vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa

Aizsāka Agnita 

Vakar no riita nopirku uztura bagaatinaataaju (vismaz taa uz kastiites rakstiits) GinkoPrim.To man ieteica aptiekaa kaa ljoti labu liidzekli,lai asinsrite uzlabotos.Razjotaajs Walmark.Nekaadas anotaacijas kastiitees nebija,taapeec njeemu veeraa to,kas rakstiits uz kastiites.Kaa naakas,iedzeeru vienu tableti.Peec apmeeram stundas sajutos taa jociigi,taa kaa sliktaak,bet nu neko.Aizgaaju paseedeeju puustundu pie draudzenes un devos uz skolu peec beerna.Un tad nu saakaas.Pat liidz 3.staavam knapi uzkaapu.Saaka galva reibt,taada riebiiga sajuuta,drebulis.Labi,ka tiku liidz skolas maasinjai.Saakusies bija tahikardija.Sirds sitaas ar aatrumu 101 un neritmiski,spiediens ljoti augsts(interesanti-man nekad nav bijis augsts spiediens,vienmeer esmu mociijusies ar zemu spiedienu),nervi taadi,ka raudaat vien gribeejaas.Maasinja sadeva zaales.Protams,tikt liidz maajaam arii bija murgs.Taa maajaas visu laiku vareeju tikai seedeet vai guleet.Veel shoriit juutos paargurusi.Taa luuk,man gaaja ar GinkoPrim.Uztura bagaatinaataajs,kuru droshi var lietot.Jo nekur uz kastiites nav mineets,ka iespeejamas blakusparaadiibas vai,ka nedriikst lietot kopaa ar kaadaam zaaleem.Nu murgs...
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
11.10.2007 09:19
Nu no Ginko toch nekas taads nevar buut :)
Vai nu ripinjas ne taas bundzhinjaa vai arii sagadiishanaas.
Aptiekaa pirki?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Protams,ka aptiekaa pirku.
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
11.10.2007 10:03
Kaut kad pasen es arî vienu kursu tâs lietoju. Nekâ tamlîdzîga nebija.
Varbût vajag aiznest pârbaudît konkrçto iepakojumu? Ar citramonu taèu arî bija visâdi joki.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.10.2007 10:04 by strawberry.
Agnita -

Bet tad tacu Tev jau bija kaut kadi traucçjumi, kaut vai ar to paðu asinsriti, ja íçries pie ðadiem lîdzekïiem? Bez iemesal tacu neviens neko tadu nelieto. Varbût gluzi vienkârsi paasinâjas problema, kas tev jau bija. Tu taèû negribi teikt, ka Tev tâ pirmoreizi?

Arî man savulaik likâs, ka lietojot Ginkoprim, esmu kïuvusi tâda kâ raudulîga, bet tâ ka paralçli lietoju antidepresantu Cipralex, tad norakstîju sîs sajûtas uz zâïu mijiedrabîbu. Cipralexam lietoðanas instrukcijâ tieðî ir teikts, ka tas ne pârâk labi kombinejas ar visâdiem dabas ârstnieciskajiem preparâtiem.
Man ir seedoshs darbs.Skaidrs,ka taa ilgi nevar.Saaka saapeet kaaju muskulji,kad staigaaju.Taapeec aptiekaa man ieteica sho liidzekli.Bet taa man bija pirmo reizi.Man nekad nav bijis paaugstinaats asinsspiediens.Nekad.
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
11.10.2007 13:00
Zâles vajag aiznest uz Valsts Veselîbas aìentûru. Vai viòiem paprasît ko darît.
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
11.10.2007 13:10
Ginko nav nekas radikaals. Ja cilveekam buutu reaalas asinsrites probleemas tad ne jau UB ieteiktu dzert :)

Ginko dzer studenti laikam visi :D Un vel kombinee ginko ar nootropilu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ar ginku pirmoriez sastapos lai pamēģinātu darbība bija ka galva kļuva vieglāka, sākās atmiņas zudumi vēlāk atradu ka tas stimulē smadzenes savienojumus un dara tos daudzumā lielākus un redzes atmiņas zudums, kad atgāju pēc 4 dienām lēnak atnācu atpakaļ, šito jauno nē3ssmu provējis bet rakstīts ka dara to pašu ginko prim mazx saucās
ginkoprim max ir klat magnijs un ginkoprim nedrikst lietot epileptiķi un histeriodi))) pedejiem ari var izsaukt specifiskas lekmes
Man kādreiz bija līdzīgi simptomi, kad es dzēru vitamīnus acīm tukšā dūšā, bet vajadzēja pēc ēšanas.
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
31.03.2015 23:47
Pirms pāris gadiem arī nopirku šo prep,pēc 20-30.min sāka reibt pamatīgi galva un tahikardija un sajūta it kā būtu piedzērusies,sabijos ne pa jokam,izmetu ārā,pēc kāda laika pasūtīju no ASV viss kārtībā,nekādu blakussparādību un škiet efekts arī nekāds,jo mainu firmas bet labumu nejūtu,lietoju jau 2 gadus!!!!
Re: vai GinkoPrim speej nogaadaat slimniicaa
01.04.2015 08:49
Lietoju GinkoPrim jau kādus pāris gadus. Nekādas blaknes nav nācies novērot. Mocījos ar "lēkmēm" 2-3 reizes mēnesī, ka tāds kā spožs zibens rādījās acī un pārgāja pēc 5-10 minūtēm. Šī parādība ir izbeigusies.
Šorīt iedzēru pirmo ginkoprim man tableti (aptiekā gan jautāju parasto ginkoprim, bet, protams, iedeva dārgāko), tagad ir pusdienlaiks un visu rītu stipri spiež krūtis (kreisajā pusē), jāgaida, kad izies efekts un vairs nedzeršu to draņķi. Lors izrakstīja kopā ar Medrol un arī aptiekā teica, ka var lietot kopā. Tā kā iepriekš jau esmu lietojis Medrol un no tā nekad nekas tāds nav bijis, tad atliek tikai ginkoprim
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 15?
Ziņa: