasinam!!!!!!
Re: pumpas uz sejas
13.10.2008 10:58
Man ne tikai problemas sagada pumpas, bet vel rakstisana!!!!;-))
Edijs8
Re: pumpas uz sejas
01.12.2008 22:06
Ilgi ciinos ar sho probleemu un taa arii neesmu ticis galaa ar to. Mçìinâju Skinoren - man pilnîgi nekâda efekta. Tâlâk pârgâju uz Akne BP5, kâdas 2 nedçïas bija acîmredzams uzlabojums un pumpu praktiski vairs nebija, arî âda beidzot bija gluda. Turpinâju, lietot, bet tagad atkal viss ir vecajâs sliedçs un Akne BP5 vairs nav mans glâbçjs. Kâ tas bûtu izskaidrojams? Mana âda pierada pie tâ lîdzekïa un vairs nereaìç vai? Ko jûs vçl varçtu ieteikt?
Re: pumpas uz sejas
08.12.2008 23:03
nju es zinu baigi efektiivo un ljoti dabiigo shtelli!!
taatad vajag svaigu guríi un medu!!
Guríi sagriezj mazos gabalinjos un aplej to ar vaaroshu uudeni,tad 3stundas patur un nokað,pievieno 1 eedamkaroti medu un vis kaartiibaaa!!
Smçrç uz sejas to ðíidrumu ar vati tâ lai ritîgi slapja un tur 40 min un tad ar tiiru ûdeni mazgâ nost!!
vçlams to darît 2 reizes dienâ,aptuveni 1 mçnesi!!
Arî es
Re: pumpas uz sejas
10.12.2008 12:05
Man katrs ðokolâdes kumoss tûlît izsitas uz sejas :( No pumpâm tiku vaïâ tikai ar saldumu un mîïâs ðokolâdes neçðanu un regulâru sejas skrubçðanu. Lielâs pumpas veidojas no mazajiem melnajiem punktiòiem, bet tos var iztîrît 1-2 reizes nedçïâ veicot mâjâs sejas pîlingu vai skrubçðanu, ar tâdu informâciju ir pilns internets.
monta
Re: pumpas uz sejas
04.04.2009 13:25
no skinoren aada palika ļoti sausa..mazliet labaak palika, bet niezoša sajūta uz sejas un pumpas nepazuda pavisam..vaina jāmeklē ķermenim iekšpusē, ja ir problēmas ar aknām kuņ'hi vai zarnām tad arī pumpas metīsies.. solārijs sausina pumpas, bet man personīgi no solārija sametās brūni pleķi vietās kur bija pumpas pirms tam bijušas un izzudušas, izskatījās vēl briesmīgāk..no ārpuses ar dārgaām smērēm var smērēt un tīrīt, bet tas palīdzēs tikai uz laiku..pumpas pazudīs kad sakārtosi iekšējo sistēmu.
mix
Re: pumpas uz sejas
05.04.2009 14:23
Aha, man arī bija vidusskolas gados un vēlāk (kopā laikam gadus 5) sāpīgas strutainas pumpas pa visu ģīmi. Ja neizspiežas, tad vairākus mēnešus var just, ka zem ādas tai vietā kaut kas stāv. Nekādas smēres nepalīdzēja, bet vēlāk ievēroju likumsakarību - ja pāris dienas sanāca maz uzturēties svagā gaisā, tad pumpu blāķi drīzumā garantēti. Tā ka katru dienu vismaz dažas stundas pa āru padzīvojos, mazgāju seju ar parastu ūdeni vairākas reizes dienā un bija daudz labāk, pumpu apjoms nokritās līdz kādām 10 pumpām mēnesī.
Re: pumpas uz sejas
10.02.2010 13:18
Man arī pubertāte garām (28 gadi), pumpas turējās vairākus gadus uz žokļa un zem, lidz pat kaklam. Kaut gan regulāri gāju pie kosmetologa uz sejas tīrīšanu. Bez jūtamiem rezultatiem. Tad dermotologs bez jebkādām analīzēm izrakstīja dažādus kremiņus (ar cinku) un cinka kapsulas. Un varu teikt, ka brīnums ir noticis!!!
Tas labākais kremiņš - CYTOLAC no firmas CYTOLNAT. Iesaku! Vaicājiet saviem dermotologiem!
esite
Re: pumpas uz sejas
04.07.2010 23:11
Vari palasit ogii.lv par sejas spa un varbut, ka Tev pietrūkst vitaminu
http://ogii.lv/?p=1659
Re: pumpas uz sejas
05.02.2011 17:57
Nu man pumpas ir vairākus gadus. Nezinu cēloni ... maksāju lielu naudu dermatalogam un nekāda vīrusa vai aknes man uz sejas nav. Viņš pieķērās fizikai virspusējai ātstēšanai, kas protams rezultātus ilgstošus nenesa.

Esmu manijusi ,ka pumpas parādās otrā, trešā, piektā dienā pēc ballītēm ... pieņemu ,ka varētu būt vainīgs alkahols, bet nezinu. Kā to iespējams pārbaudīt? Vel esmu pamanijusi ,ka pumpas metas gandrīz pie ausīm uz kakla, krūtīm un muguras un ja uzmetas labajā pusē ,tad zinu ,ka būs arī kreisajā tūlīt :(
Oto
Re: pumpas uz sejas
06.02.2011 02:49
Moš herpes, tipa pēc dzeršanām imunitāte tju tjū un tāpēc kaut kas izlien.
Re: pumpas uz sejas
14.07.2023 08:12
Tabletes pret pinnēm - https://nplink.net/hhXO4apQ Pēc 3 lietošanas mēnešiem, pirmo reizi savā pieaugušajā dzīvē es varu baudīt gludu ādu.
Šarlatānam
Re: pumpas uz sejas
14.07.2023 13:35
Lisa453 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tabletes pret pinnēm -
> https://nplink.net/hhXO4apQ Pēc 3 lietošanas
> mēnešiem, pirmo reizi savā pieaugušajā
> dzīvē es varu baudīt gludu ādu.


Nemuldi, tās tabletes nedarbojas. Vari iet citur spamot savu referral linku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: