varbût var palîdzçt ar info?

Aizsāka lusija 

lusija
varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 14:03
sveiki,man tikko konstatçja dzelzs deficîta ançmiju smagâ formâ.ko tas nozîmç?kâdas sekas ja nearstç?
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 14:08
Tas noziimee ka ir aneemija kas rodas no dzelzs truukuma organismaa... sekas iespeejamas dazhaadas, no bezspeeka liidz audu atmirshanai vietaas ar vaaju asinsriti... bet es neesmu kompetents aneemijas lietaas...
lusija
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 15:35
a man varçtu reibt galva no tâs ançmijas?
ançmija ir mazesenîba?
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 17:33
Protams, galvas reibonji jau arii bezspeeka izpausme. Jaa, aneemija ir tas ko tautaa sauc par mazaseniibu...
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 17:34
Galva var reibt un reibst. Strauji pieceïoties acîs satumst, vâjums, nav spçka, âtri nogurst, bieþi sâp galva, âda bâla. var bût arî citi traucçjumi. Jâ, to sauc par mazasinîbu. Tev jârunâ ar savu ârstu, jâlikvidç cçloòi un noteikti jâdzer dzelzs preparâti. Pat nedomâ par iespçju neârstçt. TAS IR JÂÂRSTÇ.
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 17:37
Pamatâ ârstçðana izpauþas kâ dzelzs prepâtu dzerðana.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.10.2007 17:37 by strawberry.
lusija
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 17:56
es dzeru preperâtus bet labâk nepaliek:@
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 17:58
Tad ârstam vajadzçtu noskaidrot, kâds iemesls to rada.
Re: varbût var palîdzçt ar info?
07.10.2007 18:03
Vai ir noskaidroti cçloòi? Asins zaudçjums? Veìetârisms? Grûtniecîba? Kuòìa vaina? Vçl kaut kas? Nezinu, neesmu ârsts. Tâtad, ja ir zinâms, kas vainîgs - tas ir jânovçrð. Dzelzs preparâti jâdzer diezgan ilgi. Varbût pamainît. Ja gremoðanas sistçma kârtîbâ, tad arî çst vairâk produktus, kas satur dzelzi. Neatstâj paðplûsmâ.
lusija
Re: varbût var palîdzçt ar info?
10.10.2007 19:13
cçloòi ir ïoti neskaidri-nezinâmi...asins nav zaudçtas-çdu ga''lu,grûtniecîba-nç,kunìim mazs gastrîts,tâs tabletes organisms neuzòem...nezinu ko vairs darît...
Re: varbût var palîdzçt ar info?
11.10.2007 00:20
Arî no Ferrum Lek 500mg koðïâjamajâm tabletçm neko neuzòem? Ir arî visâdi dzeramie ûdenî ðíîdinâmie dzelzs medikamenti (spartacîns, piemçram), bet lielâkas devas bûs tabletçs.
Asinis nav zaudçtas? Vai pârâk stipri neasiòo reizi mçnesî? - arî tas var bût viens no vai pat galvenais cçlonis. Piestaigâ pie ginekologa. Viens no ðîs asiòoðanas samazinâðanas veidiem ir hormonâlâ kontracepcija, lai kâdi citi iebildumi un aizspriedumi pret to nebûtu.
Dzelzs tabletes ir jâlieto mçneðiem - smagâ gadîjumâ gan jau ka vismaz pus gadu, lai bûtu rezultâts. Kâdas tabletes mçìinâji(cik liela Fe deva iekðâ) un cik ilgi?
lusija
Re: varbût var palîdzçt ar info?
11.10.2007 07:19
Ferrum Lek 500mg-dzçru 2x dienâ.jau 3.mçsesi bet nekâ.
asinis nav zaudçtas-nç reizi mçnesî arî stipri neaseòoju-ginekoloìijâ viss ok.
hormonus visu laiku dzeru-astmai un lietoju pûðamos steroîdus.
tâ arî mçìinâju dzert hormonus bet no tiem 15kg nedçïâ nokritos svarâ/.
Re: varbût var palîdzçt ar info?
12.10.2007 18:57
Es arî gribu tâdus hormonis no kâ 15 kg nedçïas laikâ nomet :))))))))))))
lusija Wrote:
man dzelzs deficita anemija ir jau 6 gadus, ir izmeginats viss, sakot no dazadam parbaudem, visdazadakajiem dzelzs preperatiem un erotrocitu masas parliesanu divas reizes!
pret dzelzs preparatiem man ir viegla nepanesamiba, nelabums,aizcietejumi, sapes kunga apvidu un smaguma sajuta, esmu izmeginajusi gan divvertigo gan trisvertigo dzelzi bez panakumiem. veica parbaudi vai uzsucas folijskabem B grupas vitamini un pat pats dzelzs rezultati pozitivi bet kur tad paliek dzelzs? Arsts teica ari to ka dzelzs depo ir tuks, respektivi, mana organisma nav pat dzelzs rezervju! slimoju no 13 gadu vecuma tagad ir 19 Lielas bazas sagada tas ka iespejams bus grutibas kadreiz iznesat berninu, vai pat bistami dzivibai to darit ...

medikamenti nepalidz, parbaudes neko neuzrada, parliesanas pirmaja reize pat hemoglobins nepacelas tika domats ka organisms pats ir uzbrucis parlietajiem erotrocitiem un tos iznicinajis,uzreiz pec tas otra parliesana pacela hemoglobinu no 6 uz 10, bet tas nebija uz ilgu laiku hemoglobins atkal saka kristies!
Pirms diviem gadiem pievienojas ari sapes kaju kaulos, ipasi sapes pastiprinas uz vakaru un nakti.
Ir pavajinajusies atmina, spejas koncentreties, galvassapes, reiboni un pat gibsana, nespeju nodarboties ar sportu jo fizizska piepule prasa daudz speka un energijas ir elpas trukums isteniba nav nekadas velesanas kautko darit, pat kusteties ne! Pedejaja laika ir ari alergijas, natrene tikai nezinu pret ko ...

ta luk jau 6 gadu garuma, un neviens nespej palidzet, arsti pat atsakas palidzet uzskata ka nau jegas, ka viss ir parbaudits ... ka jums skiet kapec jau tik daudzus gadus neko nevar atklat, var but zem ta slepjas kas cits?
sekas ir tadas ka tu nespej pilnvertigi dzivot ...
man dzelzs deficita anemija ir jau 6 gadus, ir izmeginats viss, sakot no dazadam parbaudem, visdazadakajiem dzelzs preperatiem un erotrocitu masas parliesanu divas reizes!
pret dzelzs preparatiem man ir viegla nepanesamiba, nelabums,aizcietejumi, sapes kunga apvidu un smaguma sajuta, esmu izmeginajusi gan divvertigo gan trisvertigo dzelzi bez panakumiem. veica parbaudi vai uzsucas folijskabem B grupas vitamini un pat pats dzelzs rezultati pozitivi bet kur tad paliek dzelzs? Arsts teica ari to ka dzelzs depo ir tuks, respektivi, mana organisma nav pat dzelzs rezervju! slimoju no 13 gadu vecuma tagad ir 19 Lielas bazas sagada tas ka iespejams bus grutibas kadreiz iznesat berninu, vai pat bistami dzivibai to darit ...

medikamenti nepalidz, parbaudes neko neuzrada, parliesanas pirmaja reize pat hemoglobins nepacelas tika domats ka organisms pats ir uzbrucis parlietajiem erotrocitiem un tos iznicinajis,uzreiz pec tas otra parliesana pacela hemoglobinu no 6 uz 10, bet tas nebija uz ilgu laiku hemoglobins atkal saka kristies!
Pirms diviem gadiem pievienojas ari sapes kaju kaulos, ipasi sapes pastiprinas uz vakaru un nakti.
Ir pavajinajusies atmina, spejas koncentreties, galvassapes, reiboni un pat gibsana, nespeju nodarboties ar sportu jo fizizska piepule prasa daudz speka un energijas ir elpas trukums isteniba nav nekadas velesanas kautko darit, pat kusteties ne! Pedejaja laika ir ari alergijas, natrene tikai nezinu pret ko ...

ta luk jau 6 gadu garuma, un neviens nespej palidzet, arsti pat atsakas palidzet uzskata ka nau jegas, ka viss ir parbaudits ... ka jums skiet kapec jau tik daudzus gadus neko nevar atklat, var but zem ta slepjas kas cits?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 25?
Ziņa: