Antipersperants pret svîðanu

Aizsāka Jânis_lv 

Labdien! Man ir (Jânis 19) pârmçrîgas svîðanas problçma nu jau kâdu otru mçnesi... Lîdz ðim lietoju drogâs nopçrkamus pretsviedru dezodarantus. Vienâ forumâ lasîju, ka efektîgâki esot persperanti, kas nopçrkami aptiekâs. Kâdu Jûs ieteiktu?
Re: Antipersperants pret svîðanu
08.10.2007 21:54
izmanto meklçtâju, ir rakstîts diezgan daudz.
skumji
Re: Antipersperants pret svîðanu
08.10.2007 22:00
Ar dezîti vien nebûs lîdzçts. Papildus tam nopçrc un padzer antistress tabletes, to sastâvâ ir balderiâòi, mâteres, melisa. Miegu nerada, nomierina, un reizç uzlabo garîgo. Rezultâtâ pats paliec mierîgs un svîðana mazinâs.
Pamçìini, lai veicas!
krisa
Re: Antipersperants pret svîðanu
08.10.2007 22:35
mani arii interesee shis jaut..bet vai nu es nemaaku mekleet, vai...
Re: Antipersperants pret svîðanu
08.10.2007 22:53
meklçtâjâ pçc noklusçjuma uzliktas 30 dienas, tâpçc ïauþi neatrod vecâkus postus.
atíeksç visus datumus.
Hmm... meklçtâjs atrada 2 lapas ar tçmâm, kas ðeit ir apspriestas gada laikâ, bet tikai daþas bija lîdzîgas ðai.

P.S.
Joprojâm gaidu kâdu ieteikumu...
Re: Antipersperants pret svîðanu
09.10.2007 10:34
Es izlasîju tçmas nosaukumu kâ ANtidepresanti pret svîðanu :))))))))))))))))))))

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Kâ ir ar VICHY HOMME ROLL-ON DEODORANT EXTRA-STRENGHT? Vai tas ir labâks par Drogâs esoðajiem dezodarantiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: